Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows XP sistem na USB flash pomoć!

[es] :: Windows desktop :: Windows XP sistem na USB flash pomoć!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14462 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!24.07.2011. u 14:35 - pre 155 meseci
Mani Puppy linux - imam ga i ja .Ponekad mislim da je Puppy ravan pronalasku perpetuum mobila , mi pricamo o Prozorima ...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!24.07.2011. u 15:13 - pre 155 meseci
Citat:
vaske71: Link mozda ...
Pogledaj http://greenflash.su/ pa ćeš nešto da nađeš.

Naravno da je sistem na fleški spor, spor je i na hardovima ali je ponekad potreban. Ja uvek imam pri ruci neki MiniPE kojim završim sitne poslove ... ali ne može da bude za bilo kakav ozbiljan rad. Može da se napravi verzija sa gomilom instaliranih programa ali je to veliki posao pa mi je MiniPE sasvim dovoljan. Hirens nisam probao godinama, prošlo je vreme da mi neke dos alatke pomažu, za obično ntfs kopiranje je potrebna akrobacija ... zato lepo uzmem MiniPE (ili BartPE za legalniji tekst) i sve odradim u ntfs okruženju.
 
Odgovor na temu

anon250940

Član broj: 250940
Poruke: 400
*.customer.blic.net.



+11 Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!26.07.2011. u 12:00 - pre 155 meseci
Citat:
tox master: Meni je drugar dao programcic Win to Flash i kaze da radi a krajnje se jednostavno koristi.
Pokrene se program,odabere se lokacija gde se nalazi instalacija windowsa,izabere se flash na koji to treba nabaciti i to je sve.
Nisam probao ali mi drugar rece da to koristi stalno za laptope koji nemaju optiku i da radi bez problema pa bih voleo da cujem misljenje.



Ja koristim Win To Flash , odlican program, jako je dobar jer za 15 minuta nabacim na njega instalaciju XP-a, sve sto treba da se uradi je to gore sto si naveo.. izuzetno jednostavan, obavlja posao jako brzo..
Kad bi morao svaki put na taj nacin da nabacujem sistem za instalaciju kao sto je Vaske71 opisao , onda bih kupio jedan stik i jednom to uradio i ostavio taj stik da mi sluzi samo za toga.. jer ne bi imao zivaca svaki malo to ponavljati , suvise ti je komplikovana ova procedura koju si naveo.. Win To Flash sve to odradi u 3 klika i nije bitno koja je verzija XP-a !!

Win To Flash je besplatan alat!! I za to vrijeme dok on prebacuje instalaciju sistema na stik netrebas uopste vise nista klikati sve sam zavrsi kroz 10min otprilike.

Ali ovo nije uopste bilo pitanje ove teme.. vec kako da se instalise sistem na stik a ne kako se instalise sa stika..
 
Odgovor na temu

servissweden

Član broj: 286174
Poruke: 5
*.cust.tele2.se.



Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!26.07.2011. u 22:39 - pre 155 meseci
Sve moguce sam probao ,sve tutoriale procitao i uvek isti problem.

root>system32/hal.dll...........

probao preko USB_MultiBoot_10 ,pa preko WinSetupFromUSB.probao NTFS,FAT32...i uvek isto...iskljucio u bios-u opciju za hard disk posto je SATA i nista.uvek isto.Da li neko zna u cemu bi mogao da bude problem?
Probao sa dva razlicita Windows-a.

 
Odgovor na temu

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.dynamic.stcable.net.



+60 Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!27.07.2011. u 19:55 - pre 155 meseci
Posle svega živog probaj i ovaj.
 
Odgovor na temu

servissweden

Član broj: 286174
Poruke: 5
*.cust.tele2.se.



Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!28.07.2011. u 21:57 - pre 155 meseci
Hvala na pomoci ali sam na kraju uspeo.Ali nisam napomenuo da sam imao USB od 4 giga i juce sam kupio od 2 i uspeo sam sa WinSetupFromUSB.Izgleda da je bilo do USB-a.
E sad imam novi problem :) neke drivere nikako ne mogu da instaliram
 
Odgovor na temu

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.dynamic.stcable.net.



+60 Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!29.07.2011. u 15:33 - pre 155 meseci
Za drajvere potraži savete na forumu Windows drajveri.
 
Odgovor na temu

zadrugarka
Mirko Marton
elektronicar, ED Sombor
Sombor

Član broj: 159894
Poruke: 57
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.somborcycling.marton...


+1 Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!17.04.2012. u 19:23 - pre 146 meseci
treba mi ne beta wintoflash
ovaj novi uvek verujte mi uvek napravi BSOD
Somborac
 
Odgovor na temu

vas90

Član broj: 304935
Poruke: 1
79.143.168.*



Profil

icon Re: Windows XP sistem na USB flash pomoć!09.07.2012. u 20:08 - pre 143 meseci
vaske71 svaka čast na objašnjenju, jer sistem na flešu na ovaj način kao sto je objašnjeno u potpunosti radi!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Windows XP sistem na USB flash pomoć!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14462 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.