Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VDSL-Kad li ce to kod nas da zazivi?

[es] :: ISP :: ADSL :: VDSL-Kad li ce to kod nas da zazivi?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6649 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: VDSL-Kad li ce to kod nas da zazivi?19.07.2011. u 11:23 - pre 155 meseci
Citat:
Mr One: Auh pa ti baš ne pratiš vesti. Još 2009. je bilo reči o ozbiljnom kažnjavanju Bugarske i Rumunije jer je od 80 milijardi evra pristupnih fondova isparilo, ako se dobro sećam, oko 30 milijardi. :) Sa Rumunima nisam bio u prilici da razgovaram, ali pitaj Bugarina kako njihova vlast pošteno troši svaki dobijen evro. :)
Ništa nisu bolji od ovih naših! Razlika je samo u tim pristupnim fondovima koje oni imaju, a mi ne.

AUh pa ti bas ne razumes o cemu sam ja to pisao ocigledno, to sto su eventualno krali za neke druge stvari to me bas briga, jer ovde je tema o internetu a ne to sto je umesto para za novi put neko tamo ukrao i stavio na licni racun bas kako ovi nasi na vlasti rade, vec pricam o parama namenjenim za internet infrastrukturu, a da su pokrali pare za to kako bi covece izgradili to sto su izgradili, ako me teras nacicu ti i sliku da vidis koliko je BG pod optikom a sve do krajnjih korisnika, ne znas o cemu pricas, ti pricas o uopstenoj korupciji u BG a ja ti pricam za konkretne pare koje su bile namenjene optici, a iz evropskih fondova.
Mesas decko babe i zabe, da li slucajno ili namerno, SIGURAN sam da je ovo drugo, i stvarno ne moras da odgovaras na ovu poruku, hvala!!!
 
Odgovor na temu

Vlada666

Član broj: 256346
Poruke: 139
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: VDSL-Kad li ce to kod nas da zazivi?19.07.2011. u 21:14 - pre 155 meseci
Pa sad ne znam ko se u sta razume ali cinjenica je da mi o ovome mozemo samo da sanjamo, i ne samo mi nego i cela evropa, pogledajte link dole...

Cisto informativno ako neko mozda nezna 1 EUR = 1.9523 BGN

http://www.vivacom.bg/en/resid...vivacom_trio_fiber_net_mobi_tv

Ima tu jos zanimljivih ponuda, nisam mogo da gledam vise, strah me da ne dobbijem zelju za emigracijom u BG :]

[Ovu poruku je menjao Vlada666 dana 20.07.2011. u 00:30 GMT+1]
<<Koji se pas silom u lov vodi, taj zeca ne hvata.>>
<<Dok ima ovaca bice i vune>>
<<Dete mnogo milovano nikad dobro vaspitano.>>
<<Ko traži istinu mora je znati podnijeti.>>
<<Musterija je uvek u pravu>>
<<Dobro je tesko videti, a lako se pozna.>>
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.73.*



+115 Profil

icon Re: VDSL-Kad li ce to kod nas da zazivi?20.07.2011. u 15:36 - pre 155 meseci
Evo vam da se palite
http://www.romtelecom.ro/personal/internet/clicknet-power/
100\6 mbit za 9.3 evra
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
*.adsl-1.sezampro.rs.



+36 Profil

icon Re: VDSL-Kad li ce to kod nas da zazivi?20.07.2011. u 15:58 - pre 155 meseci
A ovo sam lično testirao i košta između 8 i 9 eura.
Download nije kao u gornjem postu ali je zato upload...
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: VDSL-Kad li ce to kod nas da zazivi?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6649 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.