Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ko bi bio u ovom udesu bio kriv

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ko bi bio u ovom udesu bio kriv

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 14427 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoki1606
fotograf
Loznica srbija

Član broj: 242924
Poruke: 62
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Ko bi bio u ovom udesu bio kriv10.10.2011. u 17:52 - pre 152 meseci
nastala šteta nije velika videću kasnije da okačim sliku auta.Sliko sam ga danas juče sam se čuo sa mojim osiguranjem i čovek mi je lepo ovako rekao ako nemožete da se dogovorite koje krivac popunite izveštaj i nema veze nek on prijavi nastalu štetu ja kao procenitelj ću doći u loznicu i tada ću vas zvati da dodjete obadvojica sa autima da ja napravim rekonstrukciju položaja jedno i drugog auta u trenutku udesa.Podvuko mi je da rukom nacrtam kružni tok i da označim auta kao su stojala na mestu udara što sam ja lepo odradio malo sam imo problema kad sam insistiro na skici on noje hteo da podpiše i na kraju čovek koji je bio sa njim koji je ga savetovo reko mu nema veze što crta on je bio dužan da te propusti pa sam ja lepo nacrto moj auto kako je i stajao a njegov pod pravim uglom od ostrva po onakoj slici nema ko da može reći daje bio u srednjoj traci.Jel kako je reko procenitelj iz valjeva nema veze ko podnese oštetni zahtev ako je na še vidjenje da si kriv mi ćemo proceniti štetu i platiti a može da se desi da zaključimo da je on kriv pa će onda on tebi platiti štetu.Jel kako mi reče i ako znak obavezuje da onaj u kružnom toku ima prvenstvo prolaza pošto od tvog skretanja do sledeće ulice ima tri dužine auta i vozač je trebo da te propusti nebitno dali si pogrešio ili nisi dabi izbego sudar u neku ruku i ti si bio već u kružnom toku.Tako da će oni po rekonstrukciji znati dali će mene koštati ili njega ili će svak sebi popravljati.
Rodio sam se nesretan živim da bi se usrećio.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ko bi bio u ovom udesu bio kriv10.10.2011. u 18:38 - pre 152 meseci
Citat:
CoyoteKG: Da je dao zmigavac ti ne bi ni smeo da ga ne propustis, odnosno i sam bi normalno shvatio da se on iskljucuje iz kruznog toga i propustio bi ga. Onaj ko je u kruznom toku ima prednost u odnosu na sve ostale.


Zaključili smo već da to nije tačno. Zbogo toga pročešljaj temu opet, da ne bi došao u situaciju da napraviš nezgodu misleći da imaš prednost dok si u kružnom toku.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Ko bi bio u ovom udesu bio kriv10.10.2011. u 18:58 - pre 152 meseci
Citat:
zoki1606: i na kraju čovek koji je bio sa njim koji je ga savetovo reko mu nema veze što crta on je bio dužan da te propusti


Izgleda da ovaj njegov savetnik nije jedini koji tako misli . Ima ih i na ovom forumu.

Zbog toga treba otvoriti cetvoro ociju kada se prolazi kroz kruzne tokove.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Ko bi bio u ovom udesu bio kriv11.10.2011. u 10:01 - pre 152 meseci
Nazalost, realnost je ta koja pobija tvrdoglava pogresna misljenja, ne forum. Forum sluzi za zabavu i spamovanje. Sreca je da cesto realnost tu gresku naplati kroz materijalnu stetu, a nesreca je sto postoje i nepopravljive stete.

I sve to zbog pogresnog umisljanja.

Poz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ko bi bio u ovom udesu bio kriv

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 14427 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.