Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

posao u Norveskoj

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: posao u Norveskoj

[ Pregleda: 2701 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sladjana smiljanic
Sladjana Smiljanic

Član broj: 296657
Poruke: 2
164.58.59.*



Profil

icon posao u Norveskoj06.01.2012. u 07:18 - pre 149 meseci
Zdravo,

Ja sam iz Srbije ali studiram u Americi, ovde zivim sa suprugom. Ja imam 24 a suprug 26 godina. Uskoro cu zavrsiti studije, radim master in Education of Sport Management. Sa ovom skolom mogu da radim kao profesor, trener i sve ostalo sto je vezano za sport i rekreaciju. Imam 3 godine iskustva kao trener u klubu i godinu dana kao pomocni trener na Univerzitetu. Igrala sam profesionalno odbojku 6 godina i 4 godine na Univerzitetu. Vec 3 godine radim ako student asisten za casove vezane za moj smer. I dve godine (od Maja do Oktobra) sam radila kao instruktor za sport i rekrekreaciju u Crowder Lake State Park na letnjim kampovima za decu u uzrastu od 7 do 15 godina.
Moj suprug je zavrsio Elektrotehnicku skolu za elektricara i ima 6 goina radnog iskustva u svojoj profesiji.
Mi planiramo da se u Julu vratimo u Srbiju i da pocnemo sa casovima Norveskog jezika, posto smo culi da treba da zavrsimo cetiri kursa od po cetiri meseca da bi mogli da polazem ispit koji je potreban da bi mogli da se zaposlimo u Norveskoj.
Molim vas ako neko moze da mi kaze kakve su nam sanse da se zaposlimo u Norveskoj? Da li postoji mogucnost da nadjemo posao u svojim profesijama i na osnovu cega se odredjuej gde cemo u kom delu Norveske dobiti posao?

Unaprepred puno hvala!!

 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: posao u Norveskoj

[ Pregleda: 2701 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.