Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fiskalna kasa SY50 kako fiskalni printer u Access aplikacii

[es] :: Access :: Fiskalna kasa SY50 kako fiskalni printer u Access aplikacii

[ Pregleda: 3475 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ljubisa kirovski
Skopje Makedonija

Član broj: 232882
Poruke: 30
79.125.196.*



+1 Profil

icon Fiskalna kasa SY50 kako fiskalni printer u Access aplikacii20.11.2011. u 07:37 - pre 150 meseci
Postovane kolege najpre pozdrav svima. Evo posle duzeg vremena obrakam se ponovo sa jednim problemom ako tako moze da se kaze. Imeno u cemu je stvar. Kako sto i sama tema kaze imam potrebu da aplikaciju koja je normalno izradjena Accessom i funkcionishe odlicno godinama da sad po zahtev korisnika ako je moguke a on kaze da ima informacije da je moguke jer negde je video da tako radi da povezem aplikaciju sa fiskalnom kasom Sy50 koju on ima i koristi je sada zasebno da aplikacija je koristi kako fiskalni printer t.e. da automatski iz aplikacije izdaje fiskalni racun po potrebi.
Postovane kolege dali je neko iamo iskustvo sa oviim i dali bi mogo neko da pomogne??? Za sada stvarno nemam odeju kako da ovo resim. Molim za pomok

Hvala unapred


Lj.Kirovski
 
Odgovor na temu

Ljubisa kirovski
Skopje Makedonija

Član broj: 232882
Poruke: 30
79.125.198.*



+1 Profil

icon Re: Fiskalna kasa SY50 kako fiskalni printer u Access aplikacii22.11.2011. u 23:45 - pre 150 meseci
Danas sam dobio kako mali pomok kako bi trebalo da to proradi ali nikako da dodjem do ideje kako da to uradim evo sajem u prilogu to shto sam dobio da vidim dali neko moze da mi pomogne. Probao sam da tekstove prevedem na hrvatskom poshto su bili na Makedonskom kaoliko sam u to uspeo ne znam pa ne zamerite mi ako neshto nije dobro prvedeno.
Lj.Kirovski
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Fiskalna kasa SY50 kako fiskalni printer u Access aplikacii

[ Pregleda: 3475 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.