Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 97350 | Odgovora: 525 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nidza_nis

Član broj: 164869
Poruke: 467
*.adsl.eunet.rs.



+31 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 07:52 - pre 155 meseci
@Jovan
Ne znam zasto mislis da postoji nekakav problem. Ako ti mozes da nabavis telefon po njihovim VP cenama i da ih prodas drugarima po 1 din, slobodno. Obavesti prvo mene na PP, kupicu ti 10 komada. Ja ne znam drugi nacin za nabavku telefona koji imaju poznatu MP cenu, a da ih negde daju toliko jeftino.

I lubenice ovih dana u marketima kostaju 11.99, a na pijaci 35.00. Ja cu ih kupiti u marketu, ako su istog kvaliteta zar ne? Necu se baviti po kojoj je ceni dobavljac dao marketu, a po kojoj seljaku. Ali nebitno, da ne sirimo pricu.

Jel ti je taj ZTE iz mt:s? Zakljucan/ne? Nisi pomenuo...

SamsungE2121 ima u Nisu.
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 08:27 - pre 155 meseci
Citat:
JovanKKPd tih free telefona, imao sam priliku da isprobam ZTE i telefon je za pisanje poruka VEOMA brz, a kuciste cvrsto, telefon tanak i tastatura veoma prijatna za pritiskanje. Jedina mana je veoma losa kamera i ekran male rezolucije i, iako nisam stigao testirati, ne sumnjam da mu baterija ne traje minimum 5 dana uz normalno koristenje.

Iako sa ga koristio tek toliko da mu stavim karticu i da vidim da li će da "podigne sistem", video sam da je teški plastikaner, da si tasteri tvrdi i neudobni "please don't press me", a ekran kao iz XX veka. I to govori neko ko je imao i poklonio LG Rubi i LG Safir iz KT promocija. Tvoj prikaz ima prednosti jer si ga očito koristio više nego ja, dok nisam mogao da verujem za "tastatura veoma prijatna za pritiskanje". Kamera neupotrebljiva (who cares). No, u poklonu se u zube ne gleda.

Dan nakon što sam ga dobio na poklon, bio dugar kod mene i spremao se za more i kaže mi "wow, imaš novi fon", ja mu objasnim odakle i on kaže "aj mi ga prodaš a 50 evra, neću na more da nosim HTC da mi neko drpi". Pošto sam meka srca bio, dobio ga je za 35e.
 
Odgovor na temu

JovanKKP
JovanKKP

Član broj: 206845
Poruke: 137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 11:42 - pre 155 meseci
Pod tim "tastatura veoma prijatna za pritiskanje" sam mislio bas na mekocu i velicinu tastera, da nisu mali i nezgodni kao na primer kod Soni Eriksona t650 ili ne daj boze kao kod w880i , vec su normalne velicine i ni previse mekani a ni previse tvrdi(ovo je naravno subjektivna procena) i mogu da kazem da mi definitivno ima bolju tastaturu od LG Rubi-a . Naravno,sav je od plastike ali nema nikakvog kvrckanja ili "zvakanja"(sto bi neki rekli) poklopca baterije, vec je sve utegnuto i ne skripi.
Jedan od problema se moze javiti otvaranje poklopca da bi se izvadila baterija i stavila kartica jer nigde nema nikakvih kvacica ili delova plastike koji se pritisnu da bi se sklonio poklopac, vec moras ko sivonja da pritiskas i vuces ceo poklopac ka dole sto uz znojenje dlanova moze da predstavlja problem. Imao sam priliku da u dva primerka stavljam karticu i u oba sam morao minimum 5 minuta da se smaram

@nidza_nis
Ja nisam probavao druge kartice sem mts-ovih unutra ali je ovde neko rekao da je zakljucan
http://www.elitesecurity.org/t432547-7
a i nekako mi je to logicno jer kad ga prvi put ukljucite, pojavi vam se animacija od mts mreze i njihova pozadina, sto naravno ne znaci da je automatski zakljucan ali daje nagovestaj
 
Odgovor na temu

nidza_nis

Član broj: 164869
Poruke: 467
*.adsl.eunet.rs.



+31 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 11:47 - pre 155 meseci
Citat:
owim: Pošto sam meka srca bio, dobio ga je za 35e. ;)


...ili je i kod tebe vazila neka aktuelna promocija :)))

Nego, u pravu si za plastikarija opis. SAMSUNGE2121 nije takav. Vrlo kompaktan, prijatan na dodir, sa gumiranim tasterima, ali je ekran ocajan. Nokia1800 je krsh plastika, ali ekran bolji, i brz je. Oba otkljucana, ponovicu. Probao sa vip karticama. Mozda je do poslovnica, pojma nemam. Ova 2 nemaju animaciju. Pa radili su reklamnu kampanju samo za ZTE, tako da mozda im je on dosta otisao, pa su gurnuli i ova 2 jeftina da dopune potrebe...

Inace, danas sam zavrshio jos 3, 4 ugovora sa 50% off i SVIM benificijama pride... Evo par nekih stavki:

- Pitanje: Ogranicavaju me (ali upitno, nisu sigurni) na maximum 3 ugovora na istu osobu (u mom slucaju firmu sa tarifama za fiz.lica). Da bih sklopio bilo koji sledeci, mora da prodje min. 3 meseca. Neko ima iskustva s ovim? Da probam da ih zaobidjem tako sto cu da narucim novi paket za josh jednog kolegu u firmi ali na 790? Ili eventualno da odradimo "ustupanje ugovora" sa firme na njega kao fizicko lice, pa da zakljucimo ugovor, pa da (kad moze) ponovo prebacimo broj na firmu?

- Danas je nastao pokolj u poslovnici. Posto je Telekom iskoristio poslednju recenicu svoje promocije da "zadrzava pravo promene bla bla" i ukinuo 50% snizenja na ADSL. Promo je ukinut 15.7., tako da ako neko hoce 50% na ADSL - PRAVAC PTT, I TO BRZO!!!! Cak su i jeftiniji od Telekoma, dodushe ne daju wirelles po default-u

- Desila mi se jedna cudna stvar na KT-u. (Postovacu ovo i na KT forumu). Danas sam uradio na sebe licno novi ugovor za KT (Nov SIM + 12 meseci na 50%+ pripaid paket sa fonom i pripaid karticom + 6 pretplata bonus + bonus za prijatelja). I kao sto sam ovde nesto pisao skoro, da mi je cudno da ce mi tek od 1. dati free saobracaj, a do tada nista sem racuna na kraju jula na 250 din, nije tako. Sta vise - NA *100# IMAM CITAVIH 1000din. Sto je koliko znam, regularan kredit (kao sto je nekad bila 066 kontrola troskova, platish 500, dobijes 1000). Na *108# ne pise da imam ikakav bonus, ovde sam ocekivao onih 500,00 u mrezi. Owim, ti si produzio ugovor pa ti je mozda ovo nepoznato. Neko radio novi KT?
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 13:23 - pre 155 meseci
Ovo za broj ugovora je izgleda kako se kom operateru cefne. Meni su rekli samo da treba 3 meseca da se ceka ako je SKORO prebacen telefon (vlasnik ili paket), tj. mora 3 meeseca izmedju menjanja paketa/vlasnika, ali nikakvo ogranicenje da ne mogu jos 50 paketa sa popustom da uzmem na firmu. Cak je covek poceo da kuca ugovore za ostale dok nije shvatio da zbog ta 3 meseca ne mogu konkretni da se prebace na firmu (niti da se menja paket na njima). Sreca pa su an Hello, da sam se zeznuo da uzmem neki skup pop**deo bih psoto su telefoni bukvalno samo za primanje poziva :)
 
Odgovor na temu

zentriks

Član broj: 192824
Poruke: 665



+23 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 13:46 - pre 155 meseci
Hoces da kazes da je telekom ukinuo akciju za adsl 15.7? E jesu banda...
 
Odgovor na temu

nidza_nis

Član broj: 164869
Poruke: 467
*.adsl.eunet.rs.



+31 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 16:27 - pre 155 meseci
Citat:
zentriks: Hoces da kazes da je telekom ukinuo akciju za adsl 15.7? E jesu banda...


Da, ADSL im je ponovo po punim cenama. Tj. promo 50% im je bio samo ovih koliko 15ak dana. Ne verujem da ima veze, ali moze da im se desi i da na mobilni, tj. pretplatu ukinu mogucnost sklapanja na 50%. Zanimljivo da su ADSL na sva vrata gurali, nenormalan broj reklama, a mobilni ne pominju ni na svom sajtu. To je promo koju treba da guraju jos vise od ADSLa...

Kako ce neki laik koji eto udje da vidi sta nude da zna? Niko nece da mu kaze... Bar 95% korisnika mobilnog telefona ne gleda ovaj forum :)
 
Odgovor na temu

vapa032

Član broj: 212708
Poruke: 12
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+2 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 16:36 - pre 155 meseci
Otisao sam do poslovnice da vezem ugovor i dobijem popust i ostale benificije za tarifu Sms bel.Posle konsultacije zaposlenih receno mi je da ova tarifa nije obuhvacena promocijom i da ne dobijam nista ako potpisem ugovor.Posaljem e mail Telekomu sa pitanjem i posto odgovor nisam dobio odem ponovo do poslovnice sa zeljom da predjem u kontrolu troskova.Tamo me doceka novo iznenadjenje jer kontrola troskova ne moze sa post paid broja vec samo sa prepaida.Posavetuju me da odjavim post paid i prijav isti broj na pre paid i kada (za oko dva dana) dobijem poruku od Mts-a da mi je pre paid broj aktiviran dodjem da me prebace u KT.Uplatim 177 din i cekam aktivaciju broja.Dok cekam aktivaciju prepaid broja dobijam od Telekoma odgovor na e mail da je Sms Bel obuhvacen promocijom(50% popusta i ostalo).Sta reci posle svega?
 
Odgovor na temu

nidza_nis

Član broj: 164869
Poruke: 467
*.adsl.eunet.rs.



+31 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 17:00 - pre 155 meseci
Od sada i PRIPREJD brojevi postoje registrovani u aplikaciji "Moj racun" na Telekomovom sajtu.
 
Odgovor na temu

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 19:01 - pre 155 meseci
Citat:
vapa032: Otisao sam do poslovnice da vezem ugovor i dobijem popust i ostale benificije za tarifu Sms bel.Posle konsultacije zaposlenih receno mi je da ova tarifa nije obuhvacena promocijom i da ne dobijam nista ako potpisem ugovor.Posaljem e mail Telekomu sa pitanjem i posto odgovor nisam dobio odem ponovo do poslovnice sa zeljom da predjem u kontrolu troskova.Tamo me doceka novo iznenadjenje jer kontrola troskova ne moze sa post paid broja vec samo sa prepaida.Posavetuju me da odjavim post paid i prijav isti broj na pre paid i kada (za oko dva dana) dobijem poruku od Mts-a da mi je pre paid broj aktiviran dodjem da me prebace u KT.Uplatim 177 din i cekam aktivaciju broja.Dok cekam aktivaciju prepaid broja dobijam od Telekoma odgovor na e mail da je Sms Bel obuhvacen promocijom(50% popusta i ostalo).Sta reci posle svega?



Kako li ces tek biti iznenadjen kada odes za par dana i trazis prenos sa tog pripejda na KT, a oni kazu ne moze sada moras da cekas 3 meseca jer si skoro promenio tarifu ;)

Jes` luda kompanija ovaj Telekom.
<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 19:06 - pre 155 meseci
Kakvo je sad to ogranicenje od 3 meseca?
 
Odgovor na temu

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 19:10 - pre 155 meseci
Pa pricaju ljudi na forumu o tome, evo @Dexic ima slican problem.
<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 19:41 - pre 155 meseci
eee, to je moj problem.
Daklem, molim vas, najbolja, najljubaznija i najobaveštenija poslovnica u
Beogradu je?
Ja sam pre pet godina bio u bulevaru kralja Aleksandra i mislim da tada
bolja nije postojala.
Ali je pet godina prošlo, ohoho, pa ne znam kakvo je stanje sad.
Ili da jednostavno probam preko 790, možda je sad nešto bolje kod njih?
Ili neki diler koji će lepo sve da sredi sa mnom.
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 19:52 - pre 155 meseci
Citat:
Sta reci posle svega?


Samo tri slova .... MTS !!!
 
Odgovor na temu

notaboo

Član broj: 12368
Poruke: 718
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 20:05 - pre 155 meseci
Citat:
nidza_nis: Od sada i PRIPREJD brojevi postoje registrovani u aplikaciji "Moj racun" na Telekomovom sajtu.


Na kojoj je to adresi?
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 20:31 - pre 155 meseci
@agasoft, Usce ili Trg Nikole Pasica.
Ali ako si menjao u zadnja tri meseca paket, moci ces samo da poljubis vrata i gledas kako ceo dan ne mogu da shvate zasto ne moze da se uradi ista sa tvojim brojem :( I tek ako im kazes da je skoro menjan MOZDA shvate :)
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 21:13 - pre 155 meseci
haha, koja crna tri meseca, taj broj je ugašen, a sad bi prelazio sa
prepaida, to je bilo pre pet godina, daaaavno.
 
Odgovor na temu

potraga007

Član broj: 278494
Poruke: 38
*.static.kdsinter.net.



+3 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 22:26 - pre 155 meseci
Citat:
nidza_nis: Od sada i PRIPREJD brojevi postoje registrovani u aplikaciji "Moj racun" na Telekomovom sajtu.

Mislis moj listing

Citat:
notaboo: Na kojoj je to adresi?

http://listing.telekom.rs/
 
Odgovor na temu

nidza_nis

Član broj: 164869
Poruke: 467
*.adsl.eunet.rs.



+31 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 23:04 - pre 155 meseci
Citat:
notaboo: Na kojoj je to adresi?


Ne mislim na listing, on je za pripejd profunkcionisao jos pre par meseci. Mislim bas na aplikaciju "Moj racun" gde se sve lepo sa shifrom korisnika vidi koji brojevi su pod tvojim vlasnistvom. Do sada je to bilo moguce samo za postpaid i fixni. Moj racun aplikacija je povezana sa listingom, ali i sa webplacanjem, odn. moze da se vrsi uvid u potrosnju, kao i da se platnim karticama plate racuni, a moze da se vide i ekstenzije, odn. svi prethodni brojevi koje si imao pa ugasio.

https://mojracun.telekom.rs
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.97.*



+257 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0717.07.2011. u 09:41 - pre 155 meseci
Potvrdjujem, pojavilo se u mojracun... zanimljivo kako sve moze otkad je poceo MNP.



Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 97350 | Odgovora: 525 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.