Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Linux ubuntu 10.04 LTS ( Game server ) problemi :(

[es] :: Linux :: Linux ubuntu 10.04 LTS ( Game server ) problemi :(

[ Pregleda: 1070 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

harry_p

Član broj: 287895
Poruke: 3
*.mreza-usk.ba.



Profil

icon Linux ubuntu 10.04 LTS ( Game server ) problemi :(16.07.2011. u 01:45 - pre 155 meseci
Zdravo svima , prvo se ispricavam ako sam na pogresno mjestu stavio ovu temu ( mislim da nije al' opreza nikad dovoljno ) .
E ovako da sa vama podijelim svoj problem nadam se da cete mi pomoci , relativni sam pocetnik u vezi linuxa. Znaci zakupio sam lijepo VPS da mogu hostati 5-6 servera ( uglavnom clanwar ) za svoj tim. I sve bi to bilo ok da nije se nesto pobrkalo kad sam download trazene gcc i lib fajlove za cod2 i cod4 server tad mi se skoro sve sj**alo. Kada pokusam pokrenuti jedan record sistem za tm ( igrica jedna ) server dobijem ovaj error : " libgcc_s.so.1 must be installed for pthread_cancel to work" - kako to popraviti ( detaljno opisite ako mozete )
A kad pokusam install ili apt-get dobijem ovo : apt-get: error while loading shared libraries: libstdc++.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory

Znaci ako ko zna u cemu je problem molio bih da me doda na msn koji trenutno koristim ( stari u kvaru nesto ) : [email protected] i da zajedno pokusamo srediti nesto , naravno ako je taj neko iz bosne mogao bi mu poslati par KM na kr. :)
 
Odgovor na temu

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Linux ubuntu 10.04 LTS ( Game server ) problemi :(16.07.2011. u 11:11 - pre 155 meseci
Da li je u pitanju 64bit-na verzija Ubuntu-a? Ako jeste, instaliraj ia32-libs paket pa probaj onda.
 
Odgovor na temu

harry_p

Član broj: 287895
Poruke: 3
*.mreza-usk.ba.



Profil

icon Re: Linux ubuntu 10.04 LTS ( Game server ) problemi :(16.07.2011. u 11:21 - pre 155 meseci
Zdravo u pitanju je 32 bit-na verzija Ubuntu-a , mislim da bi morao gcc ili lib datoteke ponovno skinuti ali nisam siguran da li ce mi se obrisati neki podaci ili tako nesto pa ako neko moze da mi objasni sta kako bio bih zahvalan :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Linux ubuntu 10.04 LTS ( Game server ) problemi :(

[ Pregleda: 1070 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.