Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lap Top i ulično Hot-Spot kačenje na WiFi

[es] :: Wireless :: Lap Top i ulično Hot-Spot kačenje na WiFi

[ Pregleda: 3974 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

brankos
Beograd

Član broj: 1847
Poruke: 299
..701.cust.bredbandsbolaget.se



+4 Profil

icon Lap Top i ulično Hot-Spot kačenje na WiFi23.02.2004. u 22:56 - pre 245 meseci
Pošto delimično ispunjavam uslove (laptop), e, sad auto i WiFi karticu još nemam.
Najpovoljnije što vidim po radnjama je D-Link 610 "b" standard (mislim da bi brža,a i skuplja ne treba), ali sam ovde na forumu u nekom postu čitao da navodno ljudi imaju loše iskustvo sa D-Linkom i Tehnikomom (ili se varam).
Te me zanima može li se bez problema uspostaviti komunikacija D-Link "b"-Tehnikom Hot-Spot. Čujem da je kod "Albanije" i verat postavio svoj predajnik, te me zanima i...

...mora li se za ovu avanturu imati Wireless nalog kod tehnikoma ili verata ne?!? Čuo sam da će "obežičavati" i Tašmajdan i Adu, pa bi bilo suviše plaćati po 22 evra mesečno samo ako neko hoće ponekad malo da se ukači.

Bilo bi lepo da ne treba;)
 
Odgovor na temu

linux_wlan
Aleksandar Nikolic
Loznica

Član broj: 10867
Poruke: 355
*.verat.net

ICQ: 250378697


+9 Profil

icon Re: Lap Top i ulično Hot-Spot kačenje na WiFi24.02.2004. u 23:52 - pre 245 meseci
Nemoj da smetnesh s uma da su provajderi pravili wireless da bi oni zaradili pare a ne da bi bili bas toliko "busni" da to bude bash public.
Uostalom proba te ne kosta nista.
Lepo vece pa polako :))
Pre ces upasti u neki wlan neke firme nego sto ces doci do free interneta, ali nikad se ne zna :)))
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Lap Top i ulično Hot-Spot kačenje na WiFi

[ Pregleda: 3974 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.