Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Adobe reader - poruka pri otvarnju dokumenta?

[es] :: Office :: Adobe reader - poruka pri otvarnju dokumenta?

[ Pregleda: 1830 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blingaro
Igor Malinkov
Uprava prihoda
Beograd

Član broj: 187756
Poruke: 81
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Adobe reader - poruka pri otvarnju dokumenta?04.05.2011. u 17:59 - pre 157 meseci
Na poslu sam pre izvesnog vremena nešto klepio po tastaturi i od tada mi se u Adobe reader-u, pre otvaranja dokumenta koji ima više od 1 strane javlja poruka: "Please wait while the dokument is being prepared for reading". Problem je što svaki put moram da kliknem na cancel, jer ukoliko dopustim da se učitaju sve strane, sa dokumentom je jako teško baratati jer se teško prelazi sa strane na stranu. Probao sam da pronađem gde bi mogla biti greška ali bezuspešno. Hteo bih da napomenem da je u pitanju verzija 7.0. Lako bih je ja deinstalirao i stavio novu, ali nemam administratorska prava. Dakle, šta da uradim da se ova poruka više ne javlja, ali da dokument bude normalno čitljiv, odnosno da mogu da skrolujem bez problema. Hvala.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
net53-172-245-109.mbb.telenor.rs.



+35 Profil

icon Re: Adobe reader - poruka pri otvarnju dokumenta?04.05.2011. u 18:48 - pre 157 meseci
Zovi administratora da ti instalira najnoviju verziju odavde http://www.filehippo.com/download_adobe_reader/
 
Odgovor na temu

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1319

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: Adobe reader - poruka pri otvarnju dokumenta?04.05.2011. u 19:38 - pre 157 meseci
Pitanje je za administratora koji je zadužen za održavanje, bez prava izmene izlišno je upuštati se u bilo kakvo "popravljanje". Ono što eventualno možeš sam je da potražiš neku portabilnu alternativu i da pdf-ove otvaraš sa njom. Pročitaj ovu temu, imaš i nekoliko predloga: Zamena-za-Adobe-Reader
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Adobe reader - poruka pri otvarnju dokumenta?

[ Pregleda: 1830 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.