Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje 5.1 sa Samsung DVD

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Povezivanje 5.1 sa Samsung DVD

[ Pregleda: 1886 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vlada-Bagi
Beograd

Član broj: 276330
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Povezivanje 5.1 sa Samsung DVD14.02.2011. u 12:17 - pre 160 meseci
Pozdrav svima hteo bih da zamolim za pomoc, imam 5.1 komplet zvucnika koje cu opisati posto se ne razumem bas najbolje, imaju 5 velikih zvucnika koji se prikacinju u veliki vufer koji verovatno u sebi ima pojacalo. Imam i DVD plejer koji ima svoje zvucnike 5.1 ali on verovatno ima u sebi pojacalo pa se tako svih 5 zvucnika i vufer povezuju u njega. E sad ja bih hteo da mnogo jaci komplet 5.1 zvucnika povezem na DVD. E tu nastaje problem posto nekako i da predjem preko problema razlicitih dzekova na zvucnicima imam problem posto jaci vufer nema kabal posto on sluzi, opet kazem kao pocetnik sa predpostavkom, kao pojacalo, i nema kabal nego svi zvucnici se kace na njega a iz njega inace ukljucujem jedan kabal koji mi inace ide do kompjutera, pa bih nekako uspeo da povezem 5 velikih zvucnika u DVD ali onda ostajem bez velikog vufera. E sad ako sam ovo lepo pojasnio i to sta mi treba molio bih za neki savet i pomoc, hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Pioneer cdj 200
Rovinj

Član broj: 150380
Poruke: 1279
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.crotehnika.com


+18 Profil

icon Re: Povezivanje 5.1 sa Samsung DVD24.07.2012. u 23:03 - pre 142 meseci
Ukoliko DVD ima audio output, najbolje bi bilo da ga povežeš na ulaz tog woofera (tamo gdje inače vežeš računar).

EDIT: nek mi netko objasni što se zbiva sa forumom!? Slučajno sam pogledao datum (koji inače ne gledam) i začudio se, a isto je i sa mojom temom o 7294. Zašto se stare teme dižu na vrh!?
...njemu i kućno zvonce zvoni u A klasi... hh
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Povezivanje 5.1 sa Samsung DVD

[ Pregleda: 1886 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.