Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23716 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.adsl.eunet.rs.



+23 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 16:04 - pre 161 meseci
npr?
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
212.200.65.*



+115 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 17:01 - pre 161 meseci
pa one poruke koje su bile neograniceno,hteli su da ih ukinu,da se nismo bunili ukinuli bi ih,pripaid internet radi dok prodje 2 meseca dobro(sreaca moja pa se nisam prebacio na postpaid)posle toga katastrofa,stanje na postpaidu ajd i nekako,ali kako moze da prodaju postpaid internet bez stanja,bilo je dosta toga o ovome na forumu,tzv racun od 97000 a nije preso besplatan protok,meni su ukinuli dan ranije protok na pripaid netui propalo mi preko 2 gb iako sam hteo taj dan da produzim.Ako ti to malo seticu se ja u medjuvremenu jos neceg,da ne spominjem kontrolu troskovai to kako su je unakazili,kad procitaju to tvoje ''npr. '' javice se jos dosta njih tako da ne brinem ako sam nesto zaboravio .
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
95.180.55.*



+112 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 18:56 - pre 161 meseci
Za sve situacije u kojima su korisnici u pravu, to podržavam. ALi ovakve glupave teme gde ljudi pišu sve i svašta ne čitajući uslove promocije ili usluge, takve teme treba odmah brisati jer se vreme troši na odgovaranje nekom koga je mrzelo da čita, i ko hoće da ispravlja krive drine i da podnosi tužbu zbog glupavih sms poruka. Administratori odmah brišite takve teme jer se odmah pretravaraju o razne diskusije i žalopojke i te teme stoje na naslovnoj strani, iako ima tema koje su mnogo važnije i zanimljive od žalopojki lenjih osoba
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.34.*



+370 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 19:24 - pre 161 meseci
Markanio: Imam taj CD, nisi morao da lepiš sliku. Na njemu piše da se bonus može uplaćivati do kraja 2010.g, ali ne i do kada važe poruke iz bonusa.

Zemun88: Brisaće se kad ti budeš neki faktor ovde. Do tada komuniciraj normalno ili zaobiđi temu.

MilanTarot: Na kom sajtu piše ono što tvrdiš? Ja se ubih da nađem i nema nigde.
Ti se u nekim drugim temama ubi da ubediš ljude da informacija na sajtu Telenora o zaključanosti telefona nije informacija.
Sad ovde daješ validnost nekim nepostojećim. Daj link pa ću da verujem.
Ja slike za tužbu imam.
Godinu dana su davali informaciju, na njihov kod *103#, do kraja 2030. godine.
Normalno da sam slikao znajući kakvi smradovi rade u MTS-u.

Ja sam većinu mojih kartica sa preko 10.000 SMS poruka prodao 100e po komadu.
Ostala mi bila samo jedna sa 7.800 poruka.
Ali princip je princip.
Tužiti smradove.

Sad u nazivu teme nema subjekta.
Ko iz MTS-a?
Ja sam predložio lopovi. Neko je promenio.
Možda je bolje smradovi, gnjide, vaške....


[Ovu poruku je menjao miki069 dana 05.01.2011. u 20:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 19:52 - pre 161 meseci
Ne shvatam šta više hoćeš?
Pa, tuži ih. Hajde, idi.
Ili hoćeš da neko drugi to uradi umesto tebe?
Ili ne smeš?
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.34.*



+370 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 21:44 - pre 161 meseci
Uložio sam žalbu danas u KS.
Čekam odgovor.
Ako bude negativan, onda tužba.

@mikicg: od tebe neću ništa. Neke munje žešće ti šibaju u glavi.
Ne razumem ostrašćenost pojedinih diskutanata.
Osim ako rade u MTS-u.
Pogledajte kako isti blate Telenor, a ponekad i VIP.

Lično, za tu promociju Miligram me vežu samo lepa iskustva.
1.000 dinara pretvarao sam u 100e bez problema.

Ne preferiram ni MTS, niti Telenor, niti VIP.
Svi su prevaranti.
Ko se zezne, mora da plati.
 
Odgovor na temu

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 21:48 - pre 161 meseci
Citat:
freeworld: pa one poruke koje su bile neograniceno,hteli su da ih ukinu,da se nismo bunili ukinuli bi ih,pripaid internet radi dok prodje 2 meseca dobro(sreaca moja pa se nisam prebacio na postpaid)posle toga katastrofa,stanje na postpaidu ajd i nekako,ali kako moze da prodaju postpaid internet bez stanja,bilo je dosta toga o ovome na forumu,tzv racun od 97000 a nije preso besplatan protok,meni su ukinuli dan ranije protok na pripaid netui propalo mi preko 2 gb iako sam hteo taj dan da produzim.Ako ti to malo seticu se ja u medjuvremenu jos neceg,da ne spominjem kontrolu troskovai to kako su je unakazili,kad procitaju to tvoje ''npr. '' javice se jos dosta njih tako da ne brinem ako sam nesto zaboravio .


I dalje nisi napisao sta je i kome MTS ukrao, pa jos i mnogo puta ponovio to?

1. Poruke o kojima govoris su i dalje tu.
2. Internet na prepaid brojevima radi podjednako dobro tokom vremena, ne postoji nikakvo ogranicenje od 2 meseca
3. Provera stanja na prepaidu moze da bude i bolja, ali i ovako je sasvim korektna. Primetices da ako pozoves *797# stanje je azurno, i ako je sada kolicina saobracaja najveca u toku godine zbog verskih i kvazi praznika.
4. Nisam pratio temu o racunu od 97000 hiljada. U svakom slucaju sumnjam da je placen, pogotovo sto tvrdis nije prekoracen besplatan saobracaj.
5. Postpaid internet korisnici imaju uvid u stanje.
6. Sto se tice ukidanja tvog protoka tice, bolje cuti nego da i dalje ispadas glup. Kada se kaze da obracunski period traje od 1. do 1. to znaci da traje od 1. do 1. a ne od 1. do 2. u narednom mesecu. Isto tako, jasno si znao da ti besplatan internet traje do (ako se dobro secam) 13. u mesecu, a ti i dalje kukas sto ti je vazio do 13. a ne do 14. !?
7. Kontrola troskova nije kradja, nego najpovoljniji paket na trzistu.

U svakom slucaju, ni jedna od ovih 7 stavki nije kradja, cak i da je istina. Lopov si ako nesto ukrades, a ti nisi naveo ni jedan jedini primer kradje od strane MTS-a.


Citat:
miki069: Markanio: Imam taj CD, nisi morao da lepiš sliku. Na njemu piše da se bonus može uplaćivati do kraja 2010.g, ali ne i do kada važe poruke iz bonusa.


Jasno pise da promocija traje do kraja 2010. godine.

Citat:
miki069:
Zemun88: Brisaće se kad ti budeš neki faktor ovde. Do tada komuniciraj normalno ili zaobiđi temu.


Ako neko treba da pocne da komunicira normalno, onda si to ti.


Citat:
miki069:MilanTarot: Na kom sajtu piše ono što tvrdiš? Ja se ubih da nađem i nema nigde.


Kao sto sam vec napisao, informaciju o trajanju promocije si mogao promaci naravno na WEB sajtu MTS-a, i na svim ostalim koji su tu info preneli. Par postova iznad ljudi su ti preneli tu info u celosti.

A na kom sajtu pise da poruke vaze do 2030. godine? Daj link pa ću da verujem.


Citat:
miki069:Ja sam većinu mojih kartica sa preko 10.000 SMS poruka prodao 100e po komadu.




Jel imas ti neki dokaz da si ljudima prodavao kartice sa 10000sms za 100e, tj da su ti placali 1din i kusur po poruci, iako su mogli da ih salju po ceni od 0.84din bez da kupuju 10000 sms unapred. Govorim o prepaid MTS varijanti. Na VIP i Telenor prepaid su postojale promocije tima 5000sms za 50 din, dok su na postpaidu cene nemerljivo manje.

Sta su ti sada ti ljudi rekli sto sih ih prevario slagavsi ih da traju do 2030. godine? Da li si im vratio novac?

Citat:
miki069:
Ti se u nekim drugim temama ubi da ubediš ljude da informacija na sajtu Telenora o zaključanosti telefona nije informacija.


Sta je pisac ovde hteo da kaze??? Hocu da kazem da "informacija nije informacija"???

Citat:
miki069:
Ja slike za tužbu imam.


Pa, tuži ih. Hajde, idi.
Ili hoćeš da neko drugi to uradi umesto tebe?
Ili ne smeš?

 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.34.*



+370 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 22:26 - pre 161 meseci
Pa nisam ih ja prevario. MTS je.
Dobijali su i 1.100 dinara kredita i 10.050 SMS-a za 100e.
Ne žale se na mene, svi se žale MTS-u.
Ja sam to odradio kao diler MTS-a.
Nisam ja hakovao *103# da daje info o 2030. godini.
Nisi ti blatio Telenor, sad sam video.
Još uvek nema linka ka uslovima promocije?
Slike o 2030. godini imaju.
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
212.200.65.*



+115 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram05.01.2011. u 23:05 - pre 161 meseci
I onda je tarot zavio cokoladu u foliju.
1.Tu su zato sto su mogli da popiju tuzbu
2.Internet radi kako im se cefne,sve se noze uz savremenu tehnologiju(sem stanja na postpaidu :D)
3.Na proveru stanja na pripaidu i na 066 kt se niko i nije zalio.I jeste kad treba da obracunavaju pripaid dopunu sa postpaid broja to obracunaju za manje od dan a kad obracunavaju besplatan sms i minute tu kasne i po 3(trenutno) dana a nekad i vise.
4.Pretpostavljan da nije placen,al ima i ljudi koji su platili,ovi iz mtsa se ne bune,kome uzmu uzmu kome ne nema veze ima druge budale.
5.Isto kao taj jadnik sto je imao uvid u stanje.
6.Eh kad bi meni na poslu rekli radis 8 sati a ja odem posle 5,gde bi mi kraj bio,ako kazu za 3 dana onda za 3 dana a ne 2 i par sati.
7.pa ti uzmi onda 15 kontrole troskova i pozovi jedno 1000 puta i nek ti bude najpovoljniji paketi i nemoj da mlatis gluposti,nema tog paketa koji bez besplatnih minuta,poruka i interneta moze da bude najpovoljniji.
 
Odgovor na temu

miki022
milan kovac
scg

Član broj: 23743
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 00:10 - pre 161 meseci
Ja sam dobio tri ili cetiri poruke da poruke vaze do 2030 god.Kao greska sistema xaxaxaxa pa to kao da deca rade na tom sistemu pa eto kao malo se igrali....da nije tuzno bilo bi smesno.
Zato kartica leti u smece...kao i postpejd koji sam posle 7 godina raskinuo pred novu godinu.Ubedljivo su najgori operater!!!!!
 
Odgovor na temu

zivanmilivojevic
auto servis zile,autolimar

Član broj: 254864
Poruke: 6
*.mbb.telenor.rs.



+2 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 01:55 - pre 161 meseci

Sto se tice tih sms poruka tu se MTS krajnje ne ozbiljno poneo,prilkom kupovine tih kartica jesu rekli da te poruke vaze do 04 01 2011, medjutim posle su svima slali poruke da vaze do 2030 kad god ste proveravali broj tih poruka glasilo je da vaze do 2030, ja sam licno zvao u oktobru mesecu korisnicki servis mts-a gde su mi potvrdili da vaze do 2030 i jos kazu steknite sto veci broj tih poruka posto akcija dobijanja tih poruka vazi do kraja 2010.
Posto sam ja slikao moj telefon sa tom njihovom porukom gde jasno pise da poruke mozete koristiti do 2030-e, juce sam otisao kod moje pravnice i pokrenuo tuzbu protiv njih sto savetujem i svim ostalim ostecenik korisnicima.
Pravnica mi je rekla da to sto su oni uradili je krivicno delo obmane kako bi sto veci broj korisnika naveli da svojim uplatama sticu te poruke a da bi posle oni te poruke fakticki oteli korisnicima, pri cemu su stekli veliku bespravnu materijalnu korist.
Licno pre pisanja tuzbe ona je kontaktirala njihov servis gde su joj rekli da je to bila greska na sistemu sto su korisnici dobijali te poruke da njihove besplatne poruke vaze do 2030-e , kada im je ona postavila pitanje ako je greska zasto je sve to onda trajalo punih 5 meseci i vrsila se obmana korisnika i zasto ako je greska kada su je primetili nisu obavestili te korisnike putem medija ili sms poruka, njihovi radnici u kol centru su zacutali.
Dakle radi se o planiranoj prevari korisnika!!!!!
To sto pojedini ovde pisu svasta i oni znaju do kada su te poruke vazile je cista laz i njihovo licno misljenje posto oni nisu imali takve kartice pa im sada smeta sto su pojedini mogli da koriste te usluge
Svi vi koji ste osteceni ovom ne legalnom radnjom od strane MTS-a moj savet vam je da se zalite MTS-u, a posto od toga nece biti nista ondtuzba i oni su duzni da te poruke vrate ili u suprotnom da isplate broj poruka u novcu krisnicima onoliki broj koji su imali dok im to MTS nije pokrao.To je bar meni receno u pravnoj sluzbi i dogovor oko tuzbe je takav da ja pravnom zastupniku nista ne placam do realizacije, jer ona je gotovo sigurna da ce ih dobiti u tom sudskom sporu!!!
Za pojedine koji misle suprotno mi smo te poruke platili niko ih nije dao dzaba,meni je tom prilikom ukradeno 31000 poruka, pa to kada se pomnozi sa cenom SMS poruke nije malo, oni su mene pre 2 god.tuzili za 20 puta manji iznos,zasto bi ja sada cutao i gledao taj lopovluk???

Pozdrav svim ostecenim i pokradenim clanovima.....
 
Odgovor na temu

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 08:17 - pre 161 meseci
Ja sam na postpaidu kod njih nikada nisam imao problema ne kucam poruke mozda sam u zivotu iskucao jedno 50 poruka za ovih 12-13 godina odkako se pojavila mobilna telefonija u YU pa Srbiji, ali podrzavam svacije pravo da ako je pokraden i tuzi MTS jer su ponekad pravi lopovi, srecno ljudi pa obavezno napisite sta ste uradili povodom tuzbe jer sigurno ima punoooo takvih prevarenih ljudi pa ce im to pomoci da se odluce da li da idu u borbu protiv vetrenjaca ili ne.
Pozz svima i Srecna Nova godina !!!
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.34.*



+370 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 08:30 - pre 161 meseci
U tarifnom profilu u kome su bile kartice SMS košta 4,01 dinara.
31.000 X 4.01 dinara = 124.310,00 dinara.
Ozbiljna tužba.

Tačno je da je u drugoj polovini godine češće pisalo do 2030.godine.
Klasična navlakuša da se uplati što više kredita a onda zbrisali.
Kako su neozbiljni ne bi me začudilo da više nemaju informaciju o broju poruka koje su ljudi imali.
 
Odgovor na temu

pesakms
elektronicar-pocetnik

Član broj: 116911
Poruke: 69
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 08:56 - pre 161 meseci
Sa zvanicnog sajta MTS-a... Uslovi koriscenja tj kako se "ogradjuju"
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 10:07 - pre 161 meseci
Koristim 066KT (prakticno pripejd) gde se svakog meseca dobija 66MB, i
kada sa *105# vrsim proveru vec mesecima pise da vazi do 2030. godine
(i dalje!). Jednom sam pitao 789 agenta i rekao mi je da je greska u
prikazu i da se ne obazirem. Sto je ocigledno, jer narednog meseca
dobio sam 66MB koji mi se nisu sabrali sa preostalim iz prethdnog
meseca.

Sem toga, bila je neka promocija u oktobru tipa: uplati 500 din,
dobijas 1500 din za data i 1500 din za pozive i SMS unutar MTS mreze,
sto se proveravalo na *105# i *108#. Takodje je pisalo u obe provere
"do 2030", i kad je promocija istekla (trajala 15 dana) sve sto je
preostalo je obrisano.

p.s. One druge stvari, da provera data saobracaja za MTS 3G Net radi
dobro i da postpejd provera stanja radi dobro i jos neke nebuloze
iznete od MTS glasnogovornika necu ni da komentarisem.
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
62.240.22.*



+373 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 10:17 - pre 161 meseci
@pesakms
Tu se misli na portal (sajt ili wap). Ovo preko provere je servis. Zamisli da ti stalno servis kaze da je trenutno zaduzenje 20x manje nego sto stvarno jeste, i kada ti dodje racun ti si kriv? Sto nemas svoj digitron/aplikaciju da pratis promet. Mislim trulo totalno.
 
Odgovor na temu

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 10:32 - pre 161 meseci
Citat:
zivanmilivojevic: Sto se tice tih sms poruka tu se MTS krajnje ne ozbiljno poneo,prilkom kupovine tih kartica jesu rekli da te poruke vaze do 04 01 2011....

.... Posto sam ja slikao moj telefon sa tom njihovom porukom gde jasno pise da poruke mozete koristiti do 2030-e, juce sam otisao kod moje pravnice i pokrenuo tuzbu protiv njih sto savetujem i svim ostalim ostecenik korisnicima.
Pravnica mi je rekla da to sto su oni uradili je krivicno delo obmane kako bi sto veci broj korisnika naveli da svojim uplatama sticu te poruke a da bi posle oni te poruke fakticki oteli korisnicima, pri cemu su stekli veliku bespravnu materijalnu korist.


Aham... Na badnji dan si pokrenuo tuzbu protiv MTS-a zato sto ti je ukinuo poklonjene, a neiskoriscene, poruke onda kada ti je rekao da ce ih ukinuti.

Citat:
miki069: U tarifnom profilu u kome su bile kartice SMS košta 4,01 dinara.
31.000 X 4.01 dinara = 124.310,00 dinara.
Ozbiljna tužba.


Zapravo, oportunitetni trosak se ne moze uzeti ostecenje u pravnom postupku. Tako da je tuzba sve drugo, samo ne ozbiljna. Sta vise, tuzba od 1000e nikako ne moze biti ozbiljna.


Koliko je placeno tih 31000 sms poruka?



[Ovu poruku je menjao espresso dana 06.01.2011. u 12:00 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao MilanTarot dana 06.01.2011. u 14:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

teatea
dizajn

Član broj: 276530
Poruke: 3
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



+2 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 14:55 - pre 161 meseci
Ja bih rekla da isti ovi koji ovako ostrasceno brane ove lopove - Telekom, upravo rade za njih, sa takvim elanom da je to za svaku pohvalu. Tako da se njima necu ni obracati i molim da mi ne odgovaraju na post. Mislim da mi "obican narod" znamo i osecamo na sopstvenoj koži kada smo pokradeni a kada nismo. "Miligram promocija" je čista navlakusa i prevara koja je nas mnoge, navukla na pricu o trajanju poruka do 2030 godine i postoje dokazi za to. A zasto da ne poverujemo u to kada je tako pisalo, kada su takvu poruku poslali??? Mozda je sistemska greska bila to sto je navodno pisalo na CD-u, (koji ni nemam, jer sam karticu dobila od rodjake), pa su se kasnije ispravili slanjem poruke da iste traju do 2030 godine??? Ima tu jos mnogo situacija gde su mene licno pokrali, direktnim skidanjem kredita (ali da sada ne detaljisem, da ne bi gnjavila). Ako nekoga ipak zanima, opisacu svoj slucaj bez problema. Znaci ovde se radi o klasicnom lopovluku, koji prevazilazi sve granice tolerancije!
Dakle, ako ima jos vas koji ste spremni da ih tuzimo, bilo bi dobro da se organizujemo, jer ne pisem ovo samo u svoje ime, ima nas mnogo ovde koji to planiramo od ponedeljka 10.01.2011. Mail na koji mozete da se javite oko organizacije je [email protected]
Pozdrav
 
Odgovor na temu

teatea
dizajn

Član broj: 276530
Poruke: 3
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



+2 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 15:05 - pre 161 meseci
http://potrosac.info/kontakt/
 
Odgovor na temu

nikola87
nikola87
Beograd

Član broj: 20842
Poruke: 446
*.ptt.rs.



+15 Profil

icon Re: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram06.01.2011. u 15:46 - pre 161 meseci
evo jos jednom da ponovim za odredjene ljude koji ne znaju gde to pise za famoznu 2030.god.





a mogli bi i svi oni koji su "ovekovecili" 2030. godinu da postave svoje fotografije.

Oni jesu rekli da mogu da menjaju uslove promocije, ali ne na taj nacin sto ce da obmanjuju ljude,
tako sto ce malo da bude do 2030. kad im zine dupe za pre, pa ti uplati, a onda kada
im to odgovara, onda promene da vazi do sutra..
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS obrisao bonus poruke iz promocije Miligram

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23716 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.