Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Priority Inbox u Gmail-u

[es] :: Google :: Gmail :: Priority Inbox u Gmail-u

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14878 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u04.09.2010. u 17:26 - pre 165 meseci
Mogli - ne mogli, Google je vise uradio za cirilicu i na cirilici nego svi Srbi od kad je nastao Internet... Samo pogledajte sve te servise i alate, pogotovo transliteration, ali i automatsko prevodjenje. Naravno, sve je to postignuto indirektnim ucescem korisnika njihovih servisa, ili cak i direktnim (dobrovoljno prevodjenje na pocetku), ali Google je sve to upakovao da lici i fukcionise...

Poz,
Marko

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Nozzlezator

Član broj: 202103
Poruke: 113
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u04.09.2010. u 20:31 - pre 165 meseci
Meni se nije automatski ukljucila ova opcija nego sam morao da je ukljucim sam (u gornjem desnom uglu je bila sa BETA slovima) a ima je takodje i u opcijama.Navikao sam na stari prikaz mailova pa mi ova nova opcija nije mnogo korisna te sam je iskljucio.
 
Odgovor na temu

Ljubiša Begović
Ljubiša Begović
Beograd

Član broj: 203776
Poruke: 510
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: www.besplatne-igrice-igre..


+31 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u04.09.2010. u 23:49 - pre 165 meseci
@Shadowed
Tehnički mogu, zašto ne bi mogli, ali zašto bi to radili, ko smo mi da nam obezbede podršku za dva pisma..
Bilo bi dobro da ima podrška i za latinicu, ali šta je tu je... Oni samo poštuju naš Ustav po tom pitanju, više nego velika većina samih građana, i svaka im čast na tome.

A što se tiče novog inboxa, pa ništa posebno, na onim karikaturama i video prezentaciji to izgleda lepo, ali u stvarnosti sasvim drugačije.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u05.09.2010. u 00:12 - pre 165 meseci
Ako tako gledas, ko smo mi da nam obezbede podrsku za ijedno.
Inace, ja nigde nisam ni trazio podrsku za latinicu (a ni za cirilicu), samo sam rekao da mogu to da urade, nista vise i nista manje od toga.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u05.09.2010. u 08:06 - pre 165 meseci
KLako mislis u stvarnosti ne izgleda tako, meni izgleda skoro identicno?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u05.09.2010. u 13:29 - pre 165 meseci
Meni je ovo skroz, ali skroz OK. Jedino sto vec imam dovoljno filtera i labela tako da sada trebam to da reorganizujem, kako bi se u ovome uklopio jos bolje. Ali meni je ovako nesto bas, bas trebalo.
 
Odgovor na temu

Ljubiša Begović
Ljubiša Begović
Beograd

Član broj: 203776
Poruke: 510
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: www.besplatne-igrice-igre..


+31 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u05.09.2010. u 17:01 - pre 165 meseci
@Shadowed
Mi smo njihovo tržište, sasvim dovoljan razlog da podržavaju naš jezik i naše pismo. Njima je svaki posetilac i svaki čovek na planeti bitan u poslovnom smislu, jer je potencijalni klijent.

I nisu drski, što je dosta bitno.

@mmix
Hteo sam reći da to ne funkcioniše tako jednostavno, već da treba dosta vremena i pažnje pa da se novi inbox nauči šta je bitno, više ili manje, ili šta je nebitno.
Da li znači da je mail koji je stigao prvi put (sa nove email adrese) nebitan, samo zato što nikad ranije nije otvoren? A možda je bitniji od svih postojećih.
Znam, treba da ga označim kao bitan i gotovo. I tako svaki put. Ali ako ću svaki novi put označavati šta je bitno, onda čemu ta nova mogućnost. I nisu mi svi mejlovi jednako bitni sa jedne te iste adrese.

I da, ne napadam novi inbox, samo iznosim zapažanje. Uključena mi je ta opcija i radi svoj posao onako kako radi, bitno je da mi ne odmaže. A inače, Gmail je najbolji, tačnije ja ne znam za bolji.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u05.09.2010. u 18:49 - pre 165 meseci
nemojte se previše udaljavati od teme.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u05.09.2010. u 21:27 - pre 165 meseci
Ljubisa, kontradiktoran si. Prvo kazes "ko smo mi da bi zbog nas.." a onda da smo im vazni (stavise, svaki korisnik). Mada, ne znam sto si uopste zapeo, ja nisam ni trazio latnicu (sto sam vec napomenuo). Niti sam rekao da su drski (a jesu, al' u nekim skroz drugim stvarima).
 
Odgovor na temu

Ljubiša Begović
Ljubiša Begović
Beograd

Član broj: 203776
Poruke: 510
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: www.besplatne-igrice-igre..


+31 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u05.09.2010. u 23:26 - pre 165 meseci
Nisam zapeo, samo iznosim svoje mišljenje o Gmail-u i novom inboxu. I nisam kontradiktoran, nego ti to tako shvataš. Kažem ko smo mi da bi nam omogućili podršku za dva pisma, jer to nikome ne rade, pa zašto bi baš nama, a naravno da smo im bitni, zato i podržavaju zvanično pismo (što je sasvim dovoljno). Nisam ni ja tražio latinicu, super se snalazim sa ćirilicom. A i bez nje.

Ne treba da izdvajaš reči iz konteksta, dobiju skroz drugo značenje. Nego, skrenuli smo sa teme, ja se izvinjavam.

Pozdrav svima ;-)
Ljubiša
 
Odgovor na temu

Hyperborn
Beograd

Član broj: 267727
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u07.09.2010. u 22:03 - pre 165 meseci
Ako neko ne koristi filtere i labele Priority Inbox mu dodje kao neka uproscena verzija, ovako ne vidim neku poentu. Nije mi pokupio neke simpatije.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u07.09.2010. u 22:31 - pre 165 meseci
Pa, glavna poenta je da imas 3-4 labele otvorene u isto vreme, pri cemu je jedna po nekoj njihovoj predstavi skup bitnih mail-ova.
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Priority Inbox u Gmail-u13.09.2010. u 15:19 - pre 164 meseci
Jel zna neko kako bih mogao da podesim da mi na fon preko IMAP-a stizu samo priority mailovi ?
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: Gmail :: Priority Inbox u Gmail-u

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14878 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.