Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

galerija - učitavanje velike slike klikom na malu sliku

[es] :: Web dizajn i CSS :: galerija - učitavanje velike slike klikom na malu sliku

[ Pregleda: 2683 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

YU2DBC
Bogdan Djakonovic
Veruda (www.veruda.net)
NYC

Član broj: 227904
Poruke: 55
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.djakonovic.com


Profil

icon galerija - učitavanje velike slike klikom na malu sliku16.11.2010. u 07:57 - pre 163 meseci
Pokušavam da uradim jednu galeriju pa bi mi trebala mala pomoć

Pogledajte link
http://djakonovic.com/galerija/

Galerija bi trebala da finkcioniše tako što bi neko klikom na malu sliku mogao da učita veliku
5 razlicitih malih slika sa strane koje se klikom prikazuju na mestu velike

Ja sam to uspeo donekle da izvedem pomoću iframe-a koji učitava novu html stranu ali ja bi hteo da umesto nove strane, učita samo sliku.

Bogdan
"Stari beogradski trgovci, proglašeni posle rata okorelim kapitalistima, ostavili su iza
sebe zadužbine. Danas ima mnogo bogatijih od njih, pa opet, niko ništa ne ostavlja.
Stisli se i ćute." Momo Kapor
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: galerija - učitavanje velike slike klikom na malu sliku16.11.2010. u 08:01 - pre 163 meseci
Ako hoćeš bez ponovnog učitavanja cele strane, onda na klik svake male slike JavaScriptom promeni URL u src velike slike. Treba samo da znas ID polja za veliku sliku.
 
Odgovor na temu

YU2DBC
Bogdan Djakonovic
Veruda (www.veruda.net)
NYC

Član broj: 227904
Poruke: 55
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.djakonovic.com


Profil

icon Re: galerija - učitavanje velike slike klikom na malu sliku16.11.2010. u 08:07 - pre 163 meseci
Ja imam jako malo iskustva sa JavaScriptom

Da li možeš da mi daš primer, kako bi trebalo da glasi taj kod
"Stari beogradski trgovci, proglašeni posle rata okorelim kapitalistima, ostavili su iza
sebe zadužbine. Danas ima mnogo bogatijih od njih, pa opet, niko ništa ne ostavlja.
Stisli se i ćute." Momo Kapor
 
Odgovor na temu

GavriloG
Gavrilo Gavrilovic
Mladenovac

Član broj: 271849
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: galerija - učitavanje velike slike klikom na malu sliku18.11.2010. u 18:07 - pre 163 meseci
Evo pogledaj ovde imas dobrih primera za galerije sa jquery ,i lakse od javascript :)
http://vandelaydesign.com/blog...opment/jquery-image-galleries/
 
Odgovor na temu

YU2DBC
Bogdan Djakonovic
Veruda (www.veruda.net)
NYC

Član broj: 227904
Poruke: 55
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.djakonovic.com


Profil

icon Re: galerija - učitavanje velike slike klikom na malu sliku19.11.2010. u 10:14 - pre 163 meseci
Hvala puno na postu

Danas cu pokusati da implementiram pa se javljam!

Bogdan
"Stari beogradski trgovci, proglašeni posle rata okorelim kapitalistima, ostavili su iza
sebe zadužbine. Danas ima mnogo bogatijih od njih, pa opet, niko ništa ne ostavlja.
Stisli se i ćute." Momo Kapor
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: galerija - učitavanje velike slike klikom na malu sliku

[ Pregleda: 2683 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.