Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hitno potreban WordPress Guru!

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Hitno potreban WordPress Guru!
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1003 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojanans

Član broj: 136745
Poruke: 2
*.222.191.0



Profil

icon Hitno potreban WordPress Guru!14.12.2011. u 19:21 - pre 150 meseci
Kao sto i sam naslov govori, hitno mi je potreban partner u izradi WP teme za prodaju na najvecem trzistu template-a - Themeforest.net.

Idealno, ta osoba je iz Novog Sada, ima iskustva u programiranju WP tema i plugin-ova, i sl. Veoma je kreativan u svom poslu, odgovoran i samoinicijativan (ovo bi trebalo da se podrazumeva bez naglasavanja ali sam imala losih iskustva sa nekoliko ljudi koji nisu postovali rokove niti su bili kreativni i imali svoje ideje). Dizajn je vec odobren od strane ThemeForest reviewer-a, i to pre nekoliko meseci, pa mi je stoga u velikom interesu da temu zavrsim sto pre. Ideja je da se, kada tema bude prihvacena, zarada deli 50-50%. Ovo je sjajna prilika za ljude koji zele da uvek imaju nesto sa strane, jer se jednom postavljena tema nikada ne skida i moguce je kupiti nebrojeno puta. Dizajn je vrlo dobar (znam jer sam ga ja radila! :D) Ovo je prilika i za dugorocnu saradnju jer, pored svog posla radim i freelance i cesto imam razne projekte, a planiram i da postavim vise tema na themeforest, pa mi je potreban pouzdan partner.

Molim ozbiljne zainteresovane da me kontaktiraju na mail: [email protected]

Hvala svima!
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Hitno potreban WordPress Guru!
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1003 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.