Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

altec lansing zvucnici?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: altec lansing zvucnici?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 31898 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bljux
beograd

Član broj: 57578
Poruke: 20
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: altec lansing zvucnici?07.05.2005. u 07:40 - pre 230 meseci
kao prvo AL 5100 su 5.1 sistem i zvuce perverzno.to znam jer ih imam.vredi li pominjati da to ne vredi bez dobre zvucne karte
 
Odgovor na temu

MaxPowers

Član broj: 57581
Poruke: 3
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: altec lansing zvucnici?07.05.2005. u 09:22 - pre 230 meseci
Da li je istina da vs2121 imaju neka neprijatna mesanja koja se cuju cak i kada su zvcnici iskljuceni tj da je jedini nacin da ih otklonis, da zvucnik "iscupas" iz struje...i ako je sve to tacno, da li je stvarno toliko iritirajuce kao sto pisu ljudi koji koriste te zvucnike (npr na amazonu)
 
Odgovor na temu

miki_ja
Bgd

Član broj: 69771
Poruke: 97
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: altec lansing zvucnici?04.11.2005. u 17:10 - pre 224 meseci
Citat:
MaxPowers: Da li je istina da vs2121 imaju neka neprijatna mesanja koja se cuju cak i kada su zvcnici iskljuceni tj da je jedini nacin da ih otklonis, da zvucnik "iscupas" iz struje...i ako je sve to tacno, da li je stvarno toliko iritirajuce kao sto pisu ljudi koji koriste te zvucnike (npr na amazonu)


Da istina je! I veoma je iritirajuće!!!

Ja imam VS3121 koji se od mlađeg brata razlikuju po nešto većim gabaritima i većoj snazi. (pominjao sam ovaj problem na ovom forumu). Neko mi je odgovorio da je problem u ispravljaču koji dobro ne filtrira napon. Ne znam kako uopše smeju da prodaju ovakve zvučnike?!! Zaobiđi ih!
Uzmi ATP3 (ja sam pogrešio što sam izabrao ove).
 
Odgovor na temu

Milos Maric
Miloš Marić
Student
Novi Sad

Član broj: 29778
Poruke: 63
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: altec lansing zvucnici?04.11.2005. u 17:25 - pre 224 meseci
Moji vs3151r nemaju takve probleme, ali nimalo, mada sam cuo da se kod nekih primeraka (valjda kod par serija) pojavljivao takav problem! Viso o ovom poblemu (kao i eventualno resenje) mozes naci na ovoj adresi, pa srecno (molim moderatore da ne brisu ovaj link zato sto moze biti od koristi mnogom ljudima koji imaju ovaj problem)
 
Odgovor na temu

Nicxtyle
Nikola Savic
BiH

Član broj: 69501
Poruke: 14
*.teol.net.

Sajt: fictionband.tripod.com


Profil

icon Re: altec lansing zvucnici?10.11.2005. u 08:45 - pre 224 meseci
Altec je super firma i ima veliko iskustvo. A
karakteristike gotovo svih altecovih sistema su
prenaglasen bass u odnosu na visokotonce,
vrlo kvalitetan i tezak zvuk, nije bas za slusanje satima,
Ali sve u svemu nije lose. Ja ti toplo preporucujem
da kupis zvucne stubove nize cene jer ih nista ne moze zameniti.
( moji imaju bass reflex,sub membranu, srednjotonac, viskokotonac
i nano tonac u jednom stubu) i to za 70 eura sto se stvarno isplati.
Ali ti onda treba pojacalo sto je mali problem. Ali i soba ce ti
izgledati gotivno sa stubovima.
 
Odgovor na temu

miki_ja
Bgd

Član broj: 69771
Poruke: 97
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: altec lansing zvucnici?13.11.2005. u 00:58 - pre 224 meseci
Citat:
Milos Maric: Moji vs3151r nemaju takve probleme, ali nimalo, mada sam cuo da se kod nekih primeraka (valjda kod par serija) pojavljivao takav problem! Viso o ovom poblemu (kao i eventualno resenje) mozes naci na...


Da, izgleda da ima dosta sličnih problema sa ovim i sličnim zvučnicima, a koliko vidim ne prihvataju reklamacije. Nisam našao rešenje, sem da ih prodam, ili da ih dam nekom "stručnjaku" da ih raspori (ne mogu se otvoriti). Ipak hvala.

Citat:
Nicxtyle: Altec je super firma i ima veliko iskustvo. A
karakteristike gotovo svih altecovih sistema su
prenaglasen bass u odnosu na visokotonce,
vrlo kvalitetan i tezak zvuk, nije bas za slusanje satima,
Ali sve u svemu nije lose.


Što se tiče jakog basa, to nije neki problem ako sistem ima kontrolu nad visokim i niskim tonovima. A naravno da je Altec super firma, ne odustajem od njih posle prvog bezuspešnog pokušaja. Sad sam se "zaljubio" u MX5021, sigurno ih kupujem u skorije vreme. Za mene je to bolje rešenje od stubova i pojačala. Naravno, prvo ću ih isprobati pre kupovine (što savetujem svima, bez obzira koje zvučnike pazare), pa ako čujem bilo kakav šum, zaboraviću ih, ali odma!
 
Odgovor na temu

trucic

Član broj: 24510
Poruke: 50
193.69.116.*



Profil

icon Re: altec lansing zvucnici?13.11.2005. u 09:20 - pre 224 meseci
Nije mi jasno o kakvom 'nepodnosljivom' brumu pricate?!Imam 3151r, i kada je iskjucen, treba dobrooo naculjiti usi da bi se culo blago zujanje iz sub-a, najverovatnije iz ispravljackog dela!Inace, sistem je prikjucen na stand alone DVD, i zvuci jako dobro, bez ikakve intervencije sa EQ(dvd ne poseduje opciju za treble, bass-kanta!)!Soba u kojoj se nalazi ima 15-ak m2, i jaki su taman da je prejako ici preko pola skale! <SUBJEKTIVNO>...MX5021 je odlican 2.1, odlicnog dizajna, jos boljeg zvuka!POZ
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: altec lansing zvucnici?

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 31898 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.