Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla

[es] :: Vodič za posao :: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 50988 | Odgovora: 146 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miloshzorica

Član broj: 230048
Poruke: 408
*.speedy.com.ar.



+109 Profil

icon Re: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla01.01.2011. u 21:25 - pre 161 meseci
kada je u pitanju odnos poslodavac-zaposleni, neki minimalni standardi se moraju ispostovati, radi zastire svih strana. jedan od tih standarda je i da ti kao poslodavac zaposlenom uplacujes zdravstveno osiguranje, penziono, unemployment insurance. ko nece to da placa, neka radi freelance ili otvori firmu, pa neka placa manje ili koristi alternative.

ukoliko niste znali, vecina ljudi radi da bi zivela a ne zive da bi radili. ako se izuzmu geeks, kreativci, naucnici, sportisti i preduzetnici, you are not your job.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla01.01.2011. u 23:55 - pre 161 meseci
Pogresno vam je napisano u onom word fajlu. Tj. napisano je ispravno, ali nije to ta firma :)
Britanicca je firma, ne (kako je ispravno) Britannica.
 
Odgovor na temu

NIKOLA_NIS
NEZAPOSLEN
NIS

Član broj: 229585
Poruke: 2
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla12.02.2011. u 00:13 - pre 159 meseci
Pre par dana su me zvali iz firme Fiat automobili Srbija u Kragujevcu i pozvali me na testiranje u njihovoj fabrici sledece nedelje. Da li neko zna nesta o tome kakvo je to testiranje i uopste bilo sta o ovoj fabrici blize iz iskustva i kakav bi to posao mogao da bude s obzirom da sam dipl. inz. elektrotehnike? Naime slabo je odradjena njihova prezentacija na internetu. Naravno da je Fiat velika kompanija koju ne treba izbegavati, ali je ovo najbliza tema onom sto mi treba, a nisam hteo da zapocinjem novu.
 
Odgovor na temu

Ninočka

Član broj: 281254
Poruke: 1
...130.wifi.dynamic.gronet.rs.



Profil

icon Re: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla08.03.2011. u 19:22 - pre 158 meseci
Citat:
NIKOLA_NIS: Pre par dana su me zvali iz firme Fiat automobili Srbija u Kragujevcu i pozvali me na testiranje u njihovoj fabrici sledece nedelje. Da li neko zna nesta o tome kakvo je to testiranje i uopste bilo sta o ovoj fabrici blize iz iskustva i kakav bi to posao mogao da bude s obzirom da sam dipl. inz. elektrotehnike? Naime slabo je odradjena njihova prezentacija na internetu. Naravno da je Fiat velika kompanija koju ne treba izbegavati, ali je ovo najbliza tema onom sto mi treba, a nisam hteo da zapocinjem novu.


I mene su zvali iz Fiat-a na testiranje. Možeš li mi reci nešto o tom testiranju?
 
Odgovor na temu

milosivkovic

Član broj: 315352
Poruke: 2
185.13.11.*



Profil

icon Re: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla03.07.2013. u 09:49 - pre 130 meseci
Citat:
srdjan_m:
Misliš na Britannica ili Britanicca School (ona što obećava znanje engleskog jezika već posle 3 nedelje, a pri tome im je sam naziv škole pogrešan -:)) ?


hahahha ja sam se uvek pitao koja je fora sa Britanicca umesto Britannica kako se inace zove i ona enciklopedija. Ja verujem da je neki marketinski trik, tipa lakse cemo upamtiti ako je pogresno. Ja mislim da je to bas dobar potez...
 
Odgovor na temu

Qler01

Član broj: 186964
Poruke: 328
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla09.11.2013. u 08:37 - pre 126 meseci
Treba dobro videti stvari. Jedno je razgovor drugo zivi rad. Cim primetite nesto frustrirajuce, znajte da ce to i vas snaci. Dakle izbegavanje firmi gde se ima produzena ruka od strane nekog od zaposlenih.
 
Odgovor na temu

drmartinovic1961
Beograd Srbija

Član broj: 338207
Poruke: 2
212.69.17.*



+5 Profil

icon Re: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla26.02.2018. u 18:27 - pre 74 meseci
Hawryla Investment d.o.o. Beograd.
Firma koja se oglasava vec duze vreme,adresa Makedonska 30,prvi sprat za sada.Pisano inspekciji rada,prijavljivani,oni koji su nas poslusali do sada uklonili su njihove oglase.Traze bukvalno sve i svasta od hostesa,promoterki,menadzere,uvek mlade devojke.U praznoj kancelariji Vas doceka balava,polu pismena doticna Irena koja ja zaduzena za obavljanje razgovora.Prica je mozda iskusnijim devojkama jasna,lako je povezati i otkriti o cemu se radi.Poslali smo jedan lazan CV ali pravu devojku koja ce otkriti o cemu se radi.Uslovi rada nejasni,lokacija tajna :shock: :shock: :shock:???Znam da ce vecina reci ne bi tako nesto prisatala ni jedna normalna devojka,medjutim pisem Vam ovo da bi i ona druga polovina,koja cuje visinu plate od 1000 eura,pristane na obuku u Poljskoj (ni jedan ugostiteljski lanac trenutno ne postoji na teritoriji cele zemlje)a ponekad je to i Grcka.Odgovor da dodjete na razgovor dobijate odmah sledeceg dana.S obzirom da smo vlasnici lokala na istom spratu,zanimalo nas je o cemu je rec,niko ne zeli od njih da komunicira ,devojke podvode,uvek su mladje,ne toliko dobro obucene,profilom odgovaraju na decu koja se hvataju za poslednju slamku..Pisem Vam kao majka dvoje dece u moje i ime mog supruga koji smo na pitanje upuceno kolegama,obezbedjenju trznog centra i slicno da nam objasne sta se desava i gde je tu zakon,gde je policija-dobili odgovor da gledamo svoja posla i da je tako bolje.Zato apelujem na svu omladinu da dobro zapamte ovo ime firme koja ce verovatno uskoro i pobeci sa adrese i ko zna gde se locirati..ponekad se pitam da li je dobro ipak uzeti pravdu u svoje ruke...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Firme koje treba izbegavati prilikom trazenja posla

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 50988 | Odgovora: 146 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.