Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prikaz stanja na mobtelovom wap sajtu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Prikaz stanja na mobtelovom wap sajtu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6786 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Korisnicki Servis
Beograd

Član broj: 19795
Poruke: 149
*.mobtel.com

Sajt: www.mobtel.co.yu


Profil

icon Re: Prikaz stanja na mobtelovom wap sajtu08.07.2004. u 15:41 - pre 241 meseci
Hajd'mo ovako - pošaljite mi PP sa brojem telefona na kojem Vas možemo naći, bićete kontaktirani i problem će biti rešen. Nakon toga, očekujem da ćete isto tako javno reći šta je bio problem, da je rešen i kako je rešen!

Naravno, ako nam i tada ne pođe za rukom da rešimo problem, slobodno isto tako javno recite da nije rešen.

FAIR ENOUGH?
 
Odgovor na temu

Dragan Maric

Član broj: 29794
Poruke: 6
*.179.EUnet.yu



Profil

icon Re: Prikaz stanja na mobtelovom wap sajtu08.07.2004. u 19:17 - pre 241 meseci
PP je poslata sa brojem fona uz obecanje da cu se na forumu javno izviniti ukoliko nisam u pravu i greska nije do Mobtela.
BTW hvala na brzom odgovoru, a nadam se da ste pogledali i temu Predlozi...
 
Odgovor na temu

Dragan Maric

Član broj: 29794
Poruke: 6
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Prikaz stanja na mobtelovom wap sajtu08.07.2004. u 22:52 - pre 241 meseci
Ubrzo posle poslate PP usledio je poziv gospodina iz KS i u telefonskom razgovoru dokazao mi je da nisam upisao u podesavanjima za Access point pod opcijom Advanced Proxy server 217.065.192.033 i port 8080 iako sam pre razgovora bio ubedjen da je sve lepo bilo podeseno, ali verovatno da sam to gledao za profil Mobtel MMS. Medjutim to me ne opravdava, pa kao sto je i bio dogovor, tj obecanje ovim putem se izvinjavam Mobtelu a onima kojima citaju i imaju Nokia 6600 sada potvrdjujem da sada sve funkcionise na wap stranici u vezi provere racuna.
I jos jednom se zahvaljujem KS na ljubaznoscu prilikom odgovora na ovu temu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Prikaz stanja na mobtelovom wap sajtu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6786 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.