Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta je poenta parade ponosa ??

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta je poenta parade ponosa ??
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15812 | Odgovora: 88 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vatri
Banja Luka, RS

Član broj: 68697
Poruke: 1006
*.dynamic.dsl.t-2.net.



+18 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 17:50 - pre 164 meseci
Da.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 17:51 - pre 164 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ne vidim sto bi pederi pravili paradu u sumi a neki drugi gde i mse cefne.

Poenta je da ni jedni ni trugi niti bilo koji ne bi trebalo da mogu gde im se cefne.
Mene apsolutno nije briga ni za gejeve ni za paradu. Briga me je za ometanje kretanja drugih ljudi kao i za trosenje budzetskih para na takve stvari.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-78-2.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 17:54 - pre 164 meseci
^^upravo to!
 
0

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 17:58 - pre 164 meseci
tako je brate shadowed!


evo ja imam 10ak ortaka cigana, pa sad da hoce da organizuju paradu bio bih protiv toga.
ali eto, oni to ni ne pokusavaju, iako trpe mnogo gori teror od pedera (izmedju ostalog zato sto se odmah vidi da si ciga, a za gejeve se ne vidi)...
ja se ne secam nijednog slucaja da je kod nas neki peder ubijen, a i kako mi se cini i prebijanja su retka (ako ne racunamo ovakve skupove)
cigane su ubijali vise puta, pa eto ne prave paradu...
imaju ljudi stranke politicke, usli su u parlament, postoje drugi nacini da se bore za svoja prava pored blokiranja grada i trosenja nasih para...

bio sam protiv i studentskih protesta, iako sam u to vreme bio samofinansirajuci...
 
0

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.adsl.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 17:59 - pre 164 meseci
Citat:
Na pedere se pre 30 godina gledalo kao danas na pedofile, za 30 godina ce se na pedofile gledati kao danas na pedere, a tada ce biti kasno...

Na pedere se gledalo tako u poslednjih 3000godina. Na pedofile, baš i ne (normalno je bilo ulaziti u seksualne odnose sa devojčicama od 12 godina). Štaviše, pedofilija je danas mnogo više osuđivana nego pre 30 godina, analogija ti baš nije na mestu.
Citat:
Juce je u Beogradu organizvana Porodicna setnja na kojoj je bilo preko 10.000 zdravih ljudi koja je prosla bez zgazene travke u veseloj atmosferi. I na toj su ucestvovali ti isti "huligani". Danas je bilo 500 ljudi na paradi srama, sto je 20 puta vise i pokazuje sta je normalno i zdravo.

Bilo je 1000 ljudi iz jednog razloga - poslednje 2 "parade" su pretvorene u krvoproliće, a po gradu je svugde bilo grafita i plakata sa pretnjama. Koliko bi bilo ljudi na jučerašnjoj "Porodičnoj šetnji" da su poslednje 2 porodične šetnje završene sa kamenjem i batinama, a još i da neke "organizacije" prete da se takva šetnja ne sme održati?

"Normalno" je subjektivno. Danas se ti vaši porodični ljudi k*raju uzduž i popreko pre nego što ozvaniče svoj brak pred bogom. Isti ti porodični ljudi se razvode dok si rekao keks. Šta ćemo sad?
A man is smart. People are stupid.
 
0

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 18:02 - pre 164 meseci
Ovo je poenta:

http://www.youtube.com/watch?v=tevNVjw6wfw

Kralj. Car. Svaka mu cast.

Zakljucajte temu i dosta vise.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 18:03 - pre 164 meseci
Citat:
vatri:I na kraju da odgovorim na pitanje iz teme: cil parade ponosa je skretanje paznje sa realnih problema.

Sad ce doci Hilari, pa ovi "nasi" trebaju priznati Kosovo, a na televiziji ce trubiti o paradi i huliganstvu :)
To je, cini mi se, bila i glavna vijest kad su uhapsili Milosevica i spakovali za Hag.
 
0

vatri
Banja Luka, RS

Član broj: 68697
Poruke: 1006
*.dynamic.dsl.t-2.net.



+18 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 18:05 - pre 164 meseci
Sta si ti neki teolog? Bas me zanima zasto se ne smije **** prije braka? Sta je uopste brak?

Ajde "normlano subjektivni" cibni ga na ovaj link sto je postavio kolega, pa procitaj jos jednom sta sam napisao posto vidim da ne citas (ili ne razumijes).
 
0

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.static.kdsinter.net.



+78 Profil

icon Re: Šta je poenta parade ponosa ??10.10.2010. u 18:07 - pre 164 meseci
Citat:
Srđan Pavlović:
@Miroslav - Cekaj - tvoj je zakljucak da ako neko zeli da ima u praksi OSNOVNA LJUDSKA PRAVA, na njemu lezi nekakva odgovornost za ovo nasilje?


Srđane, ako neko U PRAKSI hoće da ostvari svoja ljudska prava, onda treba da to radi kroz institucije sistema i postojeće zakone.

Država je stvorila pravni okvir u kome nije dozvoljena diskriminacija ni po kojem osnovu, pa ni po pitanju seksualne orijentacije. Znači, ako ti neko nije dao posao zato što si gej, onda ga prijavi. Ako te neko na poslu "proziva" zbog toga, ili pravi neki drugi problem, onda ga prijavi - postoji zakon o mobingu, itd... Tako se u praksi boriš za svoja prava, a parada bi U OVIM OKOLNOSTIMA bila opravdana isključivo ukoliko zakonski okvir koji onemogućava diskriminaciju ne postoji.

Ovako, organizovanje parade je bezbednosni rizik koji je svima unapred bio poznat, pa umesto skretanja pažnje na njihove probleme i pridobijanja razumevanja šire sredine, dobili su kontra efekat jer su znali šta će se desiti, ali su se ipak tvrdoglavo odlučili za paradiranje. No, nema problema, sad im treba poslati račun za štetu. Huligane, naravno u tvorza.
Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta je poenta parade ponosa ??
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15812 | Odgovora: 88 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.