Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ultrazvucni rasterivac pasa

elitemadzone.org :: MadZone :: Ultrazvucni rasterivac pasa

Strane: 1 2

[ Pregleda: 26166 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Ultrazvucni rasterivac pasa20.06.2014. u 07:26 - pre 120 meseci
IUOP_1..Vucjak i suprotno od mene.:)

Mislim da je bolje nauciti znake koji psi odaju svoje namere.Rep u levo,desno,polozaj usiju occ occ.

Gledao sam jedno vreme ovog lika i ima korisnih stvari za primeniti.



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Ultrazvucni rasterivac pasa20.06.2014. u 07:54 - pre 120 meseci
Na stranu sto je zabranjen, sprej mi deluje i nehumano (jel se tako kaze i kad su u pitanju zivotinje?).

Mislio sam na pse koji su na ulici, najcesce lutalice (kojih ima sve vise), ali ima i vlasnickih pasa.
Naravno, nisam mislio na one koji cuvaju dvoriste, vec dok si na biciklu ili kad (najcesce nocu) upadnes u copor.

Da se sad ucim tumacenja znakova, sad to stvarno necu, pa mi zbog svega ovoga rasterivac deluje kao 'gospodsko' resenje.

Citat:
Lavlja_Jazbina:
Vucjak i suprotno od mene.:)


Odlicno! Ako slucajno nadjes na netu to sto si imao (ili slicno), ne ustrucavaj se da posaljes link :)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10256 Profil

icon Re: Ultrazvucni rasterivac pasa20.06.2014. u 07:54 - pre 120 meseci
@Lavlja_Jazbina

Ovo šta kažeš je svakako korisno, ali ništa od toga kad te napadne čopor gladnih pasa.

Moju majku je napao čopor gladnih pasa, u toku jutra, (dakle dan, sunce se već podiglo), na šetalištu savkog keja kod blokova 45 - 44 - 70. Keva praktikuje te penzionerske jutarnje šetnje. Dakle, ničim izazvano, obična rutisnka svakodnevna šetnja na šetalištu pored Save, koje svakako nije "teritorija" koju čopor brani. Bilo je tu još ljudi na šetalištu. Čopor se ustremio pravo na moju kevu. Pobegla je "za dlaku" u prvi kafić, kojih, hvala bogu, tamo ima dosta. Šta bi bilo ne nije bilo kafiča - ne smem da pomislim.

Onda sam joj nabavio peper sprej i upotrebila ga je jednom, u znatno manje opasnoj situaciji. Pri tom je isprskana agresivna džukela pobegla cvileći koliko je noge nose.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ultrazvucni rasterivac pasa

Strane: 1 2

[ Pregleda: 26166 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.