Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Marketing i statistika na drustvenim mrezama???

[es] :: E-Marketing :: Marketing i statistika na drustvenim mrezama???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6447 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlada820
referent,geokom

Član broj: 306489
Poruke: 1
95.180.32.*



Profil

icon Re: Marketing i statistika na drustvenim mrezama???04.09.2012. u 19:05 - pre 141 meseci
Video sam da ste se interesovali za knjige iz oblasti Marketinga na drustvenim mrezama,pa me interesuje da li ste u vremenu pronasli neke naslove.Ja pokusavam da nadjem naslove iz ove oblasti ali i ostalih novih vidova kao sto su marketing putem mobilnih aplikacija za koji sam nedavno cuo obzirom da sve veci broj ljudi pristupa internetu sa smartphone uredjaja, tako da trazim neke naslove generalno o marketingu u savremenim uslovima. Ja sam pronasao neke informacije http://www.dreamgrow.com/best-...al-media-marketing-books-2011/ , ali bih prvo probao da nadjem neke domace naslove a ako ih nema da li mi mozete preporuciti neku na engleskom

Unapred hvala
 
Odgovor na temu

Deni web dizajn
web dizajner, web programer
Beograd

Član broj: 295445
Poruke: 344
*.mbb.telenor.rs.



+71 Profil

icon Re: Marketing i statistika na drustvenim mrezama???23.05.2013. u 17:45 - pre 132 meseci
Da bi nekog privukao na svoju fb stranicu da te lajkuje moras da ga sa necim zainteresujes a to moze da bude zanimljiva slika, smesna slika, jako zanimljiv sadrzaj, dok ako si firma koja prodaje nesto onda ti je cilj da imas one koje zanima to sto prodajes i tada nije cilj samo sto vise lajkova nego ko te lajkuje.

E sad da bi te neko lajkovao mora da te vidi, moze da te vidi na dosta mesta. Na nekom forumu, na blogu, na sajtu, jako dobro su se pokazale i fb reklame koje mogu da dovedu i do poboljsanja prodaje na sajtu i dosta da povecaju broj poseta i da donesu dosta lajkova.

Sad onaj ko zeli da dobije dosta poseta i lajkova ici na fb reklamu. Onaj ko hoce lajkove grupu koja je posvecana veleprodaji opreme za zubare sigurno nece ici na fb zato sto tamo od 10 000 par su zubari... Njemu je pametnije da preko adwordsa dovede nekog na sajt da mu ponudi nesto zanimljivo i razlog da ga lakuje.

Naravno ako je nekom cilj lajk onda se ide samo ka tome, kome je cilj veca prodaja ili da sto vise ljudi vidi grupi ili sajt taj treba da ide na fb reklamu, google adwords, seo...


...
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Marketing i statistika na drustvenim mrezama???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6447 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.