Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne ulazite u naše sudove u sandalama!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 18506 | Odgovora: 97 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 09:39 - pre 167 meseci
Super reshenje, josh samo kad ne bi morao po automatizmu da se placa porez za taj njihov nerad, nesposobnost i bezobrazluk, onda bi sve bilo OK.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 10:12 - pre 167 meseci
Citat:
jablan: A srpski sudovi su zaslužili poštovanje tačno čime?

Time što si ih TI izabrao, i postavio da rade tu.

Dakle ako rade loše, TI si glavni krivac za to.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 10:47 - pre 167 meseci
Citat:
ventura: Time što si ih TI izabrao, i postavio da rade tu.

Dakle ako rade loše, TI si glavni krivac za to.


E, paz da nije tako... Znači ako si ti napravio dete i ono kad odraste ubije nekoga iako ga ti nisi tako vaspitao onda si ti kriv i ti si glavni krivac? Pošto si ga ti napravio i ti si glavni krivac za to. Kod takvog rezonovanja u zatvor biste išli zajedno ili samo ti?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 10:51 - pre 167 meseci
koja glupost, najvaznije je da se covek na sudu ponasa kulturno i da nije bas go ili prljav. Neka svako obuce pred drzavom sta ima.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 10:54 - pre 167 meseci
Kratko i jasno moje misljenje...

Totalno je glupo i besmisleno propisivati pravila oblacanja za posetioce "javne" ustanove, treba ih propisati samo za zaposlene u tim ustanovama!
Po meni ovo bi trebalo biti cak zabranjeno!

Pravila oblacenja se mogu zahtevati samo za posetioce u privatnim/komercijalnim ustanovama koje nisu od javnog znacaja.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 11:03 - pre 167 meseci
Ima lagana nijansa.
Sud je "uvredljiva" ustanova, za razliku od opstine i ostalih javnih ustanova... Mislim, mozes da zaglavis robiju za uvredu suda.

Tako da sto se samog suda tice, normalno je da postoji odredjen nivo (straho)postovanja..da se gradjani ne razulare..

E sad..to se svidelo i opstinama..nivo strahopostovanja ... podizanje nogu za potkivanje..

Poz
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 11:15 - pre 167 meseci
Citat:
vladd

Tako da sto se samog suda tice, normalno je da postoji odredjen nivo (straho)postovanja..da se gradjani ne razulare:)..



Time sud jasno pokazuje da nema ni malo poštovanja za te građane. Šta ako bi građani rešili da se ponašaju na isti način pa da rade na uvođenju strahopošovanja da se sud ne razulari (kao što već jeste)?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 11:19 - pre 167 meseci
Citat:
Onaj: E, paz da nije tako... Znači ako si ti napravio dete i ono kad odraste ubije nekoga iako ga ti nisi tako vaspitao onda si ti kriv i ti si glavni krivac? Pošto si ga ti napravio i ti si glavni krivac za to. Kod takvog rezonovanja u zatvor biste išli zajedno ili samo ti?

Dete ne možeš da promeniš ako ti se ne sviđa, ali ove mamlaze možeš itekako... Još te i pitaju svako četiri godine da li si zadovoljan sa njima, i jel hoćeš da produže kako su radili, ili da promene nešto...
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 11:40 - pre 167 meseci
Citat:
Onaj: Time sud jasno pokazuje da nema ni malo poštovanja za te građane. Šta ako bi građani rešili da se ponašaju na isti način pa da rade na uvođenju strahopošovanja da se sud ne razulari (kao što već jeste)?


Neki gradjani i ne zasluzuju postovanje, medjutim, ova druga stavka bi se mogla nazvati "sut sa rogatim"...

A kao sto rece ventura, svake 4 godine glasate za "bolji zivot", a birokratski paraziti sve veci, masniji i deblji

Obratite paznju na ponasanje..i pod prisilom, i bez iste

Poz
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 11:42 - pre 167 meseci
Citat:
ventura: Dete ne možeš da promeniš ako ti se ne sviđa, ali ove mamlaze možeš itekako... Još te i pitaju svako četiri godine da li si zadovoljan sa njima, i jel hoćeš da produže kako su radili, ili da promene nešto...


Jeste, jeste, jedan čovek po tebi menja vlast, ministre, poslanike, sudije, zakone, pravila... Ako ja nisam zadovoljan to neće ništa promeniti ma koliko se ja angažovao sve dok je većina nezainteresovana. A vidim spreman si da napadaš upravo pojedinca, jednog jedinog čoveka, da je sam isključivo kriv za stanje koje isključivo sam ne može promeniti iako to želi.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 11:43 - pre 167 meseci
Citat:
vladd: Neki gradjani i ne zasluzuju postovanje


Ma nemoj mi reći... A jel postoji neki detektor koji procenjuje ko zaslužuje poštovanje a ko ne?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 11:54 - pre 167 meseci
Citat:
Onaj: Jeste, jeste, jedan čovek po tebi menja vlast, ministre, poslanike, sudije, zakone, pravila... Ako ja nisam zadovoljan to neće ništa promeniti ma koliko se ja angažovao sve dok je većina nezainteresovana. A vidim spreman si da napadaš upravo pojedinca, jednog jedinog čoveka, da je sam isključivo kriv za stanje koje isključivo sam ne može promeniti iako to želi.

Tako svako razmišlja... Zato nas ovi mamlazi jeb* u zdrav mozak već 10 godina, a prethodni mamlaz nešto malo više...

I ne izlazak na izbore je neki izbor koji sa sobom vuče političke posledice.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 12:18 - pre 167 meseci

Neizlazak na izbore?

Znas kako kazu, CUTANJE JE ZNAK ODOBRAVANJA....

Dakle, svako neka glasa kako hoce, i neizlazak na izbore je neka vrsta glasanja.


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 12:32 - pre 167 meseci
Nisu samo izbori u pitanju - stavise, ako se reakcija javnosti ogranici samo na izbore, to ne mora doneti neke bitne promene jer su:

a) Izbori tek svake 4-te godine
b) Postoji mali broj opcija, koje su generalno manje-vise iste

Potrebno je da se vise ljudi galvanizuje oko ovakvih stvari - KADA bi recimo ovakva tortura drzave izazvala jace proteste, pritiske po medijima, tuzbe, neprestane kampanje... u jednom momentu bi bilo koja ekipa na vlasti nesto morala da uradi.

Problem je opsta apatija, koja je deo preciznog socijalnog inzenjeringa izvedenog u proteklih 20+ godina.

Jednostavno, svuda svaka vlast tera samovolju do maksimalnog stepena tolerancije gradjana - fora je bas u tom "maksimalnom stepenu tolerancije" - negde je on vrlo nizak (Francuska :) a negde je, sa druge strane, vrlo visok.

Klasican primer, recimo USA - negde se desi da pandur prekoraci ovlascenja. Ukoliko se ne desi nista posle, pojeo vuk magarca... Medjutim ako dodje do burnih protesta, sirenja youtube clip-ova koji na kraju zavrse na TV-u - digne se frkica, pa pandur obicno mora da trazi drugi posao.

Mobilni sa kamerama su dosta doprineli ovome - sa snimkom koji pokazuje brutalnost se daleko lakse ljudi "podizu na noge" - i oni predstavljaju pravi bauk za sve zaljubljenike u pendrek kojih ima u svakoj zemlji.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 13:45 - pre 167 meseci
mislim da je u poresku upravu najprikladnije otici go.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 13:55 - pre 167 meseci
Citat:
ventura
I ne izlazak na izbore je neki izbor koji sa sobom vuče političke posledice.


Ko uopšte spominje neizlazak na izbore? Ako čovek izadje na izbore i glasa za normalnu opciju a većina ne uradi tako - misliš da imaš prava da mu kažeš "sam si kriv TI si ih postavio, promeni ih na sledećim izborima"? Jedino da se klonira u više miliona primeraka.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 16:34 - pre 167 meseci
zar postoji normalna opcija ?
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!25.07.2010. u 16:55 - pre 167 meseci
Citat:
Izvoljski: zar postoji normalna opcija ?


Uzeo sam samo kao primer da postoji. Ali ako bi se normalan i odgovoran čovek klonirao u više miliona primeraka i ako bi svi ti klonovi na izborima glasali za njega onda bi sve bilo OK. U kloniranju je spas!
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Ne ulazite u naše sudove u sandalama!

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 18506 | Odgovora: 97 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.