Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)
(Zaključana tema (lock), by tox master)

[ Pregleda: 4412 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nesic1
Jagodina

Član broj: 152772
Poruke: 13
*.sf.bg.ac.rs.



Profil

icon Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)28.10.2010. u 13:15 - pre 164 meseci
Uzeo sam ReInkjet antenu za bezicni internet ali bez kabla, sada mi trebaju konektori i kabal, gde ih mogu naci, bio sam po raznoraznim prodavnicama ali niko nema konektore..
na anteni mi je Nfem konektor..

Znaci gde mogu naci konektore i kabal koji bi isli iz antene u wireless karticu, i koji mi konektori trebaju.

Hvala
 
0

RiciSambora
Banja Luka

Član broj: 150572
Poruke: 388



+5 Profil

icon Re: Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)28.10.2010. u 14:44 - pre 164 meseci
Uzmi gotov kabl, na jednoj strani ti onda treba muski N, a na drugoj, vjerovatno RP-SMA zenski.
 
0

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
*.velikogradiste.org.yu.



+29 Profil

icon Re: Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)28.10.2010. u 14:49 - pre 164 meseci
To si trebao odmah kod njih uzeti , oni imaju te kablove.Naruci kod njih cfd 200 kabal sa odgovarajucim konektorima koji tebi trebaju!
F.C Barcelona
 
0

nesic1
Jagodina

Član broj: 152772
Poruke: 13
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)28.10.2010. u 17:33 - pre 164 meseci
Problem je sto ne znam koji mi konektori trebaju, pa vucaram antenicu koju sam odvio iz kartice (sa PC-a) i kabal sa Nfem koji mi je dosao uz reinkjet antenu.. Probacu na buvljaku, pa ako zna neko gde se nalaze ti sa komektorima bio bih zahvalan.
Nisam hteo njihov kabal jer mi je to mnogo, 4m mi je otprilike potrebno.
Hvala svima na odgovorima.
 
0

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)28.10.2010. u 17:38 - pre 164 meseci
Obično ih ima u prodavnicama PC opreme i elektronike
Pozdrav
---ivanhoe---
 
0

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
*.velikogradiste.org.yu.



+29 Profil

icon Re: Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)28.10.2010. u 19:41 - pre 164 meseci
Njverovatnije ti treba rpsma na jednoj strani koji ide u karticu od pc-a a na drugoj strani na antenu n-muski tako je bar kod mene na reinkjet anteni opet za svaki slucaj pozovi nijih i pitaj ne kosta te nista!
F.C Barcelona
 
0

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Koji konektori i gde naci (wireless antena sa N fem u wireless karticu)
(Zaključana tema (lock), by tox master)

[ Pregleda: 4412 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.