Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa modemom i ruterom

[es] :: Windows mreže :: Problem sa modemom i ruterom

[ Pregleda: 1490 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cudoviste
Nikola Jokic
Valjevo

Član broj: 289691
Poruke: 2
*.ptt.rs.



Profil

icon Problem sa modemom i ruterom26.08.2011. u 14:58 - pre 154 meseci
Pozdrav svima i nadam se da će se naći neko ko ume da reši ovaj moj problem.

Naime, radi se o tome da sam nedavno uzeo net preko pošte i kada sam potpisao ugovor dobio sam njihov modem koji sam, kada sam stigao kuci prokljucio na kompjuter i internet je normalno radio.Medjutim kada sam na postojeci poštin modem prikljucio ruter ( TP-LINK TL-WR340G) kako bi bacao internet signal na laptop, interneta uopšte nije bilo ni na kompjuteru ni na laptopu.

Posle nekoliko pokušaja često mi se pojavljivalo obaveštenje na kompjuteru tipa: Limited or not connectivity.

Pa eto nadam se da sam pojasnio o cemu se radi.Ako je neko imao ovih problema ili zna kako da to resim neka se oglasi.

 
Odgovor na temu

gogi100
Goran Ljubic

Član broj: 40722
Poruke: 1064
*.mediaworksit.net.



+3 Profil

icon Re: Problem sa modemom i ruterom26.08.2011. u 15:12 - pre 154 meseci
daj detaljnijih informacija. moguce je da lan deo postinog modema je u istom delu kao i lan deo tvog wireless rutera,ili je na wan portu tvog wireless rutera ukljucen dhcp i dolazi do kolizije sa lan delom postinog modema. moras da udjes u podesavanja i vidis prvo to podesavanje
 
Odgovor na temu

cudoviste
Nikola Jokic
Valjevo

Član broj: 289691
Poruke: 2
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Problem sa modemom i ruterom26.08.2011. u 17:03 - pre 154 meseci
Hvala na odg. dacu vise detalja u ponedeljak posto mi je ruter u posti oni pokusavaju da podese nesto.pa ce kod mene biti moj ruter u ponedeljak i ako bude idalje problema pisem na ovu temu. Pozzz
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Problem sa modemom i ruterom

[ Pregleda: 1490 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.