Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako spreciti radio talase da se cuju na kompjuterskim zvucnicima?

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: Kako spreciti radio talase da se cuju na kompjuterskim zvucnicima?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8603 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

TiestoX
Kragujevac

Član broj: 271245
Poruke: 89
*.medf.kg.ac.rs.



+1 Profil

icon Re: Kako spreciti radio talase da se cuju na kompjuterskim zvucnicima?08.12.2010. u 07:35 - pre 162 meseci
Nekim cudom komsa premesta antenu. Nisam mogao da verujem.
U zadnjih 7 dana nisam nista cuo na zvucnicima, pa sam bacio pogled kad ono nema je. Video sam da je poceo da je montira iza kuce ali jos uvek nije u funkciji. Videcemo da li ce se nesto promeniti. : )
 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Kako spreciti radio talase da se cuju na kompjuterskim zvucnicima?08.12.2010. u 12:31 - pre 162 meseci
Pozdrav zemljace :) , dobro da je pomera bilo bi dobro da bude visa, ako si je slikao iz sobe bas ide na tvoj nivo, a i zaklanja mu vidik, cudo nedigne neki veci stub, ne znam koliko je dozvoljeno.Koliki su ti kablovi od kucista do pojacala na zvucnicima?
YU1OTW
 
Odgovor na temu

TiestoX
Kragujevac

Član broj: 271245
Poruke: 89
*.medf.kg.ac.rs.



+1 Profil

icon Re: Kako spreciti radio talase da se cuju na kompjuterskim zvucnicima?09.12.2010. u 13:09 - pre 162 meseci
Ooo pozdrav. : )
Jeste, bilo je u visini moje sobe.
A kabal koji je od kompa do woofer-a je oko 1.5 m. Mogu tacno da ti kazem, ako je potrebno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: Kako spreciti radio talase da se cuju na kompjuterskim zvucnicima?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8603 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.