Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

[es] :: ISP :: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 207926 | Odgovora: 796 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BrainDemage
gotovan

Član broj: 253985
Poruke: 114
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 17:09 - pre 164 meseci
Citat:
calexx: Ako ti SBB televizija ne znači, onda je ponuda na strani ove akcije jer će manje da košta. Akcija nudi godinu dana besplatne IPTV ali ne zaboravi da možeš da ga gledaš samo na jednom televizoru. Ipak, SBB ima veće brzine pa možeš za mnogo manje da imaš veću brzinu, recimo 8Mbps košta 2090 dok je ADSL sa tom brzinom oko 4500.

Pa dobro sad bas da mi znaci,i ne previse,jer u poslednje vreme ne stizem ni da pogledam tv. Pregledao sam sta se nudi u osnovnom paketu,i to mi odgovara. S'obzirom da mi ni brzina interneta nije previse bitna,najcesce koristim FlatHome paket od 1.5mb,i tu bih se uklopio. Pa kako sve ovo zadovoljava moje poterbe,ne vidim sto se ne bih prijavio. Poslednjih 3 ili 4 puta kada sam uplacivao internet i kablovsku,stalno su imali problema sa cuvenim "pao nam sistem" , tako da mi je sbb preko glave.
Život je polje svih mogućnosti.
Ono što izaberete to je vaš život.
 
Odgovor na temu

millancheOLE
Student
Cuprija

Član broj: 228051
Poruke: 329
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 18:30 - pre 164 meseci
Da li nekom opada vrednost SNR Margina tokom noci u odnosu na dan, tj. meni su SNR Margine, tj. vrednost suma je tokom dana oko 15, a tokom noci padne na 10 i ispod 10, tako da radi prilicno lose... Covek iz Telekoma mi je danas dolazio i rekao da vrednosti ne bi trebale da se menjaju bez obzira da li je dan ili noc, e pa sad ja vas pitam zasto se menjaju, da li neko zna?
Ukoliko želite postati član Limunda i Kupinda, kliknite na sledećem linku:

http://www.limundo.com/ref/millancheOLE
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 18:43 - pre 164 meseci
Citat:
BrainDemage: Pa dobro sad bas da mi znaci,i ne previse,jer u poslednje vreme ne stizem ni da pogledam tv.
Više sam mislio na to da sa IPTV možeš da gledaš program samo na jednom televizoru ... tj može i na više ali isti program. Nema ni svih lokalnih programa pa ako ti ova dva detalja ne znače mnogo, onda probaj i drugu opciju ... jedino što se obavezuješ na dve godine.
 
Odgovor na temu

rdragan79
Dragan R
Novi Sad

Član broj: 12785
Poruke: 592
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 18:53 - pre 164 meseci
Citat:
millancheOLE: Da li nekom opada vrednost SNR Margina tokom noci u odnosu na dan, tj. meni su SNR Margine, tj. vrednost suma je tokom dana oko 15, a tokom noci padne na 10 i ispod 10, tako da radi prilicno lose... Covek iz Telekoma mi je danas dolazio i rekao da vrednosti ne bi trebale da se menjaju bez obzira da li je dan ili noc, e pa sad ja vas pitam zasto se menjaju, da li neko zna?


Nisam obracao paznju na to, praticu do sutra otrpilike u ovo vreme i postavicu vrednosti.

Posto je kod mene podzemno / nadzemna TT mreza, moguce je da ce biti nekih promena.
 
Odgovor na temu

millancheOLE
Student
Cuprija

Član broj: 228051
Poruke: 329
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 19:17 - pre 164 meseci
Citat:
rdragan79: Nisam obracao paznju na to, praticu do sutra otrpilike u ovo vreme i postavicu vrednosti.

Posto je kod mene podzemno / nadzemna TT mreza, moguce je da ce biti nekih promena.


Kakva bre mreza? Ne razumem, ono na banderama ili pod zemljom?
Ukoliko želite postati član Limunda i Kupinda, kliknite na sledećem linku:

http://www.limundo.com/ref/millancheOLE
 
Odgovor na temu

rdragan79
Dragan R
Novi Sad

Član broj: 12785
Poruke: 592
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 19:37 - pre 164 meseci
Citat:
millancheOLE: Kakva bre mreza? Ne razumem, ono na banderama ili pod zemljom?


malo je off.

Izvodjaci radova su, telefone odradili ovako, zavisi sa koje se strane gleda:

Glavni vod ide podzemnim kablom koji je desne strane ulice.
Potom su prokopavali ulicu na levu stranu gde su stavljali bandere, tako da su od glavnog voda polagali u zemlju neki tanji kabl na levu stranu ulice koji su provlacili kroz banderu.
Preko neke razdvodne kutije spajali su kuce sa leve strane vazdusnim putem i prebacivali samonoseci kabl preko ulice i spajali kuce sa desne strane, na crep ili zid zavisi kako je ko zeleo.
Inace sama ulica je sirine 25m, dosta kablova ide dijagonalno tako da je duzina veca. U celoj ulici ima nekih desetak bandera tako odradjenih.

I kada je nevreme ovde krenu brojevi kao sumanuti.

CRC Down/Up 0/0
FEC Down/Up 0/0
HEC Down/Up 0/0
 
Odgovor na temu

adsl.reakcija
zoran zivojinovic
nezaposlen
mladenovac, srbija

Član broj: 260080
Poruke: 66
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 19:39 - pre 164 meseci
Može li neko da mi pojasni, da li je cena za ADSL od 1208 din + pdv za sva 24 meseca?
Pročitao sam detaljno kampanju, ali mi je taj deo najsumnjiviji. Ono za IPTV kapiram, posle godinu dana se plaća.
 
Odgovor na temu

rdragan79
Dragan R
Novi Sad

Član broj: 12785
Poruke: 592
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 19:55 - pre 164 meseci
Citat:
adsl.reakcija: Može li neko da mi pojasni, da li je cena za ADSL od 1208 din + pdv za sva 24 meseca?
Pročitao sam detaljno kampanju, ali mi je taj deo najsumnjiviji. Ono za IPTV kapiram, posle godinu dana se plaća.


Da li neko moze da stavi kopiju ugovora ovde na forum?
Neka samo izbrise broj ugovora / licne podatke itd... da vidimo sta su tamo napisali, jer mislim da TS uvek moze da se posle pozove na ugovor koji se potpise.

Verovatno sam ja postavio neprecizno pitanje: (deo privatne poruke)
------
- da li posle prve godine koriscenja, cena Click4 paketa ostaje po ceni Click1 paketa + redovna cena IPTV osnovnog paketa?

ODGOVOR:

- Paket Click 4 koristite tokom trajanja ugovorne obaveze, odnosno 24 meseca. Nakon toga prelazite na korišćenje Paketa Click 1, prema, u tom trenutku, važećem Cenovniku i ponudi Usluge
------

nadam se da ce ORCA 2 odgovoriti na vase pitanje

[Ovu poruku je menjao rdragan79 dana 30.09.2010. u 21:30 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao rdragan79 dana 30.09.2010. u 21:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?30.09.2010. u 21:01 - pre 164 meseci
Tokom trajanja ugovorne obaveze od 24 meseca, u okviru kampanje "Click 4 + IPTV", korisnici koriste Click 4 paket usluge ADSL po ceni od paketa Click 1. Nakon isteka ugovorne obaveze, korisnik automatski dobija na korišćenje paket Click 1, odnosno, u tom trenutku važeći Paket usluge, shodno tada važećem Cenovniku.
 
Odgovor na temu

toreador

Član broj: 147864
Poruke: 74
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 00:08 - pre 164 meseci
dakle da pohvalim opet iptv,radi besprekorno,jos nisam primetio pikselizaciju,ne zamrzava...e sada ako neko moze da mi pomogne u vezi adsl,pokusavajuci da prikljucim jedan stoni pc preko kabla,ko zna sta sam muvao jer nije hteo odmah..i uspeo sam ali mi se wlan promenio i sada mi laptop umesto HG520c(nisam postavljao zastitu) vidi neki HG520ss10 i sto je najgore trazi lozinku za njega....koju naravno ne znam,tako da mi laptopovi ne mogu na wlan.Kako da vratim hg520c....help
 
Odgovor na temu

dekism84
dejan stankovic

Član broj: 35910
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 00:18 - pre 164 meseci
Drago mi je sto nemas problema sa iptv, ja imam ogromnih... e sad te nisam najbolje razumeo, jel ti lap topovi ne mogu preko wi fi da se prikljuce ili preko lan kabla? Ako ide preko kabla onda mora da vidi uredjaj na koji je prikljucen, ako mislis na wi fi pogledaj dugme sa strane na kojem pise wi fi on/off i ako ti ne sija lampica gde pise wlan onda ga pritisni.... A ako hoces da vratis na fabricka podesavanja, imas na poledjini reset dugme, samo ga necim pritisni i drzi 6 sec i resetovace ti se ruter...

[Ovu poruku je menjao dekism84 dana 01.10.2010. u 01:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

toreador

Član broj: 147864
Poruke: 74
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 00:32 - pre 164 meseci
da, laptopovi mi ne mogu na wi fi,do pre jedno2,3 sata su mogli..naravno da je dugme wlan ukljuceno,dioda za wlan svetli, ali mi lap top do pre video hg520c i automatski se hvatao , a sada pise hg520ss10 i kad probam konect trazi mi password koji ja nisam postavljao,pa ga i ne znam,tako da ne mogu da se konektijem preko wlan...da me nije neko hackovao il sam sam sebe nesto sjeb. dok sam kablom pokusavao sa vezem stoni
 
Odgovor na temu

dekism84
dejan stankovic

Član broj: 35910
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 00:44 - pre 164 meseci
Pokusaj kablom da udjes u podesavanja pa vidi... ja sam danas dobio ovaj ruter i imam samo probleme s njim. Desavalo mi se da promenim ime mreze, a lap top ga je i dalje video kao HG520c i nije hteo da se konektuje...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 00:51 - pre 164 meseci
Liči da je laptop video nekog komšiju ali zašto mu je tvoj ruter nevidljiv ... meni je to dugme za wireless prilično glupav detalj, slučajno ga pritisneš i uključio si ili si isključio wireless ... nema veze kako je podešeno u njemu. Proveri ipak da li je uključen, promeni mu SSID a usput ubaci zaštite.
Ili je stvarno neki komšija upao, promenio ime da te zbuni i stavio password. Proveri to preko kabla.
 
Odgovor na temu

toreador

Član broj: 147864
Poruke: 74
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 00:52 - pre 164 meseci
@dekism84,bravo za ovo malo reset dugmence,probao sam da ga bocnem i pre ali nisam drzao dovoljno dugo....u svakom slucaju hvala puno,opet je sve kao sto je bilo,HG520c i lap topovi se automatki kace...evo sad probam i ovaj stoni i on radi...hvala jos jednom i zelim ti da ti IP proradi super,bar kao meni ....sto se tice postavljenja imena i lozinke na ruteru ostavljam za sutra (tj. danas kasnije) ovo me je bas namucilo.pozzz
 
Odgovor na temu

toreador

Član broj: 147864
Poruke: 74
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 00:56 - pre 164 meseci
calexx,a kako da mu promenim SSID,mislim preko kabla, ni jedna sifra mi nije omugucavala da udjem(telekom,admin,admints,ztonpk..)
 
Odgovor na temu

adsl.reakcija
zoran zivojinovic
nezaposlen
mladenovac, srbija

Član broj: 260080
Poruke: 66
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 09:00 - pre 164 meseci
Ima li neko informaciju, da li može da se prijavi za drugi STB, posle kog vremena, i da li je tehnički moguće sa tom brzinom interneta?
 
Odgovor na temu

zzz
Beograd

Član broj: 10371
Poruke: 189
*.static.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 11:35 - pre 164 meseci
Ja sam jedan od onih koji su podneli zahtev za produzenje ugovora (vec imam telekomom ADSL), i posle nedelju dana zivkanja, danas dobijem informaciju da nema tehnickih mogucnosti za promociju na mom pretplatnickom broju (vec preko 2 godine korisnik ADSL-a kod Telekoma, i koristio 3 meseca promotivno IPTV svojevremeno).

Dakle, posto tehnickih mogucnosti nema, na pitanja koja sam uputio na [email protected] nema odgovora vec nekoliko dana, meni je sad jedino resenje da prelazim kod drugog provajdera, pa ako se nekad "stvore tehnicki uslovi" da se vratim Telekomu. Strasno je koliko ta firma ne ceni ni svoje vreme, ni vreme svojih korisnika.

EDIT: U medjuvremenu sam iz Euneta dobio informaciju da IMAM tehnickih mogucnosti za IPTV, znaci, istog dana informacija iz Telekoma da nema tehnickih mogucnosti, i iz Euneta da ima tehnickih mogucnosti. Sticajem okolnosti Eunetu vise verujem, pa se verovatno prebacujem tamo. Eto, ako nekom znaci, ne uzimati zdravo za gotovo sve sto vam u Telekomu kazu.

[Ovu poruku je menjao zzz dana 01.10.2010. u 14:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

salac_ue
Aleksandar Novaković
Sevojno

Član broj: 50476
Poruke: 194
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 18:16 - pre 164 meseci
E, ovako:
danas dobih odgovor iz Lelekoma na pitanje da li mogu da postojeću promociju zamenim za novu adsl+iptv i odgovor je .....
...
...
...
da vidimo srećnog dobitnika....
....
...
..
.
odgovor je
NE MOŽE dok mi ne istekne trenutni ugovor, a isti sam sklopio 24.06. ove godine

kmeeeeeeeee :(
Jednu kriglu nikšićkog!
 
Odgovor na temu

bobanex
Boban Mitrovic
Pozarevac

Član broj: 45916
Poruke: 393
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 54710282
Sajt: matematika-012.tk


+31 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?01.10.2010. u 18:23 - pre 164 meseci
Ja sam od ranije korisnik telekom adsl-a ali mi je odavno istekao jednogodisnji ugovor.
Juce podneo zahtev, danas otisao po STB i to je to.
Shoutcast striming za online radio stanice
http://shout-cast.tk
Rešeni zadaci sa prijemnih ispita
http://matematika-012.tk
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 207926 | Odgovora: 796 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.