Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odnos Vipa ka slabovidim i slepim osobama

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Odnos Vipa ka slabovidim i slepim osobama

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5563 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Angelico
Angelico Payne
Srbija

Član broj: 122066
Poruke: 196
*.dynamic.sbb.rs.



+6 Profil

icon Re: Odnos Vipa ka slabovidim i slepim osobama16.08.2010. u 05:03 - pre 166 meseci
Ako neko ima zakonsku poslovnu sposobnost, NIKO ne može da im kaže da NE MOGU da potpišu ugovor. Ni VIP, ni bog otac. Čisto diskriminatorno ponašanje od strane VIP-a i tačka! Ako VIP smatra da neko ne poseduje poslovnu sposobnost, može to da ospori pred sudom, a ne pred klijentom. To što TI lično ili VIP smatrate da ste u pravu ne može biti u suprotnosti sa zakonom, i primenjivati se protivno nečijim zakonom ustanovljenim prava.
Beware of man who withholds information from you, for in his heart he sees himself as your master.
Every once in a while declare peace. It confuses the hell out of your enemies.
Usucapio is 9/10 of possession. Possession is 11/10 of the law.
 
Odgovor na temu

dejande
dejan dejanovic
beogrd

Član broj: 36677
Poruke: 250
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.gay-serbia.rs


+16 Profil

icon Re: Odnos Vipa ka slabovidim i slepim osobama16.08.2010. u 08:07 - pre 166 meseci
znam da cu vas sada iznervirati ali st ada vam radim

vip telekom ili telenor imaju pravo da ti kazu SA VAMA NE ZELIMO DA SKLOPIMO UGOVOR i da ne objasnjavaju zbog cega je njihova odluka takva a zakon kaze da je potpisivanje ugovora volja i pristanak dve strane na nesto.

a da postavimo stvar malo drugacije
na primer ja sam ta slabovida osoba koja nije u stanju da procita ugovor i odlazim u poslovnicu gde mi sluzbenik uredno procita ceo ugovor i ja ga potpisem a onda dobijem racun koji sam realno potrosio u iznosu od xyz dinara i ja tu cifru ne platim , onda oni mene tuze i ja na sudu izjavim da prilikom potpisivanja ugovora sluzbenik je procitao nesto drugo ili da ti taj deo nije procitao uopste . oni tvrde jedno ja tvrdim drugo i onda krenem da ih optuzujem kako su me prevarili obmanuli i slicno .... garantujem da ce sud presuditi u moju korist.


zato se onistite tako sto se ugovor potpisuje pred svedocima koji svojim potpisom potvrdjuju da je je ugovor procitan u celosti i da je slabovido lice izjavilo da nema nejasnoca u vezi istog , izvinjavam se ali i ja bih se zastitio maksimalno .

inace da me nebi optuzili da radim za bilo koga ja sam nezaposleno lice koje trazi posao pa ako nekom treba administrativni radnik koji odlicno poznaje knjigovodstvo tu sam :)
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: Odnos Vipa ka slabovidim i slepim osobama16.08.2010. u 08:43 - pre 166 meseci
Imaju pravo da ne zakljuce ugovor, ali nemaju pravo da bilo kome uskracuju ustavom zagarantovano pravo. Ako se vec boje da ce ih osoba ostecenog vida "zavrnuti" onda treba da koriste neke druge izgovore, a ne ove koje predstavljaju klasicnu diskriminaciju.
Oni su dosli ovde da posluju, a nismo mi otisli u Austriju. Za svako glupiranje bi ih opalio po dzepu.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Odnos Vipa ka slabovidim i slepim osobama16.08.2010. u 08:54 - pre 166 meseci
Pusti čobane, treba ih proterati u Austriju. Nema nigde mufte i boljeg skidanja kajmaka nego u Srbiji.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Odnos Vipa ka slabovidim i slepim osobama

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5563 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.