Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Transakcija sa PayPal klijentima na moj racun . Savet .. Iskusni objasnite ..

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Transakcija sa PayPal klijentima na moj racun . Savet .. Iskusni objasnite ..

[ Pregleda: 1722 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

makist210
Marija St

Član broj: 276505
Poruke: 5
212.178.236.*



Profil

icon Transakcija sa PayPal klijentima na moj racun . Savet .. Iskusni objasnite ..22.09.2011. u 23:30 - pre 153 meseci
Cao ljudi , ja radim kao freelance programer .. Imam moneybookers Visa Virtuon karticu i ovako stoje stvari ..

Na svaku zaradu kada radim preko posrednickog website mi uzimaju samo posrednici 20% zarade a kasnije
i slanje na moju Visa Virtuon , konverzija iz dolara u evre itd .. Muka mi je od toga koliko zaradjujem , a koliko
dobijam u Srbiji ..

Imam klijente koji mi placaju preko svojih PayPal racuna u americkim dolarima ,

Sada ide pitanje jer mi je muka od posrednickog website koji mi uzima na zaradu 20% .

1) Sta mi savetujete da radim , Da li postoji mogucnost da mi uplate sa svog Paypal racuna na moj moneybookers ? samo pitam i nadam se

2) sta mi savetujete da radim i kako da mi oni salju sa svog PayPal racuna na moj racun u srbiji , otvoricu racun koji treba ,
samo da me ne gule onih 20% . Kako sa Paypal i gde da mi salju ? Koji sistem , koja banka .. Iskusni objasnite ..

Unapred hvala na odgovoru !

Maki
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Transakcija sa PayPal klijentima na moj racun . Savet .. Iskusni objasnite ..23.09.2011. u 05:02 - pre 153 meseci
Zar nisi primetio da se zadnjih dana mnogo pise i prica o PayPalu a u sklopu toga je bilo dosta reci bas i o ovome sto ti pricas?

Trentuno nema nista za nas, NEMA MOGUCNOSTI DA SE OTVORI NALOG KOD PAYPAL-a. Mozda si se rodio pod sretnom zvezdom, jer se moze desiti da bas OD SUTRA dobijemo PayPal, nakon godina i godina obecanja i laganja od strane ... raznih. Odmah se postavlja pitanje da li ce to biti pun servis - i kupovina i prodaja, dakle i placanje robe nekome tamo u svetu i primanje para za nesto sto si ti prodao nekome u svetu. Obicaj je da to ide u etapama, prvo samo placanje, ali ce mozda da naprave izuzetak za nas i Makedoniju pa nam dadu oboje.

Cudi me, da kao racunarski pro nisi bolje upoznat sa problematikom PayPal-a, ali shvatam - radis, gledas svoja posla a pomoci niotkuda. Mozda ce se ovde javiti iskusniji ljudi i savetovati te kako da bar izbegnes posrednicki sajt, ne znam.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Transakcija sa PayPal klijentima na moj racun . Savet .. Iskusni objasnite ..

[ Pregleda: 1722 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.