Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8241 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...08.12.2010. u 21:26 - pre 161 meseci
Tarot, ccccccccc ....

Lm, ovo zvuci stvarno primamljivo, ali ->

Citat:
Java Beograd: Poenta je uzeti pare, i to što pre i što više. Šta će biti posle - videćemo.

Mene svaka ova "promocija" podseti na onu reklamu kad Mr. Proper celu sudoperu obriše i uglanca jednim ovlaš potezom, preko desnog boka te iste sudopere. Naravno, sasvim logično, i leva strana je obrisana i uglancana, što se i moglo očekivati. Iskusne domaćice znaju da je to prevara. Plavuše misle da to stvarno tako može.

A Mr. Proper sigurno ima klauzulu i promenljivosti cena, o mogućnosti prekida trajanja promocije (već viđeno), i još kojekakve druge klauzule.

Ja sam iskusna domaćica.





Kod mtsa se stvari menjaju iz dana u dan, ono sto vazi danas, ne vazi sutra, i ono sto ne vazi danas, vazi sutra, ko bi normalan se sa TAKVOM firmom obavezao na 24 meseca?!?!

Pogotovo sto znamo da mtsu sledi privatizacija i nema sanse da ce novi vlasnik zadrzati sadasnje cene postpaid paketa.

A i verovatno ce biti frka sa prenosivoscu brojeva (posto kod nas generalno retko sta moze da valja i to jos iz prve), nece se znati ko je u kojoj mrezi itd itd ...
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Član broj: 43396
Poruke: 963
*.adsl-3.sezampro.yu.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...08.12.2010. u 23:19 - pre 161 meseci
Ovo je prva promocija za koju sam zagrejan ali mi se cini da u sldecem periodu postoji previse promenljivih na koje mi nemozemo da uticemo i zbog toga se nesmem upustati u potpisivanje ugovorne obaveze.
Zaista da nije toga ovo bi bio prvi ugovor na koji bi se ja obavezao...iako postpaid broj imam vec 5 god.
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+784 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...09.12.2010. u 02:21 - pre 161 meseci
I ja se slazem da zvuci primamljivo. ALI,verovatno ce se naplacivati uspostava veze (i kod omiljenog broja kazu besplatan razgovor,ako zanemarimo uspostavu veze). No,i sa uspostavom veze od recimo 1.9+porezi zvuci primamljivo. Inace sto se tice zaokruzivanja,kod BizNet paketa se ne zaokruzuju razgovori i dosta je povoljna cena razgovora,pa ako nije lose nabaviti neki broj iz "mreze" od druga,rodjaka itd
E,druga stvar je to sto ce telekom uskoro biti prodat. ZNACI vrh MTS-a razmislja ovako: Da mi damo ovcama za sisanje (narodu) mnogo lepu ponudu i uzmemo novac unapred dok je telekom drzavni,a posle sta ce biti sa narodom kad dodje "gazda" i promeni uslove i cene NIJE NAS BRIGA.

Mislim godinu dana unapred,a na 2 godine ugovor-mozda u nekoj malo vise pravnoj drzavi,kod nas NIKAD (bar ja ne bih se upustao u to).
 
Odgovor na temu

majce22

Član broj: 149495
Poruke: 395
*.static.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...09.12.2010. u 07:32 - pre 161 meseci
Ja ne vidim sta je ovde povoljno?! Ako vam treba veci broj minuta i sms uzmite 1000 din vecu pretplatu i dobicete sigurno dovoljno , da ne mozete da potrosite. I sve to bez ugovorne obaveze.

Uz to , ako se placa uspostava veze ovo moze da ispadne dosta skupo. Koliko znam obicno je od 2.9+porezi .
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.teletrader.com.



+10242 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...09.12.2010. u 07:43 - pre 161 meseci
Citat:
Mobtel:Zaista da nije toga ovo bi bio prvi ugovor na koji bi se ja obavezao...iako postpaid broj imam vec 5 god.
Ja sam pre paid imao samo u početku početaka. Pošto sam ozbiljan čovek, sa redovnim primanjima, stvarno mi je bilo glupo da dovodim sebe u situaciju da nemam kredita ili slično. Ali ugovorna obaveza na dve godine ?! Malo morgen !

Citat:
MilanTarot: Netacno. Nema nikakve obmane, niti govorim da iko vara time sto daje popust za placanje unapred. Dakle, nema nikakve obmane: sve je transparentno, i detaljno objasnjeno i dostupno javnosti.
Ne kažem da je sve laž, naravno da nije, ali je činjenica da je istina prikazana samo sa jedne strane, i da su neke, takođe istinite činjnice prećutane. E, to je obmana.

Šta je prikazivanje cene bez poreza nego obmana ? U momentu objavljvanja "fantastične" promocije MTS naravno, tačno zna koliko će to koštati pretplatnika, ali se to prećutkuje i prikazuje cena bez poreza. Zašto ?

Nemoj samo da kažeš "svi tako rade".
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...09.12.2010. u 08:29 - pre 161 meseci
Dakle, da sumiramo ovu ponudu :)

Naplacuje se uspostava veze, pa cete na 650 din (plus porezi) mesecno, za recimo 300 razgovora u mrezi (recimo da su po minut) platiti 570 din + porezi. Izaci ce vas 650+570 = 1220 din za 300 minuta u mrezi. Primera radi, mybel sa 300 minuta u mrezi kosta 500 +porezi. Naravno, ovde imate mogucnost da razgovarate mnogo duze od minut, kao i veci broj sms-ova, veci internet saobracaj ali je cena vec veca dosta. A ne daj boze da zovete nekog van mreze...
Ako budete razgovarali duze u mrezi, onda se ovo itekako isplati.

Za 300 poziva (po tacno minut) korisnika druge mreze platicete jos dodatno 6.8 din + porez, tj. 2040 din + porez. Za tih 2800 din imate npr. mixnet xl (2650 +porezi) sa 1000 minuta ka bilo kojoj mrezi i sa 3gb interneta, sto je vise nego sto se ovde nudi, izuzimajuci manji broj sms. Opet, zbog zaokruzivanja na sekund, ako budete imali krace pozive ka drugim mrezama (recimo 20 sekundi), to ce vas kostati 1.9+4.9/3 tj. oko 3.5 din po pozivu, tako da na raj nacin 300 poziva ce kostati oko 1060 din, sa pretplatom ce to izaci na 1700, a za te pare imate mixnet l sa 600 minuta poziva ka bilo kojoj mrezi. Naravno, opet, imacete i vise sms ali manje internet saobracaja nego mixnet l.

Sve u svemu, lepo izgleda, ali troskovi su slicni kao i kod drugih paketa, ali sigurno je da ce biti ljudi kojima ce i ovo odgovarati. Ja ovo vidim kao "pojacani" mybel paket, ali ne treba zaboraviti ni da posle godinu dana prelazis na mixnet m i da ne moze da se vrati na manji paket sledecih godinu dana.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...09.12.2010. u 21:31 - pre 161 meseci
Da, ovo moze jedino odgovarati onima koji enormno mnogo koriste mob.
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.mbb.telenor.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...11.12.2010. u 22:21 - pre 161 meseci
Citat:
scylerx: Elem, sad kad reče Milan transparentno, kako beše ono slogan "066" kada se pojavio na tržištu? :)

http://www.youtube.com/watch?v=IotL9OCn5DI

Gde li se ovo zagubilo kroz vreme?! :D

Bio sam pre par sedmica u poslovnici na Trgu Nikole Pasica, koja je prva MTS poslovnica u Srbiji -- video nalepnice "066 i tacka", "mi smo uvek jasni" i ostali bullsh*t. To nije bilo tako davno, zar ne? :)
 
Odgovor na temu

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+32 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...12.12.2010. u 08:56 - pre 161 meseci
Citat:
owim: Bio sam pre par sedmica u poslovnici na Trgu Nikole Pasica, koja je prva MTS poslovnica u Srbiji ....


off.
Nije tacno.
To nije prva poslovnica MTS u Srbiji...
Prva je bila u Takovskoj, delila je prostor sa Pejdzing Sistemom Srbije (tada pozivni 066).
Bilo je to lepo vreme, poslovnica mala, mala, red na ulici a domet 064 (tada samo prepaid) samo oko Glavne poste...
A ako mislis prva po znacaju, to je mozda tacno, a mozda i nije...

Za ostalo se slazem u potpunosti, odjavio sam pre neki dan MTS broj i mislim da je to do privatizacije konacno...
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...12.12.2010. u 22:50 - pre 161 meseci
U Takovskoj sam kupio svoj prvi 064 pripejd broj (cekao u redu kao za
mleko), medjutim to je bilo prodajno mesto Pejdzing sistema Srbije
(ciji sam bio korisnik), i kada sam uzimao 064 broj, rekli su mi da su
privremeno "kod kolega" i da ce uskoro dobiti svoju prvu poslovnicu na
Trgu Nikole Pasica. U Takovskoj nije bilo ni jednog 064 natipisa. Zato
sam napisao da je na Trgu N.P. -- prva poslovnica.

troll off. :)

E, ako u prvoj poslovnici i dalje stoje posteri i nalepnije za "066 i
tacka", za nesto sto ne postoji vec duuugo, kako li je u drugim?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS Postpaid promocija 0 din/min u mts mreži, SMS ka svim mrežama 0din, tarifiranje 1s...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8241 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.