Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tipovi Facebook fan stranica - koji odabrati?

[es] :: E-Marketing :: Tipovi Facebook fan stranica - koji odabrati?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7515 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bonafides
Freelance

Član broj: 273416
Poruke: 190
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: Tipovi Facebook fan stranica - koji odabrati?24.07.2013. u 12:57 - pre 130 meseci
Posto nisam nasao adekvatnu temu za moj problem, ja cu ga izneti u ovoj. Kreirao sam Facebook stranicu za jedno svoje ostvarenje i imam jedan Like. Medjutim, ono sto me zbunjuje je to da nemam opcije pretrazivnja drugih stranica i profila, tacnije opcija pretrazivanja i pregledanja profila i stranica koje postoje kna mom licnom Facebook nalogu, a ne postoje na ovoj stranici koju sam kreirao. Iskreno, nisam bas informaticki pismen za tako nesto. Kada se ulogujem na FB stranicu koju sam kreirao pise mi nesto tipa da kao moram imati 29 Like-ova da bi moje aktivnosti bile vidljive ili slicno. Ta moja kreirana stranica vidljiva je kada se trazi putem licnog Facebook naloga, ali zasto ta ista stranica nema tu opciju. Ima li neko savet ili ideju sta da ucinim?

Pozdrav i hvala unapred...
 
Odgovor na temu

beddly

Član broj: 318805
Poruke: 1
*.chello.sk.



Profil

icon Re: Tipovi Facebook fan stranica - koji odabrati?02.11.2013. u 12:28 - pre 127 meseci
Pozdrav, hteo bih da čujem(vidim) vaše mišljenje. Naime, otvorili smo facebook page(stranicu?) za našu malu firmu.
na stranici se nakupilo 300 lajkova bez bilo kakve aktivnosti. Dalje, otvorili smo i stranice za nekoliko maloprodajnih objekata. Svaka ima otprilike 100 lajkova.
Sad bismo hteli da malo aktiviramo te stranice, ali imamo nekoliko dilema.
Da li je bolje imati više više stranica tog istog biznisa(na različitim mestima) ili bi bilo bolje sve spojiti u jednu stranicu.
Uzmite u obzir da su sve prodavnice manje-više iste.
Druga stvar, naša firma nema odeljenje za marketing, što znači da će se tešto održavati aktivnost na svih 5 stranica. Možda eventualno da se kopira isti sadržaj na svim stranicama ili sharuje....

ne znam da li treba da otvorim novi topic ili može i ovde...

hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Tipovi Facebook fan stranica - koji odabrati?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7515 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.