Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket

[es] :: ISP :: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket

[ Pregleda: 6528 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Librabicboj

Član broj: 88931
Poruke: 409
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket06.11.2010. u 15:02 - pre 163 meseci
Pocinje trka.....
SAT TRAKT "podize" brzine jednom od osnovnih paketa, al na ugovor od 2 godine.
Nadam se da ce i ostali (SBB i Telekom) da ponude nesto ovako:

Ukoliko do 31. januara 2011. godine potpišete ugovor o korišćenju na 2 godine dobijate:

- 6 Mbps Flat Light internet paket za cenu Flat Light 1,5 Mbps paketa (1380 dinara mesečno)
- 6 meseci kablovske televizije za 1 din mesečno
- 6 meseci PayTV pakete za 1 din mesečno*

*Korisnici u čijim mestima nije moguća Pay TV usluga dobijaju 9 meseci kablovske televizije za 1 dinar mesečno.


Preuzeto sa:
www.stcable.rs




 
Odgovor na temu

zivanicd
Dejan Zivanic
KLADOVONET ISP
Kladovo

Član broj: 137218
Poruke: 1129
*.cybercity.kladovonet.com.

Sajt: www.kladovo.net


+139 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket20.11.2010. u 02:18 - pre 162 meseci
Trebao je sattrack to odavno da pusti. Koliko sam razumeo dobili su dozvolu za medjunarodnu interkonekciju pa imaju mogucnost kupovine jeftinog interneta...
 
Odgovor na temu

Librabicboj

Član broj: 88931
Poruke: 409
213.253.117.*



+7 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket18.01.2011. u 19:40 - pre 160 meseci
Ovog puta podizu Upload.... i smanjuju cene.

Usled sve veće potrebe naših korisnika za razmenom multimedijalnih sadžaja poput fotografija i video snimaka, povećavamo Upload brzine za pakete Flat Light 1,5 Mbps, Flat Light 3 Mbps, Flat Light 6 Mbps uz nepromenjene cene. Najveću promenu osetiće korisnici paketa Flat Light 3 Mbps koji od 1. februara prelaze na Flat Light 4 Mbps paket sa povećanjem download i upload brzina po nepromenjenim cenama. Za korisnike Flat Light 10 Mbps mesečna pretplata će biti niža za 300 dinara, dok će za korisnike Flat Light 20 Mbps pretplata biti niža čak za 900 dinara.

Preuzeto sa http://www.stcable.net/?page_id=82&akt_id=0

Bas se pitam sta ce da uradi SBB?
Nadam se da ce bar dati bolju ponudu nego SAT TRAK

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Librabicboj

Član broj: 88931
Poruke: 409
*.cpe.sattrakt.net.



+7 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket02.11.2011. u 16:34 - pre 151 meseci
Od decembra 2011, novi paketi:



i ovo ubacuju u ponudu:
"
Ako do 31. decembra izaberete Flat Light paket od 4, 6, 10 ili 20 Mbps, dobijate TV pretplatu za samo 1 dinar mesečno čak godinu dana! "
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mtopic

Član broj: 94669
Poruke: 141



+10 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket16.02.2012. u 22:25 - pre 147 meseci
Moze li neki korisnik st neta da napise svoja iskustva?
Koristim njihovu televiziju godinu dana i ona je blagi uzas. Veoma cesti prekidi, pixelizacije, kako na analognim tako i na digitalnim kanalima.
Premisljam se da uzmem njihov net pa se plasim da nece besprekorno raditi kao sto mi radi ADSL.

Takodje ako neko ima neki info o optici neka kaze koju rec jer su aktuelne teme sa drugim provajderima koji krecu sa optickim netom.
Ovi su kod mene u selu jos prosle godine razvukli opticke kablove do kuca tj. gde ide koaksijalac ide i opticki kabel, ali cene sa njihovog sajta su nenormalne - za 20Mbps simetricnog linka treba odvojiti 113280 din :)
 
Odgovor na temu

mtopic

Član broj: 94669
Poruke: 141



+10 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket18.02.2012. u 17:28 - pre 147 meseci
Ok, hvala!
Ako bih uzimao kod njih bolazio bi u obzir paket od 10+ Megabita, jer sam se navikao na brzo :)
Sto se tice probe to je malo skupo kod njih. Proba bi me kostala 3200din prikljucak na kalb net (imam vec njihovu TV) + mesecnu pretplata izabranog paketa, to je ukoliko uzmem net bez ugovorne obaveze pa ako mi ne radi da raskidam ugovor odmah... a kao sto rekoh sama kablovska je jako jako losa, prekidi, seckanja i pixelizacije neprekidno traju i to ne samo meni nego svima u selu koji su nakaceni na njih. Likovi vuku sa Total TV satelita sve kanale i salju kroz kablovsku, a dobro znamo cim se malo naoblaci da se slika na totalu gubi zbog slabog signala satelita.
 
Odgovor na temu

Librabicboj

Član broj: 88931
Poruke: 409
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket02.11.2012. u 21:21 - pre 138 meseci
Sat Trakt ubrzao od 01.11.2012.
Ali i podigao cene, i proglasio sebe da ima najbrzi internet u Srbiji.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dejan1972
Dejan Kostić
Director, President, No.1
Beograd

Član broj: 85697
Poruke: 170
*.dynamic.stcable.net.

ICQ: 2147483647
Sajt: www.nuclearinst.com


+7 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket15.09.2016. u 18:45 - pre 91 meseci
Sasvim su OK i po cenama i po uslugama i zaista daju najbrži internet u Srbiji!Mislim da niko ovde nema 240/10 u svojoj ponudi..
Pre nekoliko godina sam bio baš nezadovoljan njihovim uslugama ali sad su stvarno ODLIČNI!Kvalitet svih usluga je na profesionalnom nivou!

40/2 Trio Premium paket

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket16.09.2016. u 10:41 - pre 91 meseci
To 240/10 kosta 6.850 dinara mesecno, i to je samo Internet. Ja licno mislim da je to preskupo i da se ne isplati jer je UL mali u odnosu na DL a i inace je samo za nekoliko megabita veci od onoga sto se inace nudi sada vec masovno.

U paketima nema opcija za tu brzinu, maximalna brzina kod najskupljeg paketa (Trio Max) je 60/4.

Ako im je usluga na visini/dobra/odlicna to je vec nesto znacajno i ako je tako svaka cast.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket16.09.2016. u 14:32 - pre 91 meseci
U mom kraju može da se uzme paket od 200/20Mbps i televizijom za 6.490 a još je i FTTH što je možda bolja varijanta. Problem svih ovakvih ponuda je što su relativno lokalne i ne mogu baš svuda da se dobiju, mada se ovi moji šire, čujem da su počeli da nude optiku i po okolini. Još da krenu sa 72č i sličnim dodacima i sve će da bude kako bi trebalo. A znam da rade na tome.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Sat - Trakt nova ponuda za Flat paket

[ Pregleda: 6528 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.