Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37353 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 10:59 - pre 156 meseci
Ajde sad ozbiljno i bez zezanja, da treba da smislite neki pakleni plan za dovoljno tajno unistenje covecanstva - zar ne biste nesto slicno smislili? Ali iskreno.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 11:53 - pre 156 meseci
@Onaj

Taj plan sigurno ne bi bilo neko zaprašivanje, jer tajno to ne može da se izvodi u 200 zemalja na svetu. To je upravo najgluplji plan, a najbolji i izvodiv sastoji se samo od dovoljnog nuklearnog arsenala, mislim, dovoljno većeg od današnjeg da garantuje stoprocentno uništenje. Tu medjutim postoji mali problemi, prvo, Rusi i Amerikanci se i dan danas špijuniraju satelitima, i povećanje arsenala ne može proći neopaženo, a drugo, predsednik USA mora na psihijatrijski pregled pre no što preuzme dužnost, a ne sumnjam da je i u Rusiji tako. Kako sam čuo, takodje, u Rusiji predsednik ne može sam početi treći svetski rat, jer je neophodna saglasnost i šefa generalštaba i ministra odbrane (ili samo jednog od njih).

Te teorije zavere samo mogu da se odbace kao smešne.
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 12:09 - pre 156 meseci
Buljavi Branko Dragas je rekao jos pre 2 godine da je jedini izlaz iz krize - pokretanje vojne industrije i svetski rat.

Zaprasivanje bi bio jedan od najsumanutijih planova za unistenje stanovnistva.
Ali kako bi ti urusio jednu malu balkansku zemljicu, ciji glas se ne cuje nigde?
Stanovnistvo ni u boljim vremenima nije nikako komuniciralo medjusob a ponajmanje sad.
Bilo kako, pa moze i zaprasivanje.

(Kad se nekoliko ljudi skupi da nesto osmisli, oni se zovu zavernici, zavera.
Naravno, da postoje planovi , poslovi, zavere, spinovanje itd tako da reci "terorija zavere" nemaju bas smisla)

Inace, do yaya su komicni odgovori u ovom theadu :D



[Ovu poruku je menjao herzog dana 10.06.2011. u 13:23 GMT+1]
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 12:39 - pre 156 meseci
Prvo porazmisli ko ima motiv da nas uništava? Nemoj samo da krene odgovor NATO, Amerika, papa i masoni, nit' smo u kafani, a i ja sam trezan...

Vidiš, baš nikome nije stalo do toga da nas uništi. Amerikanci i zapadna evropa investiraju u Srbiju, kako im je u interesu da nas unište onda? Kako im je to u interesu? Kako je recimo Rusima u interesu da nas unište, kad nam prodaju gas i investiraju u industriju? Kinezi? Ma hajde.

Reći 'teorija zavere' ima itekako smisla, jer nema potvrdjene zavere, već samo teorije da ona postoji, zar treba dati legitimitet nečem tako suludom kao chemtrails? Ne nadajte se.
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 13:33 - pre 156 meseci
Sto se tice Amerike i zapadne Evrope : Kad kazes da oni investiraju , mislim da investira jedno ili nekolicina lica
koji uopste ne moraju vuci konce u spoljnoj politici, uopste ne moraju biti relevantni igraci.
Vatikanu nije u interesu da unistava vec da pobira novu pastvu, sto on i cini, ali njemu je svejedno ukoliko se
desava neka promena stanovnistva, neko ce se vec naseliti, a oni su tu da zauzmu teren sto postepeno cine kroz vekove,
(ko zna dokle se prostirala Sorabija nekad to uostalom nije ni vazno). Uglavnom, politicki vazi ono dividi , conqueri ,(a u skorasnje vreme
i zastrasi pa vladaj. Cemu uopte sluze javni medijski servisi?) jer je manjim drzavama sa manje stanovnistva lakse
upravljati, krati resurse (Sjajan primer su Plitvice u danasnjoj Hrvatskoj. Ko ce piti tu vodu za nekolicinu godina?).
Ovde resursi nisu bili pravno niciji, sto je idealno, a npr. u Libiji se samo menja vlasnistvo. Opet, privatnik, privatna svojina diktira svoj interes.
Uglavnom, u vecini slucajeva je cilj resurse ocuvati za nekog drugog ali se svasta desava i melje iz pod zita
pa npr. u Nigeriji pale namenski izvore, itd, tako da se okolina moze za tren zagaditi.

E sad.... Ne znam ko bi sprejisao putem angazovanih pterodaktila po Srbiji , plan zvuci isuvise smesan da bi bio neozbiljan :D



H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 14:38 - pre 156 meseci
Investira zapad mnogo. U.S. Steel je čeličanu u Smederevu učinio profitabilnom. Francuzi investiraše u fabrike cementa (Lafarge), a to su samo dva primera, a da se bankarski sektor ne spominje...

Vatikan i papa imaju svoje probleme. Vreme religije prolazi, u Evropi je većina ljudi nereligiozna, kad to kažem, mislim više od 50%. I još dobar deo Evrope nije katolički, već protestantski i pravoslavni. Ko bi mogao da se doseli u Srbiju? Sudanci i Nigerijci muslimani? Kinezi, koji su velikom većinom ateisti? Jaka pastva.

Ko nas deli da vlada? Amerika? EU? kako Amerika vlada Grčkom, ili Holandijom (zemlje približno naše veličine?) To da neko vlada nama, to je čista kafanska priča. Onaj ko je delio da vlada bio je Slobodan Milošević, i jedva smo ga se otresli...

U manjim državama je lakše krasti resurse? Znaš li koliko korupcije ima po afričkim zemljama, recimo, Nigeriji, koja ne samo da je velika, nego ima 100-150 miliona stanovnika? A Kina i korupcija? Sa druge strane uporedi to sa Luksemburgom... Opet, pišeš svašta.

U Libiji se menja režim? U Nigeriji korupcija pa pale i zagadjuju? Kakve veze ja imam s tim? Kakve to ima veze sa Srbijom uopšte?
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 17:58 - pre 156 meseci
Evo popis zemalja gde se aktivno vrsi zaprasivanje:

http://www.youtube.com/watch?v=MqfAFNG9J3Q
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 19:00 - pre 156 meseci
Pa mi smo Bananica gora od pomenute Nigorije sad vec vise od dekadu.

Da se vratimo onda ipak na ontopic :

Kome bi odgovaralo da pocisti stanovnistvo npr. Srbije?
Evo predpostavicu da je ono sto se predstavlja kao mejnstrim
ono sto ti zoves teorijom zavere : Globalno otopljenje.
Usled i delovanjem raznih faktora se pocisti stanovnistvo ,
i tu se mogu naseliti ljudi iz priobalja Holandezi, Beneluks ,
sever Alemanije itd.
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 19:16 - pre 156 meseci
@iizuzetan

Evo dokaza da se zaprašivanje ne vrši (kad tebe baš briga šta mi pišemo, i mene je baš briga šta ti lupaš):

http://www.af.mil/shared/media/document/AFD-051013-001.pdf

Citat:
Condensation Trails ("contrails")
from Aircraft Engine Exhaust
Contrails (short for "condensation
trails") are line-shaped clouds
sometimes produced by aircraft
engine exhaust. The combination of
high humidity and low temperatures
that often exists at aircraft cruise
altitudes allows the formation of
contrails. Contrails are composed
primarily of water (in the form of ice
crystals) and do not pose health
risks to humans. Contrails have
been a normal effect of aviation
since its earliest days. Depending
on the temperature and the amount
of moisture in the air at the aircraft
altitude, contrails can either
evaporate quickly or they can persist and grow. Engine exhaust produces only a small portion of
the water that forms ice in persistent contrails. Persistent contrails are mainly composed of
water naturally present along the aircraft flight path.
Aircraft engines emit water vapor, carbon dioxide (CO2), small amounts of nitrogen oxides
(NOx), hydrocarbons, carbon monoxide, sulfur gases, and soot and metal particles formed by
the high-temperature combustion of jet fuel during flight. Of these emittants, only water vapor is
necessary for contrail formation. Sulfur gases are also of potential interest because they lead to
the formation of small particles. Particles suitable for water droplet formation are necessary for
contrail formation. Initial contrail particles, however, can either be already present in the
atmosphere or formed in the exhaust gas. All other engine emissions are considered
nonessential to contrail formation.
For a contrail to form, suitable
conditions must occur immediately
behind a jet engine in the expanding
engine exhaust plume. A contrail will
form if, as the exhaust gases cool
and mix with surrounding air, the
humidity becomes high enough (or,
equivalently, the air temperature
becomes low enough) for liquid
water to condense on particles and
form liquid droplets. If the local air is
cold enough, these newly formed
droplets then freeze and form ice
particles that make up a contrail.
Because the basic processes are
very well understood, contrail formation for a given aircraft flight can be accurately predicted if
atmospheric temperature and humidity conditions are known.
After the initial formation of ice, a
contrail evolves in one of two ways.
If the humidity is low, the contrail will
be short-lived. Newly formed ice
particles will quickly evaporate. The
resulting contrail will extend only a
short distance behind the aircraft. If
the humidity is high, the contrail will
be persistent. Newly formed ice
particles will continue to grow in size
by taking water from the surrounding
atmosphere. The resulting lineshaped
contrail extends for large
distances behind an aircraft.
Persistent contrails can last for
hours while growing to several
kilometers in width and 200 to 400
meters in height. Contrails spread
because of air turbulence created by
the passage of aircraft, differences
in wind speed along the flight track,
and possibly through effects of solar
heating.
Thus, the surrounding atmosphere’s
conditions determine to a large
extent whether or not a contrail will
form after an aircraft’s passage, and
how it evolves. Other factors that
influence contrail formation include
engine fuel efficiency, which affects
the amount of heat and water
emitted in the exhaust plume.
Contrails become visible roughly about a wingspan distance behind the aircraft. Contrails can
be formed by propeller or jet turbine powered aircraft. During WWII, large formations of bombers
left strikingly remarkable contrail formations. Typical contrails are shown below.
The contrails formed by the exhaust at high altitude are typically white and very similar to cirrus
clouds. As the exhaust gases expand and mix with the atmosphere, the contrail diffuses and
spreads. It is very difficult to distinguish aged contrails from cirrus clouds. It is very difficult to
distinguish aged contrails from cirrus clouds. At sunsets, these contrails can be visibly eyecatching
and striking as they reflect the blue, yellow, and red spectrum of the reflected sunlight.
Persistent contrails are of interest to
scientists because they affect the
cloudiness of the atmosphere.
Scientists in the United States,
Europe, and elsewhere have studied
contrail formation, occurrence, and
persistence, and research efforts on
these topics continue. Shown below
is a photo taken from the research
aircraft Falcon of the German
Aerospace Center (Deutsches
Zentrum fh r Luft- und Raumfahrt
(DLR) at about flight level 33,300
feet of an Airbus A340 with contrails
(left) and a Boeing 707 without
contrails (right). This illustrates a
scientific effort to evaluate the
effects of different engine
characteristics on contrail formation


Citat:
The "Chemtrail" Hoax
A hoax that has been around since 1996 accuses the Air Force of being involved in spraying the
US population with mysterious substances and show various Air Force aircraft "releasing
sprays" or generating unusual contrail patterns. Several authors cite an Air University research
paper titled "Weather as a Force Multiplier: Owning the Weather in 2025"
(http://www.au.af.mil/au/databa...earch/ay1996/acsc/96-025ag.htm) that suggests the Air
Force is conducting weather modification experiments. The purpose of that paper was part of a
thesis to outline a strategy for the use of a future weather modification system to achieve
military objectives and it does not reflect current military policy, practice, or capability.
The Air Force's policy is to observe and forecast the weather. The Air Force is focused on
observing and forecasting the weather so the information can be used to support military
operations. The Air Force is not conducting any weather modification experiments or programs
and has no plans to do so in the future.
The "Chemtrail" hoax has been investigated and refuted by many established and accredited
universities, scientific organizations, and major media publications.
Claims and Facts
Claim: Long-lasting contrails are something new and they have abnormal characteristics.
Fact: Contrails can remain visible for very long periods of time with the lifetime a function of the
temperature, humidity, winds, and aircraft exhaust characteristics. Contrails can form many
shapes as they are dispersed by horizontal and vertical wind shear. Sunlight refracted or
reflected from contrails can produce vibrant and eye-catching colors and patterns. Observation
and scientific analysis of contrails and their duration date back to at least 1953.
Claim: Grid patterns of contrails in the sky are evidence of a systematic spraying operation.
Fact: The National Airspace System of the United States is orientated in an east-west and
north-south grid with aircraft flying at designated 2000 foot increments of elevation. Contrails
formed by aircraft may appear to form a grid as the winds disperse the contrails. More contrails
are seen in recent years due to the growth in the civil aviation market. The FAA is responsible
for the NAS and Air Force aircraft operate under the same rules and procedures as civilian
aircraft when using the NAS.
Claim: There are reported outbreaks of illness after the appearance of "Chemtrails"
Fact: There is no such thing as a "Chemtrail". Contrails are safe and are a natural
phenomenon. They pose no health hazard of any kind. If there are massive outbreaks of
illnesses, your local health department should be able to tell you if it is an abnormal event. Local
health departments generally network together when they start seeing problems. If there is a
problem, the CDC will get involved.
Claim: Samples taken have shown the presence of the "DOD patented" bacteria pseudomonas
fluorescens.
Fact: The bacteria claimed to be DOD developed and patented is actually a common, naturally
occurring bacteria. The U.S. Patent Office (www.uspto.gov) lists 181 patents involving
pseudomonas fluorescens, none of which are held by DOD.


@herzog

To je probao Hitler, da "čisti"... Zato je on "počišćen"... Samo stavljaj glavu u pesak... Vaš nedostatak zdravog razuma zadivljuje...
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 19:23 - pre 156 meseci
Citat:
Evo popis zemalja gde se aktivno vrsi zaprasivanje:

Pa taj popis tek nema logike. Sve te zemlje imaju ili negativan ili jako nizak prirodni priraštaj. Logičnije bi bilo da se krene od zemalja koje imaju ogroman prirodni priraštaj, pogotovo što su takve zemlje uglavnom nerazvijene i zatucane, pa sammim tim i lakša meta. Na stranu što zaprašivanjem ovih pomenutih zemalja ne bi postigli ništa, jer se dosta njih već samo smanjuje ili pak rastu jako sporo, osim da se ovi drugi množe u mnogo većem broju i naseljavaju te druge teritorije. Što bi se reklo, prespianjem iz šupljeg u prazno.

A nisi ni odgovorio na pitanje o tome da li stvarno misliš da je logično da 20-30 godina pripremju sve ovo i sad se zezaju po nebu radeći nešto što nema predvidljive rezultate. Kako će oni da znaju koga zaprašuju kada te hemikalije kada se jednom bace sa veće visine mogu da završe u nekoj skroz desetoj zemlji, pa možda i iznad njihovih glava.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 19:25 - pre 156 meseci
@Marko_L

Logika, da im je jača strana, ne bi uopšte ni pisali gluposti. Kako samo hoće da troluju, ja ću da im uzvraćam istom merom. Da im je cilj bila diskusija, i borba argumentima, bilo bi je na prethodnim stranicama, ne, potpuno je jasno šta hoće.
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.dynamic.sbb.rs.



+141 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 19:37 - pre 156 meseci
"muda im ZAPRAŠUJU cestu...#
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 19:50 - pre 156 meseci
Da sam ja neka vlast ja bih ukinuo sve ljude preko 70 godina i tako rešio problem prenaseljenosti planete. Realno em se troši penzioni fond, em se nepotrebno zakrčuje planeta, a pritom i život posle 70 je uglavnom samo mučenje(nemojte mi sad spominjati ekstreme poput hju hefnera i sl).
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 20:00 - pre 156 meseci
@jnk

Na svu sreću nisi vlast... Zezaš se?
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 20:13 - pre 156 meseci
Ne, a svi koji se bune tom predlogu su verovatno blizu 70. godine.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 20:15 - pre 156 meseci
Znas kako, matorih je sve vise i vise - moze lako da se desi da oni izglasaju da ukinu tebe :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 20:19 - pre 156 meseci
e nek mi sad daju penziju i ja cu potpisati da me sa 70 ubiju...
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 20:39 - pre 156 meseci
Ako neko misli da su ovo koridori kojima idu komercijalni avioni svaka cast na takvu logiku





A evo nesto i iz nase drzave:

http://www.kurir-info.rs/vesti...raca-zaprasuju-ljude-41542.php

Jedino ako skeptici ovde koji su dezurni ne proglase citav grad suboticu da je nastanjuju paranoici i ludaci koji umisljaju da vide bele tragove po nebu
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 20:55 - pre 156 meseci
Ne moraju da idu komercijalni avioni - obični mali avioni sa propelerima takodje ostavljaju contrail, zato ti da dokažeš da u tim tragovima ima nečeg opasnog po zdravlje, a ako ne možeš bolje da ćutiš.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 21:05 - pre 156 meseci
Mislim da je vreme da se pocne razmisljati o raseljavanju. Ja planiram da idem za Rusiju uskoro, ne znam vi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37353 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.