Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110515 | Odgovora: 490 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miodragp
Beograd

Član broj: 43845
Poruke: 13
193.34.142.*



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 19:31 - pre 163 meseci
Citat:
Gost: Neka nam kaze onda nekko svoj puk da uzivamo do sutra ako moze ???::))) Pa cemo sutra da koristimo kad nam daju na nas puk :)) >....Mozda i moze tako ????



Ja isto mislim da je PUK kod vezan za MAC adresu. Inace nema preteranog smisla, svako ko dozna moj PUK kod moze da gleda filmove na moj racun!
 
Odgovor na temu

ubimestruja

Član broj: 138782
Poruke: 206
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 19:35 - pre 163 meseci
Upravo sam završio razgovor sa 977...
Problem je prijavljen ali tehnička ekipa radi od 8-16 :((
Imaju nalog i pre jutra da se ne nadam ničemu.
PUK kod treba da mi daju u mojoj poslovnici opet-ujutro.
Zašto mi ga nisu odmah dali-nema objašnjenja.
U pitanju je NS.

Pozdrav svim naivnim korisnicima Telekom usluga.
Šetajte malo večeras-nemorate da blejite u TV :)))
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 19:37 - pre 163 meseci
Pa onda nam kazi jel se tvoj puk poklapa sa mak adresom :))) ????da mi ostali koji nemamo puk probamo tako
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 21:03 - pre 163 meseci
Ni ja kada sam dobio uređaj nisam imao PUK jer nisam dobio ugovor taj prvi dan, ali kada je proradilo odmah sam ih nazvao na 977.
Čovek me pitao ime, prezime, broj telefona na kom je IPTV, JMBG, pogledao u moj nalog i izdiktirao mi novi PUK.
Hvala, prijatno i to je to.

Ne vidim razlog zašto ne bi dali PUK ako ugovor još nije gotov.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 21:13 - pre 163 meseci
Znaci da zovem da mi izdaju puk ???posto u ugovoru stoji puk prazno ?Trebali bi da mi izdaju na 977 ?
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 21:21 - pre 163 meseci
Da. PUK je nov, ti ga nemaš jer nemaš aneks ugovora. Dok ne dobiješ moraju ti dati preko 977.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 21:28 - pre 163 meseci
Meni su dali ugovor bez puk koda i rekli su mi da im sistem ne pojvaljuje pa ce da me zovu i li u toku dana ili sutra..Sada sam zvao 977 i rekli su mi da oni nemaju puk kod u sistemu i da odem sutra do njohovog centra da mi daju...strasno
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 21:32 - pre 163 meseci
Ma, daj. Totalna glupost. Ako su ti izdali STB HD, a ti njima vratio stari, odmah bi trebao biti u sistemu. Oni imaju uvid u tvoj nalog bez obzira šta da se dešava. Pa, kako da pomognu i prijave problem dalje ako nema uvid u tvoj nalog.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 21:50 - pre 163 meseci
Ne razumem ni ja.Dali su mi box da ne dolazim ponovo , a rekli su mi kada im se pojavi puk da ce me zvati .........
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 21:54 - pre 163 meseci
Jel zna neko, kako da podesim daljinski od novog uredjaja, da bih mogao da kontrolisem tv?
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 22:00 - pre 163 meseci
Dobio si uputstvo za daljinski u kutiji uz uređaj? Ako ne, isto se podešava kao i stari daljinski.
Držiš TV dugme dok ne krene da trepće i uneseš kod iz spiska u uputstvu ili ako ga nema u istom, onda onaj koji tebi radi.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 22:03 - pre 163 meseci
Što se tiče podešavanja daljinskog za kontrolisanje TV-a, dobijate uputstvo za podešavanje. Preko istog daljinskog možete kontrolisati i kućnim bioskopom (AUX taster). Sve je objašnjeno u uputstvu
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 22:09 - pre 163 meseci
Koliko vidim na postu, svi se podsmevaju radnicima telekoma da nisu bili spremni za ovu kampanju. Malo opravdanje za te ljude je da su i oni kao i svi vi dobili informaciju preko elektronskih-štampanih medija, znači ništa ranije. a uputstvo kako se radi tek 24 časa po puštanju usluge. Što se tiče korišćenja uređaja, to je ostavljeno na njima da sami nauče.
 
Odgovor na temu

rushko
Aleksandar Radovanovic
Aleksinac

Član broj: 24657
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 22:23 - pre 163 meseci
Pozdrav svima!

Samo da se pohvalim da sam HD STB dobio pre par sati i da je sve proslo bez problema, update firmware-a, jos kojekakvi updates...

Sve radi odlicno (za sada), cak i bolje nego ranije sa obicnim STB-om, sta da kazem sem da sam zadovoljan.

Cudi me samo da su delili opremu, a da nisu nasli za shodno da ljudima daju i PUK kod.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 22:24 - pre 163 meseci
Ja se samo nadam da ce mi barem sutra dati puk :((
 
Odgovor na temu

milosbeo
Loading...

Član broj: 220015
Poruke: 438
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: www.umrezen.in.rs


+82 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 22:29 - pre 163 meseci
@Pampula

Jbg, zajebano je biti teh. podrska telekoma :D
Jesu vas unistili od posla?
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 22:50 - pre 163 meseci
Jedno malo objašnjenje kako bi se otklonile sve nedoumice oko protoka i udaljenosti.
Kad je započeta ova usluga, aplikativno je sistem prepoznavao korisnike koji su udaljeni više od 500 m i nije dozvoljavao unos zahteva. S obzirom da neki korisnici imaju dobar protok i na većim daljinama od centrala (centrale na kojima živi njihov broj), isti uslov je uklonjen i svi ti zahtevi automatski odlaze na merenje.Tako da je moguće da neki od vas dobiju naknadno obaveštenje da potpišu aneks. Može se desiti da kod nekih od vas nije pokušano da se ponovo unese zahtev, stoga svratite do poslovnice da radnici ponovo pokušaju da unesu zahtev. Bitan je faktor da na daljinama tek preko 1700 m dolazi do osetnog pada i samim tim korisnici ne mogu da dobiju ni običan IPTV.

Potreban protok:
Ono što vi pokazujete na ovom forumu to je protok koji vam je telekom otključao zarad usluge IPTV-a. Zato se kod SD pojavljuje brzine između 7 i 8 Mbps, dok kod HD iziskuje između 12 i 13. Nigde se ne prikazuje adsl, zato morate uzeti u obzir i brzinu koju imate na adsl-u, što će reći, da ukoliko ste uzeli click4 i IPTV, za SD priključak donja margina na vašoj liniji iznosi 11 Mbps, za HD 16, a dodatni STB (koji može biti isključivo SD) iziskuje još 4 Mbps dodatno. Tako da, ko hoće da ima adsl od 4 Mbps sa HD IPTV + dodatni STB mora imati protok od 20 Mbps na svojoj liniji.
Napomena: nemojte očekivati od radnika u korisničkom da znaju da vam daju tu informaciju, pošto nisu obučeni iz tog tehničkog dela (to su samo prodavci a ne i tehničari), a po pravilima ne bi smeli ni da vam daju takve podatke.

za protok nije bitna samo daljina, već i drugi elementi i faktori za koji bi trebalo otvoriti debatu a ne preko foruma...

PUK kodovi:
Što se tiče PUK koda, od juče imaju problem sa istim. Tačnije, isti je generisan kroz sistem međutim nevidi se nigde u aplikaciji. Ovo će biti rešeno u skorije vreme (ja se nadam već u toku sutrašnjeg dana). To što se ne pojavljuje radnicima na izdavanju stb-a je greška (propust) u bazama podataka (ljudima sa poznavanjem C++ jezika će biti jasno).

Konačno, znam da je najlakše tražiti malo stprljenja, ali verujte mi, svi oni rade na rešavanju problema.
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 22:56 - pre 163 meseci
Citat:
Gost: Ja se samo nadam da ce mi barem sutra dati puk :((


ako nebudu javi preko privatne poruke pa ćemo se dogovoriti da ti izdejstvujemo ;)
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 23:00 - pre 163 meseci
To da je počelo, a da nisu obavešteni oni koji imaju dodir sa strankama je istina.
Kada sam ja otišao u ponedeljak, kao prvi koji je to uzimao, oko stola onoga ko mi je izdavao uređaj se skupilo 4-5 ostalih koji su gledali šta treba da se uradi i kako. Da bi znali kada njima dođe korisnik za to.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 23:06 - pre 163 meseci
Citat:
mikicg: To da je počelo, a da nisu obavešteni oni koji imaju dodir sa strankama je istina.
Kada sam ja otišao u ponedeljak, kao prvi koji je to uzimao, oko stola onoga ko mi je izdavao uređaj se skupilo 4-5 ostalih koji su gledali šta treba da se uradi i kako. Da bi znali kada njima dođe korisnik za to.


To jeste žalosno, ali pozitivna stvar je u tome što se većina tih radnika trudi da nauči kako zna i ume kako bi vama pružili najbolju uslugu. Najveća ironija je u tome što ni sami tehničari na terenu nisu bili obavešteni ni upućeni u ono što sledi. Ali s obzirom da su bačeni svi u vatru (informacioni tehničari, tehnika, agenti prodaje, tehnička podrška...) dobro su se iskobeljali za 4 dana, i polako dolazi sve na svoje mesto.... Ovim putem se svima njima zahvaljujem na brzini i uspešnosti, a pogotovo Vama korisnicima na stprljenju
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110515 | Odgovora: 490 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.