Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U Srbiji je moguce sipati benzin za dzabe

elitemadzone.org :: MadZone :: U Srbiji je moguce sipati benzin za dzabe

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 22411 | Odgovora: 81 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: U Srbiji je moguce sipati benzin za dzabe25.11.2013. u 23:39 - pre 126 meseci
Citat:

@mr. ako
Pogledao sam prilog, tamo je policija pojačala patrole, a pogledaj kod nas:

Nisi me izgleda razumeo - pre svega su mi simpaticni dezurni pljuvaci i prateci povici "Oj imezemlje, na sljivu te nabijem", jer takvi iako hvale recimo Holandiju, kada bi otisli tamo, nasli bi nesto sto im ne bi odgovaralo i sto bi opljuvali prvog dana.
Mislim naravno, uvek ce se naci nesto gore kod nas. Taman toliko da bi se zadovoljili dezurni pljuvaci. :) Sigurno da se potrudis, nasao bi jos gori primer na suprotnoj strani - ali to nije poenta. Vec ono sto radja takve pojave, e to je pogresno...
Da se razumemo, k*rac smo od drzave, to stoji, ali ne treba ni u tudje uvek gledati kroz ruzicaste naocare. Ne samo sto nije bolje, vec je nekad isto ili gore, jer se mi sada u sustini ne razlikujemo - isti sistem konzumiramo... nismo jos gde i oni, ali bicemo :) ...kod njih sistem "smrkava", kod nas "svice", ali je dnevno svetlo slabije u svakom slucaju.


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

deki111
Beograd, Srbija

Član broj: 305965
Poruke: 617
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+613 Profil

icon Re: U Srbiji je moguce sipati benzin za dzabe26.11.2013. u 00:30 - pre 126 meseci
Razumeo sam, nego me nerviraju lopovi i to što loš zakon ide njima na ruku. Svojim pisanjem i pričanjem pokušavam da skrenem pažnju na ono što je loše u našem društvu i što je potrebno menjati kako bi kvalitetnije živeli. Prosto prepisivanje i sprovođenje nekih zakona EU bez sagledavanja posledica može doneti veću štetu nego korist.

Evo malo dužeg priloga, u drugom delu emisije gostuje advokat.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: U Srbiji je moguce sipati benzin za dzabe

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 22411 | Odgovora: 81 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.