Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Game of thrones HBO

elitemadzone.org :: MadZone :: Game of thrones HBO

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 11516 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Wajda.W
Vladimir Vajda
Zrenjanin

Član broj: 127039
Poruke: 323
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+101 Profil

icon Re: Game of thrones HBO22.06.2011. u 17:12 - pre 156 meseci
Meni se najvise svidja u knjizi/serijalu to sto u stvari nema zlih likova. Nego svi samo gledaju svoje dupe. :)
To je ono sto je jako dobro, ne postoji neka standardna fora borbe izmedju dobra i zla (postoji, tudjini i ljudi, ali se to ne potencira jos uvek) nego se vise potencira na toj borbi izmedju lordovskih kuca gde svaka gleda samo sebe.
Niti serijal niti knjiga nisu za teen populaciju, tj mogu i oni da ih citaju, ali su i za starije. Kolicina decijih likova je tolika jer je takav srednji vek, lako se umire u ratovima i onda ostaju deca. Deca se rano vencavaju, radjaju decu. Retko ko uspe da dozivi starost zbog toliko spletki.
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: Game of thrones HBO22.06.2011. u 17:52 - pre 156 meseci
Meni je to tačno ono što ne valja. Ne samo u ovoj seriji/ekranizaciji, nego uopšte. Da hoću to da gledam izašao bih na ulicu i posmatrao ljude. Svi gledaju svoje dupe, spletkare, sve su nijanse sive. Što kaže Šaper - novo vreme, nema apsolutnih istina, sve su samo tumačenja. Nema kraj, samo iznova i iznova isto, dok ti se ne dosadi (tj. dok ne opadne rejting pa ukinu seriju i ostave nerešenu radnju).
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

wex-alpha
Sarajevo

Član broj: 7580
Poruke: 845
*.dynamic.telemach.ba.



+13 Profil

icon Re: Game of thrones HBO22.06.2011. u 21:10 - pre 156 meseci
Steta sto se mora tolko cekati za drugu sezonu. Ali barm sada izlazi nova knjiga Martina, pa ce se imati sta citati :)

Po meni Martin ima najmanje fantastike. osim (barem do sada) malo zmajeva, bijelih utvara, one crvenokose halapace i misterioznog jahaca koji je odvukao Brena.
Sve ostalo u knjizi je opis svakodnevnice od prije nekih 400< godina.
 
Odgovor na temu

Wajda.W
Vladimir Vajda
Zrenjanin

Član broj: 127039
Poruke: 323
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+101 Profil

icon Re: Game of thrones HBO23.06.2011. u 22:06 - pre 156 meseci
Citat:
wex-alpha: Steta sto se mora tolko cekati za drugu sezonu. Ali barm sada izlazi nova knjiga Martina, pa ce se imati sta citati :)

Po meni Martin ima najmanje fantastike. osim (barem do sada) malo zmajeva, bijelih utvara, one crvenokose halapace i misterioznog jahaca koji je odvukao Brena.
Sve ostalo u knjizi je opis svakodnevnice od prije nekih 400< godina.


Meni je to jako super, ima totalno realne likove sa realnim i racionalnim razmisljanjem gde se sve to pritom desava u nekom nerealnom svetu. :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Game of thrones HBO

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 11516 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.