Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belkin ruter i prekid konekcije

[es] :: Wireless :: Belkin ruter i prekid konekcije

[ Pregleda: 1931 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

filip1987
student

Član broj: 257241
Poruke: 2
95.180.81.*



Profil

icon Belkin ruter i prekid konekcije22.12.2010. u 18:55 - pre 161 meseci
imam problem sa Belkin wireless g ruterom. U pitanju je kablovski internet a na ruter su nakacena 2 racunara sa win7 (ponekad i jos jedan lap top ali nezavisno od njega isti problem se javlja). Cesto dolazi do prekida konekcije kad se na oba racunara ukljuci youtube ili jedan downloaduje nesto a drugi surfuje,a sve se vraca u normalu nakon sto resetujem modem. Siguran sam da je problem u ruteru jer takvim problema nema kada smo direktno umrezeni tj bez rutera. Zna li neko resenje? Da li je fora u nekim podesavanjima ili da reklamiram ruter?
 
Odgovor na temu

mantas

Član broj: 257077
Poruke: 894



+38 Profil

icon Re: Belkin ruter i prekid konekcije22.12.2010. u 19:17 - pre 161 meseci
mislis da je problem u routeru a restartujes ili resetujes modem.probaj da ubacis noviji firware,ili reklamiraj ali ne znam da li ce uvaziti reklamaciju jer on u stvari radi..na kraju probaj ga kod nekog drugog(drugi sbb modem ili adsl) pa ces biti siguran..
Long Live Rock 'n' Roll
 
Odgovor na temu

filip1987
student

Član broj: 257241
Poruke: 2
95.180.81.*



Profil

icon Re: Belkin ruter i prekid konekcije22.12.2010. u 19:29 - pre 161 meseci
Resetujem modem,jer na taj nacin ruter odmah obnovi internet konekciju,moze i bez tog restarta ali onda mora da prodje 10ak minuta i ponovo se vrati konekcija. Probao sam i novi firmware ali nista se ne menja. Jedino mi preostaje da pozajmim ruter od nekog pa ako sve normalno radi onda da reklamiram,jer ovako nisam siguran da li je do podesavanja ili hardwerski problem. Zato sam i postavio temu u slucaju da neko zna neku foru vezanu za podesavanja.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Belkin ruter i prekid konekcije

[ Pregleda: 1931 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.