Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crko nov STK Ubit cu se

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Crko nov STK Ubit cu se

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12707 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mserifov

Član broj: 86649
Poruke: 789
*.PPPoE-942.sa.bih.net.ba.

Sajt: elektronika.ba


+65 Profil

icon Re: Crko nov STK Ubit cu se05.12.2010. u 10:13 - pre 163 meseci
Ovo sam snimio klip za neki drugi forum da momci vide kako radi. I dobro radi. Pa nemam neki pristojan CD jer sam uvjek mislio da mi ne treba imao sam par komada. Ali sam ih sve nekom poklonio i sad isključivo puštam zvuk sa računara.


I sad ću da kupim dijelove i da napravim ono pojačalo u A klasi što si mi nekad poslao šemu i svu dokumentaciju. I hoću baš da čujem kakva je to A klasa.
Sharp vjerovatno ide u prodaju jer nije ovo pojačalo za mene. Jako jest samo STK je ovo a ja njega ne volim.

I imam još jedno pojačalo da napravim sa dva STK jedan po kanalu isto tako jako. Možda i jače od ovog pojačala.

I imam jednog Kenwood-a što sam davno počeo da restauriram sad mi daje da ga završim. Fino pojačalo svo u aluminiju.

Sve u svemu ima cijelu zimu da se zezam sa pojačalima.
 
Odgovor na temu

nikko
Sarajevo

Član broj: 139972
Poruke: 795
*.europronet.ba.



+39 Profil

icon Re: Crko nov STK Ubit cu se05.12.2010. u 11:09 - pre 163 meseci
Ajde javi za cd,sto se tice one A-klase ma..... Douglas Self je umjetnik odgovoran za istu,doduse ima tu dosta da se radi.Kada to odradis na istoj plocici imas dosta poboljsanja koji se svode na promjenu nekih elemenata i skidanje nekih,ma bice ti zanimljivo:))
Gledacu su da ti posljem knjigu u pdf-u imas tu sve sto se tice bipolranih pojacala.MAlo sam zapostavio onu a-klasu,sada se trenutnom bavim sa onim blentavim Robert Cordell-om,odlicno pojacalo pod nazivom" mosfet power amplifier whit error correction",radim sa jaranom plocicu pa nemam vremena za ono gore navedeno.
Svejedno ako mogu sta pomoci samo reci:))))
Kutije su odlicno ispale,nazalost bile su mi u radionici pa samu onako zapustene bile gledacu da ti poslajem i one maske za iste cim nadjem.
Pozz
Wars Come And Go But My Soldier Stay
 
Odgovor na temu

mserifov

Član broj: 86649
Poruke: 789
*.PPPoE-942.sa.bih.net.ba.

Sajt: elektronika.ba


+65 Profil

icon Re: Crko nov STK Ubit cu se05.12.2010. u 11:38 - pre 163 meseci
Hvala hvala niko. I bio si upravu ovo u jednom trenutku, Mislim na HI-FI počne da pralazi iz ljubavi u bolest. Sad samo kontam o trnazistorima pojačalima kablovima.

Al neka lijepa je ljubav ovo. Čima nabavim laserski štampač da mogu da napravim pločice počinjem da radim vo pojačalo u A kasli jer sviđa mi se opasno a i našo sam velike hladnjake za njega samo takve.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Crko nov STK Ubit cu se

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12707 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.