Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jacanje konkurencije!

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Jacanje konkurencije!

[ Pregleda: 1916 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zvezdi veran!!!
Sever

Član broj: 20757
Poruke: 2
*.net.yu



Profil

icon Jacanje konkurencije!13.02.2004. u 14:34 - pre 245 meseci
Na moje izrazito zadovoljstvo postoji velika sansa da se u skorom periodu na nasem trzistu pojave Minolta digitalni aparati. Do sada sam imao prilike da koristim neke stare modele koje sam nabavljao iz inostranstva. Poslednjih dve-tri godine sam koristio razne druge i manje vise sam bio zadovoljan vecinom, ali sam idalje ostao veliki fan Minolte (ljubav na prvi pogled). U poslednje vreme sam se dosta raspitivao i jedino mesto gde su mi rekli da ocekuju uskoro da pocnu sa uvozom istih je: www.minoltadabi.co.yu
Zanima me da li neko od vas poseduje sada neki minolta aparat i kakva iskustva ima sa njima. Na internetu sam dosta nalazio o njima i iskreno odusevljen sam kako dizajnom tako i karakteristikama. Odusevljen sam sa modelima Dimage A1 i Z1!!!
"Samo su vasiona i ljudska glupost vecni. Mada za vasionu nisam siguran." A.A.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.panet.co.yu



+1348 Profil

icon Re: Jacanje konkurencije!14.02.2004. u 07:26 - pre 245 meseci
Podrzavam te u nadanjima da ce Minolta konacno moci da se nabavi kod nas jer je to firma prema kojoj i ja gajim odredjene simpatije jer su uvek (govorim o klasicnnim aparatima) mogli da me zaintrigiraju nekim modelom koji bi bio u najuzoj konkurenciji aparata koji bih voleo da imam. Recimo sa Nikonom nisam nikada mogao da postignem taj osecaj jer sam prakticno svakom modelu nalazio relativno krupne mane (ili je naprosto bezobrazno skup) a o drugim firmama da i ne govorim. Zao mi je sto u digitalnom resoru ne stavljaju akcenat na aparate koji su meni interesantni (za tzv. napredne amatere) ali model A1 je izuzetan a upravo je izasao njegov naslednik

http://www.dcresource.com/specials/PMA2004/minolta/a2.shtml

koji je u tik uz moj trenutni "san" koji se zove

http://www.dpreview.com/news/0402/04020908canonpro1.asp

Naravno, tu je i EOS 300 D ali oni medjusobno nisu konkurencija

 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Jacanje konkurencije!

[ Pregleda: 1916 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.