Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problemi sa FF, klik na link otvara novi prozor

[es] :: Browseri :: Problemi sa FF, klik na link otvara novi prozor

[ Pregleda: 1138 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

svetionicar
pancevo

Član broj: 89682
Poruke: 82
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.manus.rs


+2 Profil

icon Problemi sa FF, klik na link otvara novi prozor16.09.2010. u 07:19 - pre 165 meseci
Vec neko vreme, FF sa kojom sam inace jako zadovoljan, pocinje da luduje. Povremeno iz cista mira ceo sadrzaj ekrana nestaje (ostaje na vrhu samo title bar sa infom (Not responding), kao da pokusava da po 5-6 puta u sekundi refreshuje stranicu. Ponekad, kad imam vise otvorenih tabova, klik na bilo koji link na nekoj stranici, dovodi do toga da se cela stranica pojavljuje u novom prozoru (a ne u tabu). Isto vazi i za prelazak sa taba na tab, 3-4 puta bude u redu, a onda 5. put taj tab se pojavljue kao New window.

Takodje, ponekad moram da po 2x kliknem na neki link jer se iz prvog klika ne otvara.

Pregledao sam Avastom ceo komp i nije nasao nista. Imam poslednju "redovnu" verziju FF. Ima li neko ideju o cemu se radi?
~~~~~~~~~~~~~
manus manum lavat
manus.bravehost.com
 
Odgovor na temu

svetionicar
pancevo

Član broj: 89682
Poruke: 82
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.manus.rs


+2 Profil

icon Re: Problemi sa FF, klik na link otvara novi prozor28.09.2010. u 07:49 - pre 165 meseci
problem nisam resio, a vidim da se prosirio :(
ako drzim otvoren word + ilustraotr, prelazak sa jednog na drugi ekran je kao vatromet, ponekad moram da sacekam po par minuta da se smiri ludovanje ekrana, ekran pozvanog programa postaje kao pod nekom zavesom, pa zatim beo, pa se pojavi sadrzaj,... i tako po 7-8 pta u krug. a u title baru samo izlece i nestaje poruka (not responding).

bas bib bilo lepo kad bi neko dao bar neku malecku ideju sta da (probam) da uradim :)
~~~~~~~~~~~~~
manus manum lavat
manus.bravehost.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Problemi sa FF, klik na link otvara novi prozor

[ Pregleda: 1138 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.