Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dilema: Visa Credo ili MasterCard Standard (NLB Banka) ??? Koju je bolja za e-kupovinu ???

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Dilema: Visa Credo ili MasterCard Standard (NLB Banka) ??? Koju je bolja za e-kupovinu ???

[ Pregleda: 2646 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bujo
Srbija

Član broj: 74887
Poruke: 65



+1 Profil

icon Dilema: Visa Credo ili MasterCard Standard (NLB Banka) ??? Koju je bolja za e-kupovinu ???08.03.2011. u 18:25 - pre 158 meseci
Da krenem ispocetka,i redom...
Zeleo bih napraviti karticu ,sa kojom bih mogao da kupujem preko interneta (totalni sam duduk kad se radi o e-kupovini,tako da mozda lupim neku glupost).
Prvenstveno bih je koristio za kupovinu muzike sa beatport-a, neke sitnije transakcije (kupovina programa i sl.) , i eventualno za moneybookers (dok jednom ne proradi vraziji paypal).
Vecinu standardnih uslova ispunjavam (zaposlen na neodredjeno,redovna plata itd.),tako da oko toga ne bih imao puno problema.
Posto vec imam tekuci u NLB banci,mislio sam da kod njih napravim i tu drugu karticu (vec imam visu electron).
Kako oni nemaju specijalne "internet" kartice,izbor se sveo na 2 kreditne.
Visa Credo i MasterCard Standard
Koliko sam video,uslovi i kamate su gotovo (ako i ne) identicni za obe karte.
Jedino sto su mi u banci rekli da za master obicno daju veci limit.
To mi u sustini nije toliko ni vazno,jer ne mislim trositi neke velike iznose.
A gledao bih da sravnim zaduzenja pre obracuna kamate.
Uglavnom mi je bitno da mogu placati na internetu.
Dakle koju bi mi bilo pametnije uzeti ?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Dilema: Visa Credo ili MasterCard Standard (NLB Banka) ??? Koju je bolja za e-kupovinu ???

[ Pregleda: 2646 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.