Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SB live! 5.1 i USB Winfast Tv/Fm kartica da li neko zna resenje?

[es] :: Ostali hardver :: SB live! 5.1 i USB Winfast Tv/Fm kartica da li neko zna resenje?

[ Pregleda: 1514 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ibiza230
Beograd

Član broj: 242612
Poruke: 18
*.adsl.verat.net.



Profil

icon SB live! 5.1 i USB Winfast Tv/Fm kartica da li neko zna resenje?13.01.2011. u 13:43 - pre 161 meseci
Pozdrav svima!
Imam problem sa Creative SB live 0220 karticom i usb tv/fm karticom-Leadtek Winfast TV USB II. (Zvucnici Genius 5.1)
Sve je povezano kako treba, i sve funkcionise kako zvucna kartica tako i ova tv.fm usb kartica. Zvuk kada se muzika pusta sa bilo kog mp3 plejera ili bilo kog programa ili cega vec rade svi 5.1 zvucnici. Jedno sa te TV kartice kada se gleda tv ili slusa radio zvuk ide samo na prednja dva, ostala cetiri `cute`. Izlaz iz tv kartice ide u line-in u zvucnu iz zvucne kablovi ka zvucnicima. Pre ove winfast kartice sam imao PCI KWorld i na njoj mi je bio zvuk na svim zvucnicima, sve ok, ali na ovoj mi rade samo prednja dva. vufer, centralni, i zadnja dva nista. Probao sam i sa mp3 plejera da pustim preko kartice muziku, (povezem mp3 plejer na line in u kartici) isto se desava, samo na ta dva prednja ide zvuk.
Da li ima neko resenje da se zvuk osposobi da ide na svim zvucnicima ili mora tako? Neki kabl drugi da li postoji? Ili bilo kakvo resenje?
Hvala unapred na odgovorima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: SB live! 5.1 i USB Winfast Tv/Fm kartica da li neko zna resenje?

[ Pregleda: 1514 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.