Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TV reklame na Web-u?

[es] :: E-Marketing :: TV reklame na Web-u?

[ Pregleda: 3181 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.direcpceu.com

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon TV reklame na Web-u?04.02.2004. u 08:39 - pre 245 meseci
U jučerašnjem prilogu britanski BBC najavljuje novi vid mrežnog marketinškog delovanja - TV reklame između dva web sajta. Kako BBC prenosi Microsoft i Unicast provode petonedeljno Interent testiranje, na 15 sajtova na kojima će da emituju TV reklame dužine 30 sekundi. Kako najavljuju iz kompanije Unicast, ovakav vid oglašavanje će biti skuplji, te će iz tog razloga voditi smanjivanju ukupnog broja reklama na sajtovima.

Šta reći, za mesec dana videćemo efektivnost novog načina promocije. Detalje o ovome, kao i reakcije možete pročitati na:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/3453663.stm
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.vdial.verat.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: TV reklame na Web-u?04.02.2004. u 20:16 - pre 245 meseci
ja sam iskustvo slično TV reklamama (koje prekidaju program) već doživeo kada sam video prvu fleš reklamu koja iskače preko celog sajta, izvrti se 10tak sekundi, i ode sa ekrana.

moram da priznam da moja prva reakcija nije bila uopšte ohrabrujuća za ovaj vid marketinga. na trenutak sam pomislio "o ne, kuda ide ovaj net? još jedna televizija?", a već sledećeg trenutka sam zatvorio dotični sajt..

znam da je ovo lični stav, i da nema mnogo veze sa onim o čemu bi ovde trebalo da se diskutuje (ovaj forum verovatno posećuju oni koji se raduju svakom novom načinu promocije ;), ali moram da kažem da mi se nimalo ne dopada..

 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: TV reklame na Web-u?

[ Pregleda: 3181 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.