Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program ne pronalazi drajvere

[es] :: Windows drajveri :: Program ne pronalazi drajvere

[ Pregleda: 2089 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PcelicaM
Mara Janic
Poslovni informaticar
Beograd

Član broj: 241803
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Program ne pronalazi drajvere28.03.2011. u 10:11 - pre 159 meseci
Prvi problem je kod instalacije drajvera na jednom starijem racunaru. Kompjuter previse uspori ,pravi talase na ekranu a pokretanje nekog programa traje vecnost, kao da nedostaje drajver za graficku. E sad koristila sam razlicite programe za pronalazenje drajvera i ni jedan nije uspeo da pronadje problem.

Drugi problem je na drugom racunaru. Takodje programi za pronalazenje drajvera ne mogu da pronadju audio drajver i drajver za graficku. Samo je driverMax pronasao audio drajver ali kada krene instalacija drajvera, na pola restartje racunar i opet izgubi drajver.

Postoji li nacin da ova dva racunara profunkcionisu?

Na oba racunara sam dizala razlicite xp sisteme i problem nije do operativnog sistema
Da napomenem da su ovo skolski stariji racunari, i da ja sa mojim racunarom takve probleme nikada nisam imala
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: Program ne pronalazi drajvere28.03.2011. u 10:21 - pre 159 meseci
Pogledaj o kojim se plocama radi i kojim grafickim kartama. Odi na sajt proizvodjaca i skini drajvere.
Te programe za trazenje drajvera zaobidji.

Ovaj program ti moze pomoci da vidis informacije koje su ti potrebne http://www.softpedia.com/get/S...nfo/Everest-Home-Edition.shtml

Ili ako ne mozes da nadjes, nspisi ovde tacan naziv komponenti, pa ce ti neko vec pomoci da nadjes drajvere.

edit:

desni klik na My com > manage > device manager pa pogledaj ima li neki znak pitanja ili uzvika zute boje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Program ne pronalazi drajvere

[ Pregleda: 2089 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.