Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predlozi za Telenor

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Predlozi za Telenor

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 26396 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

J.C.
Jovan Cvetanović
BG

Član broj: 11847
Poruke: 137
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Predlozi za Telenor02.01.2005. u 11:37 - pre 234 meseci
tako je smrle objasni ti njima sta je sta!!!!

pozdrav ljudi i srecna nova godina,
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.53.EUnet.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor05.01.2005. u 17:11 - pre 234 meseci
Citat:
boki:
A sto se tice hideid-a kod mobtela ja bih najsrecniji bio kad bi on bio ukinut i kod telekoma a ne ovako... Kad jedan moze a drugi ne to je najgore....

Moze 063 ali samo post-paid...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

maj1991
NS

Član broj: 40323
Poruke: 166
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Predlozi za Telenor13.01.2005. u 16:47 - pre 234 meseci
Evo jedan predlog: Da stavite vec jednom neki normalan telefon u paket a ne i dalje da se brukate s ovim matorim nokiama i motorolama. Onaj C62 nije bio toliko los ali moze to i bolje.
"One day, men will look back and say I gave birth to the 20th century"
Jack the Ripper
 
Odgovor na temu

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: Predlozi za Telenor13.01.2005. u 18:06 - pre 234 meseci
Citat:
maj1991: Evo jedan predlog: Da stavite vec jednom neki normalan telefon u paket a ne i dalje da se brukate s ovim matorim nokiama i motorolama. Onaj C62 nije bio toliko los ali moze to i bolje.
mislim da je vec bilo reci o ovome, vecini nebi odgovarala cena ovakvog paketa, mada nije losa ideja za one kojima to nije problem (kao mogucnost izbora)





So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Predlozi za Telenor22.01.2005. u 19:41 - pre 234 meseci
Pogledajte sta je telekom uveo. Hoce li mobtel uvesti nesto slicno uskoro?

Citat:
ORTAK LOKATOR

Ortak lokator će Vam u svakom trenutku pokazati gde se nalaze Vaši prijatelji. Potrebno je da se Vi i Vaši prijatelji registrujete, kreirate svoje profile i možete da počnete pretragu. Servis je dostupan na celoj teritoriji Srbije, a za Beograd, Novi Sad, Suboticu, Pančevo, Čačak, Užice, Kruševac, Mladenovac i Kosjerić postoje i mape na kojima možete videti svoju i pozicije svojih prijatelja.

Da bi se korisnik registrovao za ovaj servis potrebno je da prihvati nečiju pozivnicu ili da kreira svoj profil u meniju podešavanja na početnoj WAP strani ili slanjem SMS-a sa tekstom Nadimak i imenom pod kojim želi da bude registrovan na broj 2242. Ovaj nadimak vide svi korisnikovi prijatelji kojima je uputio pozivnicu da se međusobno pronalaze i lociraju - koriste ovaj servis. Pored nadimka pozvani korisnici vide i broj telefona osobe koja ih poziva. Nadimak se u meniju podešavanja može promeniti u bilo kom trenutku.

Ortak lokator možete pronaći na Mondu u meniju zabava ili u meniju Extra/Novo. Ispod nadimka pod kojim se korisnik registrovao na početnoj WAP strani Ortak lokatora nalaze se redom sledeći meniji:

Traži - u ovom meniju korisnik može da započne potragu za svojim prijateljima koji su prihvatili njegovu pozivnicu ili za prijateljima čije je pozivnice on prihvatio. Potraga može biti pojedinačna za svakog prijatelja ili, ako je korisnik formirao grupe svojih prijatelja potraga može biti za svim članovima grupe. U slučaju da se traže članovi grupe postoje četiri različite pretrage:

Pretraga za svim članovima grupe
Pretraga za članovima grupe koji se nalaze u blizini korisnika
Pretraga za članovima grupe koji se nalaze u blizini neke od omiljenih lokacija koje je korisnik pre pretrage morao da definiše
Pretraga za članovima grupe koji se nalaze u blizini neke određene adrese koju korisnik unosi u toku same pretrage
Kao rezultate pretrage korisnik na novoj stranici vidi nadimak svakog pronađenog prijatelja, pravac u odnosu na svoju poziciju i udaljenost na kojoj se nalazi. Sa te stranice korisnik može da pošalje poruku svakom od pronađenih prijatelja ili da pogleda njihove pozicije na mapi koju je sistem prilagodio korisnikovom telefonu.

Poruke - korisnik u ovom meniju može da pregleda poruke koje je primio od svojih prijatelja koji koriste ovaj servis .

Lista prijatelja - korisnik u svakom trenutku može da pogleda spisak svojih prijatelja, njihove nadimke, brojeve telefona i status u kome se trenutno nalaze, a koji su prethodno uneli (npr. spavam, na poslu sam i sl.). Iz ovog menija korisnik može da pošalje poruku svakom svom prijatelju pojedinačno, može da promeni nadimak pod kojim će ga videti, da definiše da li taj prijatelj može da ga vidi (pozicionira) ili ne ili čak i da ga obriše iz liste prijatelja.

Grupe - ovde korisnik može da definiše, pregleda i menja grupe svojih prijatelja, a ima i mogućnost da pošalje zajedničku poruku svim članovima grupe.

Pozivnice - iz ovog menija šalju se pozivnice osobama koje nisu registrovane za korišćenje servisa i koje korisnik želi da pozove da mu budu prijatelji u ovom servisu. Potrebno je da korisnik unese nadimak pod kojim želi da vidi svog prijatelje i broj prijateljevog telefona u međunarodnom formatu bez plusa ispred (npr. 38164xxxxxxx). Takođe tu je i lista primljenih pozivnica koje korisnik treba da prihvati ili odbije, kao i lista poslatih pozivnica na koje korisnik još nije dobio odgovor.

Podešavanja - u ovom meniju korisnik može da se isključi iz servisa ili da se u njega ponovo uključi, da defininiše ili promeni svoj nadimak ili status u kome se nalazi (npr. spavam, na poslu sam i sl.).

Omiljene lokacije - u ovom meniju korisnik može da definiše, pregleda i promeni svoje omiljene lokacije u blizini kojih želi ubuduće da traži prijatelje.

Pomoć - ovo je meni u kome se nalaze kraći opisi funkcionalnosti svih prethodnih menija.


http://www.mts064.telekom.yu/postpaid_lok_ser.php

 
Odgovor na temu

grooy@
Djordje Grujic
CEO
Progressive media
Beograd - Zrenjanin

Član broj: 48200
Poruke: 23
*.zrenjanin.beotel.net.

ICQ: 148011015
Sajt: www.grooya.tk


Profil

icon Re: Predlozi za Telenor12.02.2005. u 13:13 - pre 233 meseci
Korisnik sam od samog pocetka 063 mreze i uvek sam imao lose misljenje o 064 uslugama ,mada me je ovo gore sto sam procitao zaista odusevilo!

Svima se desilo da su bili u potrebi za drustvom a da su se nalazili na metar od prijatelja ili pomoci u drugom gradu i slicno!

Mislim da bi mobtel morao ovo pod hitno da uvede i da izbaci reklamu kako bi uzvratio udarac konkurenciji,jer zahtevni korisnici 063 mreze zasigurno to ocekuju!

1. Predlog 1 - Da se nekako konfigurise Gprs naplata u tarifnim paketima poput sms-a
Primer mobi junior
Gratis xx poruka
Gratis xx mb protoka

Ili da se ukoliko ovo nije atraktivno napravi neki popust na svaki sledeci megabajt bude za 30% jeftiniji ukoliko se surfuje i jednom dahu!
Mislim da bi ova promena povukla gprs manijake pout mene koji sa smartphone telefonima skidaju i gledaju ceo sajt koji automatski povlaci drasticno veci protok od wap sajtova i povukla da vise vremena provode on line , a ne da se skidaju plaseci se dolaska racuna ili preostalog kredita!

Osnovao 2011. http://ilovezrenjanin.com
Osnovao 2009. http://soundlove.rs
 
Odgovor na temu

VIDAKOVICV

Član broj: 31396
Poruke: 421
*.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor04.03.2005. u 21:07 - pre 232 meseci
Hoce li biti novih tarifnih profila za prepaid?
 
Odgovor na temu

J.C.
Jovan Cvetanović
BG

Član broj: 11847
Poruke: 137
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.



Profil

icon Re: Predlozi za Telenor24.12.2005. u 15:23 - pre 222 meseci
evo jednog jako bitnog predloga koj bi mobtel trebao da uvede hitno.
naime konkurentna mreza ima BESPLATNU opciju slanja poruke za proveru trenutnog stanja na post paid racunu. Ajde manje vise to sto je besplatna to i nije neki problem, provera racuna preko gprs-a kosta max 0.15 din sto je prakticno nista. Nije samo problem u tome vec je problem i u specifikaciji besplatnih minuta i poruka. Naime 064 ima opciju da kada vam stigne poruka o trenutnom zaduzenju pise sve lepo crno na belo.
Trenutno stanje je toliko i toliko.
Besplatnih minuta u mrezi: toliko i toliko (preostalo)
vam mreze: toliko i toliko (preostalo)
besplatnih poruka: toliko i toliko (preostalo)

mislim da je ova opcija jako ali napominjem jako bitna i vazna jer u svakom trenutnku imam uvid u potrosene minute i poruke i znam koliko mogu da se rasipam ili je trenutak kada trebam da stedim. Na primer pri kraju meseca vidim da mi je ostalo 10 besplatnih minuta i zasto ja to ne bi potrosio.
Mislim da i dosta ljudi koji su na post paidu (063 ili 062) dele isto misljenje kao ja.
 
Odgovor na temu

J.C.
Jovan Cvetanović
BG

Član broj: 11847
Poruke: 137
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.



Profil

icon Re: Predlozi za Telenor20.08.2006. u 09:31 - pre 215 meseci
drago mi je sto mi je nako odgovorio posle toliko vremena :)
svaka cast mobtelu.
 
Odgovor na temu

skater
Igor Kolosov
Beograd

Član broj: 32534
Poruke: 27
*.64.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor20.08.2006. u 15:39 - pre 215 meseci
Citat:
J.C.: drago mi je sto mi je nako odgovorio posle toliko vremena :)
svaka cast mobtelu.


hmm.... prostor za manipulaciju?

mozda norvezani nesto promene...
 
Odgovor na temu

mnicic
Kragujevac

Član broj: 6424
Poruke: 167

Sajt: https://www.pravac.com


Profil

icon Re: Predlozi za Telenor11.09.2006. u 00:57 - pre 214 meseci
@j.c.

slazem se i ja za poruku stanja! prilicno korisno. ali izgleda nista od toga
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.blueisp.co.yu.

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor16.09.2006. u 20:54 - pre 214 meseci
Pre par dana sam pročitao na Telenorovom forumu da uvođenje takve usluge možemo očekivati uskoro.
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

J.C.
Jovan Cvetanović
BG

Član broj: 11847
Poruke: 137
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Predlozi za Telenor02.11.2006. u 14:31 - pre 212 meseci
posto mislim da je par dana proslo (mozda i vise od toga) da li je neko cuo neku informaciju vezanu za ovu uslugu ili se i dalje nista ne zna
 
Odgovor na temu

renne
Đekić Renato
Novi Beograd

Član broj: 9675
Poruke: 1187
80.93.254.*



+3 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor02.11.2006. u 17:42 - pre 212 meseci
nekima vec radi ta usluga
 
Odgovor na temu

J.C.
Jovan Cvetanović
BG

Član broj: 11847
Poruke: 137
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Predlozi za Telenor02.11.2006. u 22:23 - pre 212 meseci
a da li bi bio dobar i podelio sa nama kako se koristi ta usluga.

inace poslao sam i pitanje telenoru i oni su odgovorili da je usluga u pripremi i da cemo biti blagovremeno obavesteni.
 
Odgovor na temu

renne
Đekić Renato
Novi Beograd

Član broj: 9675
Poruke: 1187
80.93.254.*



+3 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor03.11.2006. u 19:18 - pre 212 meseci
ja je nemam (ne radim u telenoru), tako da nemam bas mnogo informacija kako funkcionise
 
Odgovor na temu

jonathan
Aleksandar Ilic
Aleksinac

Član broj: 2113
Poruke: 456
82.208.210.*

Jabber: yu1is@elitesecurity.org
ICQ: 62419462


+45 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor23.02.2007. u 05:52 - pre 208 meseci
Ne počinje mi se nova tema, valjda će u ovoj biti zgodno:
Na Telenorovom wap-u me je dočekala anketa "da li koristite internet messenger, i koji" (na žalost, jabber nije među ponuđenim). Zna li neko da li se to smeši wireless village server, ili je nešto drugo u pitanju ?

p0z, Alek

-=- 73 de YU1IS -=-
 
Odgovor na temu

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
*.adsl.beotel.net.



+18 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor13.08.2007. u 10:50 - pre 203 meseci
Hmmm, to bi bilo lepo ....

Pitanje: Kako da izmenim da mi vise ne pishe Mobtel, vec Telenor i da li postoji mogucnost da tu stavim neki logo ? Fon je Nokia N90.
 
Odgovor na temu

vipp

Član broj: 21093
Poruke: 113
*.static.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor14.08.2007. u 09:42 - pre 203 meseci
Natpis se menja promenom kartice tj. kupovinom nove kartice sa istim brojem (oko 200-300 din.)
 
Odgovor na temu

evolution

Član broj: 146102
Poruke: 321
91.150.117.*

Sajt: www.evocentar.net


+7 Profil

icon Re: Predlozi za Telenor14.08.2007. u 10:47 - pre 203 meseci
Ukoliko si pre paid, promena kosta 200 dinara (sa PDVom) u svakoj Telenor prodavnici. Ako si post paid korisnik, onda imas dve solucije, da izvrsis zamenu u poslovnici, po istoj ceni kao i za pre paid, ili da pozoves Call Centar i Telenor ce ti poslati novu SIM karticu na kucnu adresu. Cena u tom slucaju je 354 dinara sa PDVom.

http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3764
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Predlozi za Telenor

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 26396 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.