Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Free premium download sa file servera

elitemadzone.org :: MadZone :: Free premium download sa file servera

[ Pregleda: 4146 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alexa021
Aleksandar Katic
Rukovodilac odeljenja
Novi Sad

Član broj: 210292
Poruke: 3
195.178.55.*



+3 Profil

icon Free premium download sa file servera27.06.2011. u 09:13 - pre 156 meseci
Free premium download sa file servera


Ovaj sajt omogucava premium download sa RapidShare, MegaUpload, Fileserve, Filesonic i Hotfile.Skidate sa njih punom brzinom kao da imate premium nalog (naravno besplatno).

Sajt generise direktne linkove, imate 10giga saobracaja odmah + 30GB za svaku osobu koja se registruje preko vaseg linka. Isprobano radi 100%.

Link za registraciju: http://www.premiumzilla.com/?ref=19914


Hvala unapred
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 09:35 - pre 156 meseci
A zašto link ne funkcioniše bez referala (ref=19914)?
 
Odgovor na temu

alexa021
Aleksandar Katic
Rukovodilac odeljenja
Novi Sad

Član broj: 210292
Poruke: 3
195.178.55.*



+3 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 09:44 - pre 156 meseci
Funkcioniše, samo se sajt malo sporije odgovara.

registruj se preko referala jer tako i ti dobijaš dodatni saobraćaj
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 11:55 - pre 156 meseci
10 giga slabo .

Poz.
 
Odgovor na temu

alexa021
Aleksandar Katic
Rukovodilac odeljenja
Novi Sad

Član broj: 210292
Poruke: 3
195.178.55.*



+3 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 12:01 - pre 156 meseci
ne bih nikako rekao da je 10GB slabo :)

čak, nije ni 10Gb nego 30 :) kako ?

Kada se registruješ sam za sebe onda dobiješ 10gb..

Ako se registruješ preko mene, dobiješ tih 10gb+ 20gb :)

Ako se neko registruje preko tebe dobije još 30gb..može se tu nakupiti dosta lep saobraćaj, a sve što je besplatno ... :)
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 12:19 - pre 156 meseci
Nešto ti to ne radi izgleda da su precenili svoj bandwidth.
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 12:25 - pre 156 meseci
Citat:
alexa021: ne bih nikako rekao da je 10GB slabo

čak, nije ni 10Gb nego 30 kako ?

Kada se registruješ sam za sebe onda dobiješ 10gb..

Ako se registruješ preko mene, dobiješ tih 10gb+ 20gb

Ako se neko registruje preko tebe dobije još 30gb..može se tu nakupiti dosta lep saobraćaj, a sve što je besplatno ...


Pa i to je slabo unlimited ili nista!

Poz.
 
Odgovor na temu

alexa021
Aleksandar Katic
Rukovodilac odeljenja
Novi Sad

Član broj: 210292
Poruke: 3
195.178.55.*



+3 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 13:58 - pre 156 meseci
Ok, onda je druga solucija da umesto da sakupiš prijatelje i poznanike da se registruju preko tebe i svi dobijete dobar besplatan bandwich bez vremenskog ogranicenja,ti uplati 10e po mesecu .

no, neka se javi neko ko je ovo zaista i koristio da podeli svoje iskustvo da ne bude da ja to previše hvalim :)
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 14:25 - pre 156 meseci
Isprobao sam sve ove file hostinge, hotfile, filerserver, filesonic.... i svi imaju neka ogranicenja, najvise problema sam imao sa http://www.filesonic.com i http://www.fileserve.com/, znaci download uzasno sporo ide, a kao garantuju neku ultra brzi download kako da ne...kod ovih iz filesonica mi se cak i desavalo da neke fajlove nemogu da skinem ako premium user nego kao free user uzas . A o brisanju fajlova da ne pricam....
Tako da od kada je puko rapidshare, meni vise ne pada napamet da placam za bilo koji file hosting!

Poz.


 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera27.06.2011. u 21:30 - pre 156 meseci
Ja sam Premium na Filesonic, Oron, Hotfile i Megaupload. Oron je izuzetak zato sto mu je trafik 20GB svaka tri dana, ostali su No Limit. Kako si ti dosao do toga da svi imaju neki limit kada to nije tacno?! DL je uvek besprekoran i uvek preko 9 megabita. Placam redovno i apsolutno sam zadovoljan, narocito sa Filesonic hostom na kojem postoji skoro 90% onoga sto mi treba.
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera28.06.2011. u 15:03 - pre 156 meseci
Evo ovako sto se tice filesonic-a imao sam sledece probleme snjim kao premium user:
Sa flashgetom nikako nisam mogao da downlodujem sa filesonic-a, nego sa morao da instaliram onaj jdownloader.
Ako sam stavio recimo jedno 30 linkova u jdownloader od toga za jedno 40% je prijavio neku gresku da fajlovi nisu dostupni, obrisani...iako sa tim linkovima nije bilo nikakvih problema.
Ili recimo neke fajlove nisam mogao da skidam opste kao premium user, dok kao free user je radilo sve normalno.
A sto se brzine tice uvek je varirala izmedju 150KB/s do 250KB/s nikad vise, inace imam 4Mbita.

Fileserve.
Isto download samo preko jdownloader-a radi ili preko browsera.
A brzina samo do 300KB/s :(.

Toliko o tome.

Poz.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera28.06.2011. u 15:13 - pre 156 meseci
Prvo, ko koristi one-click file hosting nije normalan.
Okej, stavio si nešto na web zamo zato da bi neki tamo vlasnik file hosta zaradjivao na tome od reklama i prodaje premium naloga.
Torrent je keva.
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera28.06.2011. u 21:35 - pre 156 meseci
I one-click file hosting ali free je super.

Naravno uz Jdownloader i stvarcicu za prepoznavanje captah koja kod mene trenutno radi bez greske.(procitajte ovu temu do kraja):

http://forum.benchmark.rs/show...recaptcha-1.0.0-za-JDownloader

A i da ne radi anticaptah ukucam jednom i gotovo ( zato su i one-click file hosting, da se ne mucite mnogo)

Ko je lud da daje pare za besplatne stvari, uz malo vece cekanje. E sad, ako nekom padne na pamet da pogleda film za 15 minuta neka plati.
Ovako za sat-dva sve downloadovano i kocice iskokane.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera28.06.2011. u 21:43 - pre 156 meseci
Pa, ja i free trazim single link download i kad pustim, cim odmakne jedno 50MB otvorim u player-u i gledam :)

 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera28.06.2011. u 21:43 - pre 156 meseci
http://www.usenet-provider.eu
http://www.newsgroupservers.net/

.

Poz.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera02.07.2011. u 14:48 - pre 156 meseci
Citat:
Mefisto_soad: Evo ovako sto se tice filesonic-a imao sam sledece probleme snjim kao premium user:
Sa flashgetom nikako nisam mogao da downlodujem sa filesonic-a, nego sa morao da instaliram onaj jdownloader.
Ako sam stavio recimo jedno 30 linkova u jdownloader od toga za jedno 40% je prijavio neku gresku da fajlovi nisu dostupni, obrisani...iako sa tim linkovima nije bilo nikakvih problema.
Ili recimo neke fajlove nisam mogao da skidam opste kao premium user, dok kao free user je radilo sve normalno.
A sto se brzine tice uvek je varirala izmedju 150KB/s do 250KB/s nikad vise, inace imam 4Mbita.

Fileserve.
Isto download samo preko jdownloader-a radi ili preko browsera.
A brzina samo do 300KB/s .

Toliko o tome.

Poz.



Mislim da nije problem kod Hostera (skoro je nemoguce da i Filesonic i Fileserve isti problem manifestuju!). Pre ce biti da je problem na tvom kompjuteru, neka setovanja...



Citat:
mrkii:...E sad, ako nekom padne na pamet da pogleda film za 15 minuta neka plati.
Ovako za sat-dva sve downloadovano i kocice iskokane.


Ma ja sada skidam film za 15 minuta i sa zadovoljstvom to placam a nadam se da cu u nekoj blizoj buducnosti skidati film dosta brze jer cu uzeti 16 megabita protok (a mozda i 30 megabita, SBB kabl).
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Free premium download sa file servera02.07.2011. u 15:18 - pre 156 meseci
Citat:
@Sceka Mislim da nije problem kod Hostera (skoro je nemoguce da i Filesonic i Fileserve isti problem manifestuju!). Pre ce biti da je problem na tvom kompjuteru, neka setovanja...


Nije skroz isti problem bio, nego kako sam napisao za filserver.

Citat:
download samo preko jdownloader-a radi ili preko browsera.
A brzina samo do 300KB/s


Poz.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Free premium download sa file servera

[ Pregleda: 4146 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.