Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim pomoc oko otvaranja portova (D-Link DIR-100)

[es] :: SOHO Networking :: Molim pomoc oko otvaranja portova (D-Link DIR-100)

[ Pregleda: 1371 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SavaNis
Sava Marjanovic

Član broj: 169427
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Molim pomoc oko otvaranja portova (D-Link DIR-100)08.10.2010. u 02:36 - pre 164 meseci
Molio bi pomoc, jer imam veliki problem u zadnja 2 dana ne mogu da nadjemresenje...
Program SAM Broadcaster ima u sebi generisanje playliste i ta lista je na web -u a slusaoci radija mogu sami da biraju svoju muzciku zelju... Korisnik sam SBB Cable net -a, pokusao sam da idem vucem net direktno iz modema i tad je sasvim normalno narucivanje zelja a ovako nece nikako... Na portu 1221 je. Pre dva meseca od prilike sam nesto gledao i uspeo da namestim a u zadnja 2 dana nikako mi ne uspeva... Nije isti ruter u pitanju, odma cu vam reci da nisam pokvario nista :)
Ako neshto zna o ovome molim pomoc...
dzuboksplus.com radio je u pitanju.
Hvala unapred...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Molim pomoc oko otvaranja portova (D-Link DIR-100)08.10.2010. u 08:17 - pre 164 meseci
Ne pomaže ovo uputstvo?
 
Odgovor na temu

SavaNis
Sava Marjanovic

Član broj: 169427
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Molim pomoc oko otvaranja portova (D-Link DIR-100)15.10.2010. u 00:48 - pre 164 meseci
To je pomoglo i ja sam otvorio port i onaj program za proveru portova kaze da je taj port otvoren ali ipak niko ne moze da naruci muzicku zelju a sve je podeseno kako valja na serveru. Sad nesto razmisljam mozda sam ja taj port otvorio samo za korisnike LAN -a... Jel ima neko ovaj router i jel zna mozda o cemu se radi? :/
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Molim pomoc oko otvaranja portova (D-Link DIR-100)

[ Pregleda: 1371 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.