Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

I.com KDS, brace jerkovic, internet

[es] :: ISP :: I.com KDS, brace jerkovic, internet

[ Pregleda: 2576 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pailhead
Dusan Bosnjak
freelance
Oakland baby, CA

Član broj: 16715
Poruke: 862
*.beograd-3.tehnicom.net

ICQ: 55993773


+9 Profil

icon I.com KDS, brace jerkovic, internet18.02.2004. u 02:17 - pre 245 meseci
Dojadilo mi je da placam tehnicomov flat rate do skora oko 1500 din sad oko 600-700 i mesecno telefon od 3000-6000 din.
U kraju imam i.com provajder, ono standardno kablovi preko zgrada, programi koji se menjaju, discovery koji istom jacinom istovremeno prica na ruskom i na engleskom, snega na pola kanala, svakog drugog ili treceg dana nema tva po par sati i da divlji kanali koji nonstop menjaju frekfenvcije. Da naravno, vec 3 godine "sledeceg meseca" uvode internet.
Elem, nonstop na njihovom internom kanalu apeluju na korisnike da ne prelaze na druge provajdere, da su u ne znam kojim krajevima primecena lica koja ih sabotiraju (verovatno lica iz drugih kds sistema)....
Ja ZELIM da predjem kod nekog drugog, ali mi tu nista nije jasno, radius vektor ne rade ovde, a sbb nikako da dobijem, mada su nekad davno oni rekli da bi dosli nema problema, ali isto danas sutra prekosutra i nista od toga.

Tako da, zna li neko ko bi mogao biti taj drugi kds sistem koji bi bio voljan da dodje ovde (kad vec salje sumnjiva lica...). Greota je velika sto su nama letos raskopali kanale ovde i sproveli nove telefonske linije, da su bili pametni stavili bi jos kablova (doduse spominjali su NEKI kabl).
what we want, we must create
 
Odgovor na temu

legend
Beograd

Član broj: 4393
Poruke: 519
*.vdial.verat.net

Sajt: www.icb.rs


+1 Profil

icon Re: I.com KDS, brace jerkovic, internet18.02.2004. u 18:00 - pre 245 meseci
nazalost mislim da su ti perspektive sa IKOM-om dobijes internet veoma lose. nije bolje ni sa drugim KDS operaterima.

pozdrav.
...da bi ponovo dosli, morate prvo da odete...
http://www.icb.rs
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.vdial.verat.net

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: I.com KDS, brace jerkovic, internet18.02.2004. u 18:54 - pre 245 meseci
i ja isto imam I.com i tu nemas vajde... ja sam isto cimao pre 2-3 godine i onda sam video da nema vajde od toga... e sad ovde kod mene na konjarniku video sam da u blizini pocinje ptt da uvodi pa kad bi dosli ovde bilo bi najbolje...
 
Odgovor na temu

pailhead
Dusan Bosnjak
freelance
Oakland baby, CA

Član broj: 16715
Poruke: 862
*.beograd-3.tehnicom.net

ICQ: 55993773


+9 Profil

icon Re: I.com KDS, brace jerkovic, internet19.02.2004. u 01:32 - pre 245 meseci
Zvacu sbb, i moliti ih i prekljinjati i ponuditi ta platim prvu mesecnu pretplatu za celu zgradu ili nesto :(((((, ili se raspitati za verat, jer izgleda da sam pokriven, ali sam u rupi i na prvom spratu te ne znam da li vidim AP
what we want, we must create
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: I.com KDS, brace jerkovic, internet20.02.2004. u 10:38 - pre 245 meseci
Ma ljudi ajde da nagovorimo nekog provajdera (Tehnicom?) da postavi AP negde U B.J. (crveni soliter, maxi diskont, ...). Flat rate je jedina prava stvar.
 
Odgovor na temu

pailhead
Dusan Bosnjak
freelance
Oakland baby, CA

Član broj: 16715
Poruke: 862
*.beograd-2.tehnicom.net

ICQ: 55993773


+9 Profil

icon Re: I.com KDS, brace jerkovic, internet20.02.2004. u 17:02 - pre 245 meseci
Ma....
Pre svega, mislim da bi bio red da neko iz svih tih provajdera prati malo ove diskusije, jer pored zauzetih linija i telefona na koje se niko ne javlja samo ovde se prica o tome.
Meni su izgleda samo dve opcije na raspolaganju, da vidim za veratov bezicni, ali tesko da cu videti taj AP na banjici, a drugo da iznajmim jednu tel. liniju...

Ali mi nikako nije jasno kako se nekome isplati da sprovodi recimo kablovski net u centar, gde su stare instalacije, prilicno je sve nepristupacno, zgrade imaju svega po dva tri stana, a ne isplati im se da dodju recimo u spavaonicu poput jerkovica gde u soliterima od po 30 stanova sigurno ima bar 5 stanova u porseku koji bi placali internet... najvise me nervira ovaj zatrpani kanal kroz koji je sve to lepo moglo da se sprovede...
what we want, we must create
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: I.com KDS, brace jerkovic, internet

[ Pregleda: 2576 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.