Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beotel, kao promocija

[es] :: ISP :: ADSL :: Beotel, kao promocija

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7256 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
82.208.219.*

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Beotel, kao promocija30.09.2011. u 23:29 - pre 152 meseci
Najveci lopivi su tamo, a da ne pricam o smesnoj i neprofesionalnoj teh. podrsci. UZas. Da samo vidite sta su mi odgovarali na mail. Strasno. Pera lozac fazon i slicno... kod njih negih preso ni da su dzabe ! Gazda treba malo da prevaspita call centar i teh podsku ako zeli da radi i dalje
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
94.228.237.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Beotel, kao promocija30.09.2011. u 23:57 - pre 152 meseci
Evo ja sam jedan od onih kojima internet sluzi za posao, imam tri internet linka, a ipak gledam da iskoristim pogodnosti koje se pojave kod provajdera.

Cak sa jednim od provajdera (PTT) vodim bitku da ubede telekom da mi ipak puste 8Mbit, jer mislim da moze to da radi na mojoj telefonskoj parici. Ako ipak kazu da ne moze, sta da se radi, takva je pristupna mreza, bar je upload 1Mbit, sto mi je izuzetno bitno, a prezivece se i na 6Mbit.

Sa beotelom nemam neka iskustva, ali evo pristao sam na kompromis u kome dobijam +2Mbit downloada i +512kbit uploada za 455din manje mesecno, ali uz cimanje da podesim da to radi, u smislu da pronadjem vrednost za MTU pri kome nece kod novog provajdera svaka TCP sesija u nekom trenutku da pukne. A sve iz razloga lose podesenog pristupnog PPP servera. Konkretno mislim na PTT net.

Kod drugog provajdera (Orion Telekom) tih problema nema, ali je cena istog paketa od 6Mbit veca, doduse, to nije akcijska ponuda.

Treci provajder - exe-net, je ponudio turbo flat pakete koji su nesto brzi od obicnih, ali je prelazak na iste zahtevao novi ugovor, i jos neko cimanje, ali to se brzo zavrsi i sad za isti download (8Mbit) i +768k uploada (2Mbit) placam skoro 1000din manje.

Tako da covek mora naci neki kompromis, ako ne rizikujes, ne mozes ni da dobijes.

Ne pravdam provajdere koji tako otvoreno kazu, mozemo da promenimo cene kad god hocemo, vi ne mozete nista, ali postoji nesto sto se zove poslovna etika, jer sta mislite sta bi se desilo sa firmom koja "zavrne" ogroman broj korisnika? Jadni ljudi bi platili to sto moraju, a provajder bi za dve godine zbog toga sto je dosao na los glas mogao samo da se ugasi.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon Re: Beotel, kao promocija01.10.2011. u 07:01 - pre 152 meseci
Lično ne verujem da bi povisili cenu. Ali mi se ne dopada što uz silno ograđivanje, ne možeš lako da se otkačiš od njih ukoliko se pojave ozbiljni problemi sa vezom, a da ne zaplaćaš debelo za preostali period.
 
Odgovor na temu

sonus70
Novi Sad

Član broj: 120808
Poruke: 176
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+266 Profil

icon Re: Beotel, kao promocija01.10.2011. u 07:51 - pre 152 meseci
@ "ugovor je stariji od mejla"

Jeste ali bi na svakom eventualnom sudu bio jako lep dodatak uz onako sitan ugovor. A da ne spominjemo ona silna društva za zaštitu potrošača, leglo bi im ko kec na desetku da se malo eksponiraju, nije beotel Mišković pa da ne smeju da zucnu. No, daleko bilo, za sad šljaka, brže nego pre, za ~300 din. manje nego pre.
 
Odgovor na temu

geniuxx
Po ugovoru
Nis

Član broj: 90041
Poruke: 226
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



+68 Profil

icon Re: Beotel, kao promocija01.10.2011. u 08:55 - pre 152 meseci
Bilo kako bilo, pošto ne rade subotom, odoh ja u ponedeljak kod njih, da ovo raspravimo - ili da ugovor bude u skladu sa reklamom, ili da raskinem ugovor bez obaveza s moje strane.
Btw., ko izdaje dozvole za rad Internet provajderima? Ratel ili neko drugi? Pitam da bih znao kome da se obratim u slučaju da budu tvrdoglavi. I naravno, inspekcije, Udruženje za zaštitu potrošača, a posetiću i dopisnike u Nišu svih televizija sa nacionalnom frekvencijom i dopisnike dnevnih listova... Videćemo...
Ništa ja ne potpisujem...!
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Beotel, kao promocija01.10.2011. u 11:15 - pre 152 meseci
Nema etike u domaćem biznisu... pričajte mi o etici. Zbog takvih plaćam PDV mesecima pre nego što zaista vidim pare.

Uostalom, ne moraju oni uopšte da povećaju cenu - dovoljno je da link "radi" kao što je meni radio neke vreme i da se korišćenje konekcije svede na skoro 24-časovno igranje gluvih telefona sa takozvanom tehničkom podrškom, kojoj je jedini argument u fazonu "gospodine, pročitajte pažljivije ugovor", a da sami zapravo i ne znaju odredbe sopstvenog ugovora!

Tada se internet svodi na redovno plaćanje mesečne obaveze, bez da uopšte funkcioniše! Uopšte im nije ispod časti da šalju mailove upozorenja da uskoro treba da im se plati, a da istovremeno pokušavam da im pojasnim da se u mreže razumem više od tih portira koje su zaposlili kao tehničku podršku, te da ne mogu da mi prodaju fazone koje prodaju neupućenima (a uvek kreću sa mantrom "niste stavili spliter, kućna kablaža vam je neispravna" itd).

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+17 Profil

icon Re: Beotel, kao promocija02.10.2011. u 13:31 - pre 152 meseci
Ovaj Beotelov ugovor je katastrofa. Licno ne verujem da ce se usuditi da povecaju cene (bar ne drasticno) ali mislim da je navodjenje pretnji prinudnim izvrsenjem i ostavljanje mogucnosti da nekontrolisano menjaju cene (a reklamiraju potpuno suprotno) cisto vredjanje korisnika. Hteo sam da iskoristim te akcije uz ugovornu obavezu ali kad sam procitao ugovor jedino sto ce od mene dobiti je MIK
 
Odgovor na temu

bugmenot2

Član broj: 256075
Poruke: 199
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+21 Profil

icon Re: Beotel, kao promocija10.01.2012. u 18:42 - pre 148 meseci
Citamo ugovor i nikako da ga procitamo.

8.PROMOTIVNE AKCIJE
Za vreme promotivnih akcija nije moguce ostvariti druge popuste kao ni uslugu parkiranja(odrzavanja porta).Mesecna naknada za korisnike BeotelNet ADSL promotivnih akcija placa se shodno cenovniku pripadajucoj akciji,koji je uvek dostupan na www.beotel.net i smatra se sastavnim delom ovog ugovora.

Znaci imate ugovor od 18 meseci po 1000 dinara.
Molim lepo.

Koji nacin koristite za rekonekt na ruteru ZyXEL P-660RT2 EE?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Beotel, kao promocija

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7256 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.