Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HTML/PHP/Izrada web stranica!

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: HTML/PHP/Izrada web stranica!
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1397 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

prezentacija
Prezentacija.
Tuzla, BiH

Član broj: 275537
Poruke: 1
*.PPPoE-2174.sa.bih.net.ba.

Sajt: prezentacija.shops.ba


+1 Profil

icon HTML/PHP/Izrada web stranica!20.12.2010. u 19:05 - pre 162 meseci
Web sajt: www.prezentacija.shops.ba

Bavim se izradom web stranica, te grafickom dizajnom. Usluge dostupne u nasoj ponudi su:
1.) PHP-programiranje s najnovijim tehnologijama, izrada stranica u sopstvenom CMS-u, i izrada aplikacija po narudzbi
2.) Izrada logotipa, razglednica, pozivnica, plakata, vizitki itd....

Da biste poboljšali Vašu "vidljivost" u prebukiranom tržištu, važno je da istaknete Vaše bitne tačke koje će privući ostale. Mi se fokusiramo na prednosti Vaše reputacije za kvalitetom.

Nudimo Vam da stupite u svijet Interneta preko svoje web stranice, dostupne na svakom dijelu zemaljske kugle, 24 sata dnevno i 365 dana u godini.

Mi Vaš brand pretvaramo u moćnu prodajnu poruku, koja je od kritične važnosti za izgradnju informiranosti o brandu. Zbog toga mi nudimo cjelovito "branding" rješenje.

Kontaktirajte nas već danas i dozvolite nam da ispričamo Vašu uspješnu priču.


Srdačan pozdrav.

E-mail: [email protected]
MSN : [email protected]
web site: www.prezentacija.shops.ba
Kontakt osoba : Eldar Ribić
Prilikom kontaktiranja autora, pozovite se na oglas na Elitesecurity.org forumima.
When applying or sending your offer, please make a reference to Elitesecurity.org.

[Ovu poruku je menjao prezentacija dana 20.12.2010. u 20:16 GMT+1]
Prezentacija.
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: HTML/PHP/Izrada web stranica!
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1397 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.