Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kazna za posedovanje trave?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kazna za posedovanje trave?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 41184 | Odgovora: 151 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 14:17 - pre 151 meseci
Citat:
herzog: ja nisam serpiko ali pitam zasto branite dilere?


Nisi ti serpiko, ti si Grammar Queer (stronger than me, nemo' se ljutiš, a i sam si rekao da možemo slobodno tako da te nazovemo) osim toga, odakle ti da je neko diler ovde? Mislim, garant ima i takvih, ali zašto baš.. Šćeka?
about:networking
 
Odgovor na temu

djura63

Član broj: 267593
Poruke: 725
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+68 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 14:38 - pre 151 meseci
Citat:
zarez (koma) sto je stavio pre "ali"
Traži od učiteljice da ti vrati pare.
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.customer.m-online.net.



+768 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 14:55 - pre 151 meseci
^Eto vidis, ja ocigledno ne znam dobro gramatiku, a ne duvam. I, sta cemo sad?! Covek znaci moze da omane u pravopisu, a da nije zbog trave, ali ako kaze da duva, a promasi, onda je to sigurno zbog trave.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 15:53 - pre 151 meseci
ma sve narkomane, i one koju govore da je marihuana dobra, treba strpati u zatvor. Banovati na ovom forumu! Da ne propagiraju ZLO!
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 17:10 - pre 151 meseci
I poslati im poresku da im proveri legalnost Windowsa!
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 17:21 - pre 151 meseci
A pre toga dobro podučiti gramatici te bezobraznike!
about:networking
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 17:34 - pre 151 meseci
Citat:
CoyoteKG: ma sve narkomane, i one koju govore da je marihuana dobra, treba strpati u zatvor. Banovati na ovom forumu! Da ne propagiraju ZLO!


Kako ih nije sramota / Sta ce kad odu kod Boga?

 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 18:10 - pre 151 meseci
Celavi ludaci!!!

Dobra pesma! Istinita! Ko se drogira taj i krade! Ko Krade taj ide u zatvor! Ko ide u zatvor njega sisaju na celavo!

Nego ko zna koliko ovde ima sektasa i narkomana cim slusaju ovakvu muziku!!!

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?08.11.2011. u 18:35 - pre 151 meseci
:) Pa zasto se nervirate? Ako se ja ne nerviram a covek me "prozvao", i to posteno?! :) Pa sta? Da ima ljudskosti u sebi napisao bi ime i prezime, napisao bi prijavu nadleznim vlastima, uradio bi nesto konkretno po tom pitanju, ako mu je uopste stalo bilo koliko a da je vise od klasicnog trolovanja vezanog za licnost diskusije bez obzira na temu. Znaci, klasicna osoba koju treba zanemarivati dokle god nesto pametno, ili bar korisno, a vezano za temu ne napise. :)

Sto se tice pravopisa, gramatike... pa zar nikome nije palo na pamet koliko je to nebitnije od sustine napisanog, ili napisamog, ili msoudsbpf... Dobro, ova poslednja rec je apsolutno promaseno svako slovo u reci ali... "N" i "M" su tasteri koji su jedan pored drugoga tako da nije retko da se u brzini pogresi. Ali, smesno je na to reagovati jer je to klinacki. Kao deca koja se rugaju za svaku pogresno izgovorenu rec, pa svi smo to radili kao klinci, ali samo kao klinci. Kad se odraslo, svatilo se da je to klinacki i prevazidjeno prirodnim sledom dogadjaja, zivot i iskustvo cini svoje.

I tako, ne znam zasto sam ovo napisao ali mozda nekome koristi, ko ce ga znati, sto kaze nas narod... :)

Da, sto se tice teme, razjasnismo li pitanje da li treba nekoga ko poseduje, recimo, dva grama marihuane poistovecivati sa nekim ko je izvrsio razbojnistvo, kradju...?!



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?29.11.2011. u 09:20 - pre 151 meseci
U švajcarskoj, počev od 1.1.2012 ...

Citat:
Citizens of Switzerland will soon be allowed to grow up to four marijuana plants each at home, according to government officials. Four people sharing a house can grow up to 16 plants, but only if each person tends to their own crop.

The further relaxation of the Alpine nation’s already liberal cannabis laws has been agreed upon by four regions in the French-speaking part of Switzerland, reports Ian Sparks at the Daily Mail.

“We have agreed these new rules to prevent drugs tourism between regions where the rules are different, and to stop them buying it on the streets,” said a spokesman for the Neuchatel region of Switzerland.

“But one person cannot start growing more than four plants just by claiming they live with other people,” the spokesman said. “In this case, these other people have to actually be cultivating the plants themselves. This means attending to the plant in such a way as to make it grow.”

“This basically means that you can grow four more plants for every housemate you have — just as long as they know how to hold a watering can,” quipped the Swiss daily newspaper Le Matin.

The rules come into effect on January 1, 2012 in the Swiss cantons of Vaud, Neuchatel, Geneva and Fribourg.


A ovde će i dalje da režu po 5 cifara za 2 ili 3 grama i da ti eventualno u5eru život zbog toga.. i naravno, da se pitaju "kako da sprečimo odliv mozgova?" .
about:networking
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?29.11.2011. u 10:03 - pre 151 meseci
Onome koji veruje da je udisanje dima zdravo, _ikakvog_ dima, treba jedan reality check. I mislim da posedovanje droge ne treba da se dekriminalizuje, jer su ljudi suviše naivni, i upotrebljavaće je. Na kraju krajeva, i alkohol treba potpuno da se zabrani, da i sutra neko ne pogine zbog ludaka koji pijani sedaju za volan. Samo to negira svo "dobro" koje od alkoholnih pića imamo.

Ne govorite da ljudi imaju pravo da odlučuju o tome da li da drogu koriste ili ne, budala ima jako puno, i _te budale ne znaju šta je za njih same dobro_.

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 29.11.2011. u 11:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Dr.sima

Član broj: 6237
Poruke: 478



+119 Profil

icon Re: Kazna za posedovanje trave?02.12.2011. u 14:33 - pre 151 meseci
Da li treba onda zabraniti i masnu hranu posto i ona ubija, ili treba zabraniti i intimne odnose posle rodjenja planiranog broja dece, jel mogu doveseti do infarkta, pa takodje i godisnje odmore, jel su i cist luksuz i kompletno nepotrebni, takodje i automobile preko 1000 kubika jel previse zagadjuju okolinu... (da li je neko pomislio "Orvel 1984") Ako ce neko da se lesi od alkohola, drogira ili radi sebi sta vec hoce, to je njegov licni problem. Odgovornost prema drugim ljudima (voznja u pijanom ili drogiranom stanju i sl.) je totalno odvojen problem i treba ga sankcionisati...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kazna za posedovanje trave?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 41184 | Odgovora: 151 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.