Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 96539 | Odgovora: 525 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

potraga007

Član broj: 278494
Poruke: 38
*.static.kdsinter.net.



+3 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0704.07.2011. u 19:24 - pre 155 meseci
Citat:
Vlada666:Sta je sa ovom promocijom "Popust na pretplatu" na MTS-ovom sajtu ne postoje informacije o tome, a u korisnickom servisu standardno nemaju poima...

Ima ih u poslovnicama, ako hoces mozes slobodno da potpises ugovor.

Mene interesuje, ako neko zna, kad se potpisuje novi ugovor da li se brisu posojeci bonusi (min/sms)?
Konkretno na primeru: na starom mix paketu sam (bez ugovorne obaveze), ako sada potpisem novi ugovor na mix net paket, hoce li mi ostati oni minuti i sms poruke koje ne potrosim (koji bi se preneli u sledeci mesec da ostajem na starom paketu)?
 
Odgovor na temu

notaboo

Član broj: 12368
Poruke: 718
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0704.07.2011. u 19:26 - pre 155 meseci
Smeta mi prilikom odabira paketa uz telefon kod MTS-a ova stvar:

"Kupovinom postpaid paketa sa 3G telefonom, korisnik je u obavezi da za vreme trajanja ugovorne obaveze plaća pretplatu za 3G uslugu."


 
Odgovor na temu

the_tosic

Član broj: 37314
Poruke: 381
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+128 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0704.07.2011. u 19:29 - pre 155 meseci
Da al to pise tek od pre mesec dana, ja kad sam uzimao telefon pre 6 meseci sam to saznao minut pre potpisivanja ugovora.
 
Odgovor na temu

574nk3
Software Developer
Freelance
Belgrade

Član broj: 38673
Poruke: 248
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+33 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0704.07.2011. u 19:37 - pre 155 meseci
Ako je istina da daju 50% popusta na pretplatu to je najbolja ponuda na trzistu trenutno.
 
Odgovor na temu

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0704.07.2011. u 19:59 - pre 155 meseci
I ja to isto mislim, ali sam mogooooogo sumnjicav po pitanju toga, da je to tako zar to MTS nebi najavljivao mnogo pompeznije i glasnije...
<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+68 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0704.07.2011. u 20:31 - pre 155 meseci
Zapravo, MTS to ima u ponudi vec vise od godinu dana skoro konstantno. I ne samo da se dobija 50% popusta, nego se dobijali i besplatni pozivi u oba smera sa 1 fiksnim brojem po izboru.

[Ovu poruku je menjao make_lele dana 04.07.2011. u 23:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Stijak
Beograd

Član broj: 97934
Poruke: 300
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.stijak.com


+37 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0704.07.2011. u 20:55 - pre 155 meseci
@pretraga: preneseni minuti valjda ostaju ako ostaneš na istom MIX paketu, ali ako mjenjaš paket - oni se brišu - pisano je već o tome... Mada ne bi me začudilo da su u sistemu ove promo tarife označene kao posebne i da ti briše u svakom slučaju... Ali da li je bitno... Ako stvarno promocija postoji - ti preneseni minuti iz jedne pretplate svakako ne mogu mnogo značiti i oduzeti od povoljnosti ove promocije...

moj klub tarife su mnogo povoljnije od MIX net ukoliko dosta koristite net ili poruke... Za stotinak dinara gore mnogo više interneta i poruka dobijate...

[Ovu poruku je menjao espresso dana 05.07.2011. u 01:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Aleksacar
Jagodina

Član broj: 17554
Poruke: 135
*.medf.kg.ac.rs.



+3 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 00:06 - pre 155 meseci
Nemate razloga da sumnjate. Uradio sam za ova 3 dana 6 takvih ugovora sa 50% posto popusta na pretplatu 12 ili 24 meseca. Od juče uz ovakve ugovore ide i poklon telefon (pre je poklon išao samo uz ugovore uz koje se uzima telefon).

Prekosutra ću sebi i devojci da uradim po jedan na 12 meseci (dok mi stignu poklon telefoni jer se razgrabe odmah čim se pojave). Znači, 50% popusta na pretplatu, poklon telefon i bonus u iznosu od 6 pretplata. Šta ćeš bolje, ponuda koja se ne odbija

Sebi ću da radim za kontrolu troškova, a njoj za MIXNET M.

Kažete da ovakve ponude nema u MTS-u. Možda, ne sumnjam, možda su samo dilerima dali da guraju ove promocije.

Postaviću sken ugovora ovde, taman da se uverite i da razbijemo svaku sumnju. I mene malo kopka da li će proći na KT jer nisam do sad radio ovu ponudu na KT.

Javljam se čim odradim
 
Odgovor na temu

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 00:09 - pre 155 meseci
To je odlicno, jel vazi i za korisnike koji dolaze sa Telenor a i vip-a?
<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+68 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 00:10 - pre 155 meseci

@aleksacar,

kod kojih dilera je moguce uzeti ovu promociju? da li je moguce predji sa postpaid-a na KT u okviru ove promocije? Da li se za sve vreme trajanja promocije, tj do 30.9. dobijaju telefon i 6 pretplata bonusa?

[Ovu poruku je menjao espresso dana 05.07.2011. u 01:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 00:24 - pre 155 meseci
Tema je očišćena od prepucavanja. Molim vas da vodite kvalitetnu diskusiju.
 
Odgovor na temu

Aleksacar
Jagodina

Član broj: 17554
Poruke: 135
*.medf.kg.ac.rs.



+3 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 00:29 - pre 155 meseci
Ide u Hadyju gde radim, za ostale ne znam. (nadam se da nije problem zbog pominjanja dilera)

Promocija važi za svaki ugovor gde ide ugovorna obaveza bez obzira da li je prelazak, produženje ili novi broj. MTS se kvalitetno isprsio da im ne pobegnu korisnici. Moguće je do 30.09, ali koliko sam video ima još malo polon telefona na stanju. Da li će nabavljati nove količine, stvarno ne znam.

 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+68 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 01:20 - pre 155 meseci
Zamolio bih moderatora da argumentovanu i dokazima potkrepljenu diskusiju ne naziva prepucavanjem.

@aleksa,

ne mogu da ti odgovorim na pvt jer sam manje od 7 dana ode.

Hvala na informacijama.. Samo mi napisi jos ono sto me najvise zanima: da li je moguce kod tebe izvrsiti prelazak sa postpaid broja na Kontrolu troskova? To pre MNP nije bilo moguce.
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 03:07 - pre 155 meseci
Pošto sam spomenut: evo tačnog istorijata promocija o kojima se ovde lome koplja.

- Više od dve godine postoji promocija "mobilni kao fiksni" sa 50% popusta na pretplatu i besplatnim pozivanjem jednom fixnog broja u oba smera; 2x sam je uzeo.
- Promocija je najpre važila samo onima kojima je stigao dopis na kućnu adresu i zahtevala je nov broj, u duhu naziva kampanje.
- Kasnije je liberalizovana i otvorena za sve, svako je mogao da zaključi promociju sa postojećim mobilnim brojem i bilo kojim i čijim fixnim brojem (ako taj fixni već nije u nekoj kampanji), tako je bilo duže po podlednjih godnu dana ove promocije.
- Kome ne treba pozivanje fixnog za 0 din, ne mora da koristi, lepo je što postoji i što je obračun lepo radio. Na jednom postpejd broju izabrao sam fixni jedne bolesne osobe s kojom razgovori traju dugo, te mogu da imam kilometarske džabe razgovore s moba dok vozim ili uređujem baštu , dok sam majčin postpejd vezao za svoj fixni broj; celo leto je u lenjoj kući i možemo da pričamo džabe, bez ikakavih "bonus minuta" koji važe 7 dana i slično.

- U feb. 2011. ova promocija je zamenjena sličnom, samo sa 25% popusta.
- Od 1. jula 2011. je opet 50% ali bez poziva ka jednom broju u fixnoj mreži. Ništa novo.
Dakle, bez "sumnjičavosti". Konačno, operater ne mora sve svoje ponude/promocije da prikaže na sajtu, neke može da "drži u rukavu" i da kao posebnu ponudu.

* * *

U nedelju sam u MTS-u zamalo stavio potpis na ugovor KT-2 god-50%, kad je na ugovoru pisalo "14 meseci" umesto "24 meseca", i to iz aplikacije koju je Aleksacar spomenuo. Kažu "greška, potpišite slobodno, mi znamo o čemu se radi"; ipak nisam.

@Aleksacar: da li se dobija još nešto pri potpisu ugovora KT-2 god-50%? Mob? Bonus? (Kapiram da je to za regularni postpaid, ne i KT.) Molim te pogledaj da li je otklonjena greška (24 umesto 14 meseci za KT) i mogu li ovakav ugovor da potpišem u Hendiju? (Pretpostavm ne, jer nemaju ništa od toga, mada spominješ da ćeš ti to sebi da odradiš.) Hvala!

[Ovu poruku je menjao owim dana 05.07.2011. u 04:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

djoxie
student

Član broj: 205244
Poruke: 107
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+10 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 08:03 - pre 155 meseci
aleksa, da li ovo sa poklon telefonom vazi i za prelazak iz drugih mreza na mts??? i da li vazi i za najmanje pakete, npr mix 400?
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 09:24 - pre 155 meseci
Aman bre ljudi kada se predje sa jedne mreze na drugu postajes korisnik te "nove" mreze sa svim pravima i obavezama kao sto imaju i ostali korisnici koji su od starta na njoj.
 
Odgovor na temu

djoxie
student

Član broj: 205244
Poruke: 107
*.opera-mini.net.



+10 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 10:13 - pre 155 meseci
pa konkretno me zanima da li handy radi prelaz, na to sam mislio
 
Odgovor na temu

potraga007

Član broj: 278494
Poruke: 38
*.opera-mini.net.



+3 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 11:20 - pre 155 meseci
Ako vam je covek lepo rekao da radi u Hendy-ju i da je vec odradio 6 takvih ugovora (50% popusta na pretplatu), veoma je logicno da to moze da se uradi. Ali treba sve postove procitati...
Sto se tice prenosa broja, ako vas mrzi ici do poslovnica, to mozete uraditi i on-line (sto se tice mts-a).
A sto se tice uzimanja telefona kod novog operatera, moze tek posle 3 meseca.
Naravno, bonuse i poklone mozete odmah dobiti...
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
*.cpe.vektor.net.



+115 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 12:04 - pre 155 meseci
Citat:
owim: Pošto sam spomenut: evo tačnog istorijata promocija o kojima se ovde lome koplja.

- Više od dve godine postoji promocija "mobilni kao fiksni" sa 50% popusta na pretplatu i besplatnim pozivanjem jednom fixnog broja u oba smera; 2x sam je uzeo.
- Promocija je najpre važila samo onima kojima je stigao dopis na kućnu adresu i zahtevala je nov broj, u duhu naziva kampanje.
- Kasnije je liberalizovana i otvorena za sve, svako je mogao da zaključi promociju sa postojećim mobilnim brojem i bilo kojim i čijim fixnim brojem (ako taj fixni već nije u nekoj kampanji), tako je bilo duže po podlednjih godnu dana ove promocije.
- Kome ne treba pozivanje fixnog za 0 din, ne mora da koristi, lepo je što postoji i što je obračun lepo radio. Na jednom postpejd broju izabrao sam fixni jedne bolesne osobe s kojom razgovori traju dugo, te mogu da imam kilometarske džabe razgovore s moba dok vozim ili uređujem baštu ;), dok sam majčin postpejd vezao za svoj fixni broj; celo leto je u lenjoj kući i možemo da pričamo džabe, bez ikakavih "bonus minuta" koji važe 7 dana i slično.

- U feb. 2011. ova promocija je zamenjena sličnom, samo sa 25% popusta.
- Od 1. jula 2011. je opet 50% ali bez poziva ka jednom broju u fixnoj mreži. Ništa novo.
Dakle, bez "sumnjičavosti". Konačno, operater ne mora sve svoje ponude/promocije da prikaže na sajtu, neke može da "drži u rukavu" i da kao posebnu ponudu.

* * *

U nedelju sam u MTS-u zamalo stavio potpis na ugovor KT-2 god-50%, kad je na ugovoru pisalo "14 meseci" umesto "24 meseca", i to iz aplikacije koju je Aleksacar spomenuo. Kažu "greška, potpišite slobodno, mi znamo o čemu se radi"; ipak nisam.

@Aleksacar: da li se dobija još nešto pri potpisu ugovora KT-2 god-50%? Mob? Bonus? (Kapiram da je to za regularni postpaid, ne i KT.) Molim te pogledaj da li je otklonjena greška (24 umesto 14 meseci za KT) i mogu li ovakav ugovor da potpišem u Hendiju? (Pretpostavm ne, jer nemaju ništa od toga, mada spominješ da ćeš ti to sebi da odradiš.) Hvala! ;)

[Ovu poruku je menjao owim dana 05.07.2011. u 04:57 GMT+1]

Jedna bitna razlika,mobilni kao fiksni nije mogao uz kt,a sada je Aleksacar posebno naglasio da moze uz kt.
 
Odgovor na temu

Aleksacar
Jagodina

Član broj: 17554
Poruke: 135
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0705.07.2011. u 12:05 - pre 155 meseci
Evo za neverne vezivanje kontrole troškova uz popust 50% na 12 meseci.

Čisto sam probao, ne smem dalje da
ne bih morao da storniram posle, ali se lepo vidi.



Sutra radim sebi ugovor kao što sam i rekao sinoć pa javljam utiske.

PS. Ne nudi se prelazak sa postpaida na KT.

 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 96539 | Odgovora: 525 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.